صفحه 12 از 61 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

من تصمیم دارم علاوه بر استالیا برای us.canهم اقدام کنم بنابرین به sem 2میرسم زمان مناسب هم که واسه scholarshipهمین july , augestهست
    پس باید ترم اول رو defer کنم.برای uq,melb,sydney,nsw میخوام apply کنم..به نظر شما میتونم بدون اقدام برای ویزا defer کنم؟و چقدر ممکنه scholarship برام نگه دارن؟
    اگه زود جواب بدین ممنون میشم
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

بستگي به دانشگاش داره. من ميدونم که اگه از ملبورن بورس بگيريد در هر زماني از ترم اول يا دوم 2009 ميتونيد شروع کنيد و لذا اصلا نيازي به defer هم نيست چون ملبورن پذيرشاشو براي کل سال ميده يعني ترم اول و دوم 2009. در مورد NSW زياد مطمئن نيستم چون براي منو گفته بود که نميتوني بورستو defer کني البته براي من ترم دوم 2008 بود شايد براي 2009 چون دو ترمه بشه مثل ملبورن عمل کرد. ولي در کل اينو بدونيد که بورسو نميشه defer کرد تو ملبورن هم شما defer نميکنيد بلکه خود دانشگاه اين امکان رو بهتون ميده تا در طول سال شروع کنيد. اگه defer کنيد بورستون ميپره و چون متقاضي هم زياد دارند سريع بورس رو ميدن به يکي ديگه و چونه زدنم فايده اي نداره.

Lansila
    Guest

سلام 8)

ببخشین به نظر شما بهترین ، مناسب ترین زمان (با ذکر ماه) تقریبا برا " اپلای کردن - تماس با اساتید و بورسیه " برای دانشگاه ملبورن و ANU و ...

کیه ؟؟؟؟؟؟؟

بینهایت سپاسگزارم

شما براي اينکه براي بورس در نظر گرفته بشيد بايد تا 31 آگوست اقدام کنيد. لذا از همين فردا شروع کنيد با اساتيد مکاتبه کردن و تا آخر آگوست مدارکتون رو بفرستيد. ANU معمولا تا اوايل اکتبر نتايج بورس رو اعلام ميکنه ولي ملبورن اواسط دسامبر نتايج رو ميگه. لذا تاکيد ميکنم که مدارکتونو حتما تا قبل 31 آگوست بايد بفرستيد تا در اين تاريخ يا قبلش دريافت کنن وگرنه براي راند اصلي بورسشون در نظرتون نميگيرند لذا بجنبيد و از همين فردا شروع کنيد email زدن.

موفق باشيد.

Junior Member

کسی میدونه دانشگاه های استرالیا آیا فقط زبان انگلیسی را می پذیرند یا نه دانشگاهی هست که بشه با زبان فرانسه درس خوند؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LILEA
    کسی میدونه دانشگاه های استرالیا آیا فقط زبان انگلیسی را می پذیرند یا نه دانشگاهی هست که بشه با زبان فرانسه درس خوند؟
    استراليا و زبان فرانسه!!؟؟؟ به حق چيزهاي نشنيده!! شما اگه دنبال جايي غير از فرانسه ميگرديد كه دانشگاهاي فرانسوي زبان داشته باش بايد به كانادا فكر كنيد.

mahya_sed
    Guest

سلام به همه.من می خوام برای فوق لیسانس حسابداری برم استرالیا کسی هست که بتونه به من کمک کنه؟
    اطلاعات می خوام در مورد دانشگاهها و بورس هاشون
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    نقل قول نوشته اصلی توسط LILEA
    استراليا و زبان فرانسه!!؟؟؟ به حق چيزهاي نشنيده!! شما اگه دنبال جايي غير از فرانسه ميگرديد كه دانشگاهاي فرانسوي زبان داشته باشه بايد به كانادا فكر كنيد.
    سنگال و ساحل عاج هم پیدا میشه
    ضمنا تو بعضی رشته ها حتی تو فرانسه هم سخته که دانشگاه خوب فرانسوی زبان پیدا کنید !

Junior Member

سلام
    وقتي پذيرش ميگرفتم حرفي از فاند و اين حرفا نشد - تازه تو اين سايت يه چيزايي رو در مورد فاند فهميدم - از دانشگاه unsw,sidney واسه MASTER OF URBAN PLANNING AND DESIGN پذيرش گرفتم چطور ميتونم فاند بگيرم و با اساتيد چطوري ميشه ارتباط برقرار كرد كه منو بپذيرن؟

دوستان لطف كردن گفتن negin basiri در مورد استراليا بيشتر اطلاعات داره - ميشه كاملا راهنمايي كنيد و بگيد كه احتمال گرفتن فاند چقدره؟
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

درمورد UNSW که می دونم به طور جداگانه باید برای Scholarship اپلای کنید. در مورد بقیه ی دانشگاه ها اگر تا deadline اولیه مدارک رو بفرستید برای scholarship به طوراتوماتیک در نظر گرفته می شید...
    برداشت من اینه که کلا فاند رو دست و دلبارانه نمی دند (مثل canada va US) ...در مورد صحبت با استاد هم من چندین بار email زدم و خیلی سریع جواب دادند به email اما گفتند که proposal بنویس تا بررسی کنیم...در واقع در صورتی که بخواهید Master by research بگیرید این راهemail زدن می تونه مفید باشه (به نظر من)
    گویا برید اونجا یک ترم درس بخونید می تونید یه کارهایی بکنید (اینو من شنیدم راست و دروغش با خدا)
    Live Your Dream