صفحه 14 از 61 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m3546
    با تشکر از دوست عزیز liliup

من به اون آدرس هایی که گفتین سر زدم
    راستش چون تازه تصمیم به اقدام برای پذیرش کرفتم خیلی وارد نیستم :-X، اگر لطف کنید و به این سوالات تا حد ممکن پاسخ دهید ممنون می شوم

1- زمان پذیرش رو از کجا می تونم ببینم (خیلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم؟؟؟ :-\)
    2- چگونه می شود به مشخصات اساتید دپارتمان های مختلف برای بررسی علاقمندی های علمیشان دسترسی پیدا کرد (توی staff گشتم ولی نتونستم پیدا کنم)

ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنید
    1- زمان پذیرش رو میتونی توی application deadlines یا important dates پیدا کنی .
    2- برای پیدا کردن مشخصات اساتید بخش faculty رو نگاه کن .

Lansila
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m3546
    با تشکر از دوست عزیز liliup

من به اون آدرس هایی که گفتین سر زدم
    راستش چون تازه تصمیم به اقدام برای پذیرش کرفتم خیلی وارد نیستم :-X، اگر لطف کنید و به این سوالات تا حد ممکن پاسخ دهید ممنون می شوم

1- زمان پذیرش رو از کجا می تونم ببینم (خیلی گشتم ولی نتونستم پیدا کنم؟؟؟ :-\)
    2- چگونه می شود به مشخصات اساتید دپارتمان های مختلف برای بررسی علاقمندی های علمیشان دسترسی پیدا کرد (توی staff گشتم ولی نتونستم پیدا کنم)

ممنون می شوم بنده را راهنمایی کنید
    سلام

دوست عزیز اگه جستجو کنین 100 % در مورد بهترین دانشگاه استرالیا قطعا مطلع میشین.
    اما چون بنا به گفته ی خودتون تازه وارد پروسه ی اپلای شدین ، بد نیست یه نگاه اجمالی به فایل ها بزنی ( البته نمی دونم خوندید یا نه )
    شک نکن تو زمینه ی برق و علوم کامپیوتر دانشگاه ملبورن نسبت به همه ارجعیت حتمی داره
    برا اساتید Faculty و برا ددلاین هم که آقا شاهین فرمودند اما برا ملبورن برا در نظر گرفتن بورس نیز 31 آگوست و...

موفق باشید دوست عزیز ( منتظرتون هستم تو دانشگاه ملبورن ) ;D
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member hamid_m3546 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Faculdade de Engenharia da Universidade do Porto

با سلام به شما دوست عزیر Lansila

ممنون از راهنماییتان، اگر لطف کنی من سوالات بسیار زیادی دارم ، ار آنجایی که فهمیدم شما خود الان در ملبورن در حال تحصیل هستید
    ممنون می شوم اگر لطف کنید و یک آدرس ایمیل از خودتان به بنده بدهید
    ایمیل من : Hamid_m3546@yahoo.com

منتظر خبر شما هستم

Junior Member

تفاوت Masters by research و Masters by coursework چي هست؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamr
    تفاوت Masters by research و Masters by coursework چي هست؟
    فکر کنم جای دیگه هم مطرح شده-

در اولی معمولا واحدهای کلاسی وجود نداره مگر به تشخیص استاد راهنما که بعنوان کمک میرید سر یه کلاس
    در دومی اول کار واحد هایی رو پاس میکنید مثل همین فوق لیسانس تو ایران

Junior Member

كدوم بهتره؟؟Masters by research و Masters by coursework

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بین اپلیکانت ها اختلافه نظر هست

اونایی که تمایل ندارند برند سرکلاس و میخواند برند تو ازمایشگاه تحقیق بای ریسرچ رو ترجیح میدند
    یکسری دوست دارند از نظر تئوریک قوی تر باشند و یه چیزی به گوششون بخوره بای کورس رو انتخاب میکنند
    گاهی هم دست ادم نیست-و اون دانشگاه هستش که دیکته میکنه

تو ایران دانشگاه های خوب دوست دارند متقاضی هیات علمیشون بای کورس رو گذرونده باشه

پس اینجا نظرها متفاوته
    و اما نظر من اینه که اگه حق انتخاب دارید بای کورس رو برید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamr
    كدوم بهتره؟؟Masters by research و Masters by coursework
    من هم نظر countdown رو قبول دارم. ضمن اینکه اگر برنامه تون برای بعد از تحصیل اقامت در استرالیاست، فرصتهای شغلی براتون با coursework خیلی بیشتره... در حالیکه با research شما عملا" خودتون رو به داشتن فرصتهای تحقیقاتی محدود می کنید.

در ضمن فکر نمی کنم تاپیک مناسبی رو برای طرح سوالتون انتخاب کرده باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

itwmr
    Guest

پیش فرض PHD scholarship for conputer

سلام من دنبال بورس تو استرالیا برای دکترا کامپیوتر هستم.دو تا سوال داشتم، میخاستم ببینم کسی هست که بورس گرفته باشه تا شرایطشو بگه.مثلا چند تا مقاله میخاد. و...
    دوم اینکه اگه نتونستم بورس بگیرم برای دکترا کامپیوتر خرج دانشگاه چقدره؟خرج زندگی چقدره؟

هزينه PhD در استراليا بسته به شهر و دانشگاه متفاوته. براي دانشگاه ملبورن شما بايد 29000 دلار به عنوان شهريه و حدود 18-20 هزار تا براي هزينه زندگي کنار بذاريد. اما دانشگاههاي ديگه اي هستند که تو شهرهاي خيلي ارزونترند که هزينه زندگيشون خيلي کمتره. در کل بين 30-45 ميليون تومن بسته به شهرش هزينه تحصيل براي PhD و براي هر سال هست البته در رشته هاي مهندسي.
    در مورد بورس هم آخه نميشه يک حکم کلي صادر کرد. من مشخصاتم رو ميتونيد تو نتايج پذيرش ببينيد ولي بورس يک فرآيند رقابتيه و ممکنه با يک رزومه شما يک بار بورس بگيريد و يک بار نه. تنها چيزي که ميشه گفت رقابتي بودن رزومه شما هستش که اگه معدل خوب به همراه سابقه تحقيقاتي قابل قبولي داشته باشيد براي دانشگاههاي خوب استراليا ميتونيد شانستون رو امتحان کنيد. در ضمن دقت کنيد که هر چي رنک دانشگاه هم پايينتر مياد معمولا تعداد بورساش کمتر ميشه. مثلا دانشگاههاي top مثل ملبورن و يا سيدني و New South Wales تعداد نسبتا زيادي بورس به خارجي ها ميدند در حالي که مثلا دانشگاه آدلايد که بعد از اينهاست سال قبل فقط 15 تا بورس به خارجي ها ميداد. ولي مثلا New South Wales براي ترم دومش که تعداد بورها خيلي کمتره 20 تا به خارجي ها ميداد. لذا در مجموع رقابت بورس براي تمام دانشگاهها سخته و غير قابل پيشبيني. تو اين فروم 2-3 نفري هستند که از ملبورن بورس گرفتند که خلاصه رزومه بعضياشون تو نتايج پذيرش هست من هم از New South Wales گرفتم. در ضمن ANU هم به من بورس نداد البته اون موقع خيلي از مقاله هام هنوز accept نشده بودند.

موفق باشيد.