صفحه 4 از 61 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : scholarships

ُسلام
    کلا تعداد بورسها در دانشگاههاي استراليا خيلي کمه و ماکزيمم 20 درصد دانشجوهايي که پذيرش مي گيرند ممکنه scholarship هم بگيرند. در ضمن چون اين بورسها اکثرا دولتيه گرفتنشون براي ايرانيها به مراتب سختتر از ساير خارجيها مثل چين و هند هست که دولتاشون روابط خوبي با استراليا دارند. علاوه بر بورسهاي مربوط به هر دانشگاه مي تونيد از طريق سايت http://www.endeavour.dest.gov.au/default.htm
    در مورد بورسهاي Endeavour که ايرانيها هم براش واجد شرايط هستند اقدام کنيد.

موفق باشيد.

ApplyAbroad Veteran

gorji عزیزخیلی ممنون از لینکی که معرفی کردی.
    میخواستم بدونم توی مدارک لازمش offer letter میخواد.و از 9 آپریل هم برای 2009 میشه اپلای کرد.
    خب! حالا واسه 2009 offer letter از کجا بیاریم؟؟؟؟
    من الان ترم دوم MS ام تقریبا" تمومه . از ترم بعد باید شروع کنم واسه اپلای دانشگاهها. یهنی نمیتونم واسه این بوری اقدام کنم؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

is offer latter as same as Admission??
    Live Your Dream

سلام
    بايد يک Conditional Admission Offer حتما داشته باشيد تا براي اين بورس در نظرتون بگيرند. البته اگر هم deadline اين بورس رو از دست بديد هم مهم نيست هر کودوم از دانشگاههايي که apply مي کنيد براي خودشون بورس دارند. اين بورس دولت استراليا هست و پروسش از بورس دانشگاهها جدا هست. ضمنا ترمهاي تحصيلي در استراليا مثل US نيست يکيش February و ديگري July هست. Deadline اکثر دانشگاهها براي scholarship هم آخر آگوسته. البته شما مي تونيد الان هم apply کنيد و پذيرش رو بگيريد. ولي Scholarship در يک زمان خاص بررسي مي شود. تا اونجايي که من مي دونم Melbourne راند اصلي بررسي scholarship در اواسط December هر سال هست. ولي ANU اواسط October تصميم گيري مي کنه. من فکر مي کنم راحت مي تونيد از استراليا پذيرش بگيريد ولي پروسه بورسش حساب کتاب نداره. دقت کنيد پروسه دريافت بورس و پذيرش کلا جدا هست. اول شما پذيرش مي گيريد بعدش يک کميته Scholarship مدارکتونو بررسي مي کنه لذا داشتن پذيرش اجباريه.
    موفق باشيد.

Junior Member

پیش فرض تا بحال از کدام دانشگاه استرالیا توانسته اید fund بگیرید؟(فراخوان)

سلام به همه. به نظر من سایت دانشگاههای استرالیا نسبت به آمریکا و کانادا یه کم عجیب غریبه :-\ بهتره بگم مخصوصا تو قسمت fund میخوان بپیچونن(البته این احساس منه نمیدونم نظر بقیه چیه؟)میشه خواهش کنم یه فراخوان کنیم از اونایی که تونستن از un های اونجا fund بگیرن بگن از کدوم دانشگاه ،چقدر و در چه رشته ای و چه مقطعی؟تا مثل قسمت کانادا این قسمت هم فعالتر بشه. ???< امیدوارم دوستان بی تفاوت رد نشوند>
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

پیش فرض پاسخ : تا بحال از کدام دانشگاه استرالیا توانسته اید fund بگیرید؟(فراخوان)

نميدونم منظورتون از پيچوندن چيه ولي خوب دانشگاههاي استراليا مثل کانادا و آمريکا RA و يا TA ندارند و فقط scholarship مي دن که تعدادش هم فوق العاده کمه. عمدتا ماکزيمم به 20-30% کسايي که پذيرش مي گيرند بورس مي دند. اين کلا سياستشونه نميشه گفت که دارن مي پيچونند. البته اينو هم بايد در نظر گرفت که يه مقداري مليت شما هم تو دادن بورس ممکنه مهم بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تا بحال از کدام دانشگاه استرالیا توانسته اید fund بگیرید؟(فراخوان)

No, I do not think so
    It is as hard as other CA or US or EU universities.
    Actually, the usual fund for MS or PHD is about 19500 AUD per annum with some differences in different items.Moreover you can have TA and RA
    I have recently received scholarship from Melbourne University and I am waiting for Visa...

Junior Member

gorji1983 دوست عزیز سلام . منظورم از پیچوندن این نبود که نمی خوان بدن . بلکه مثل بعضی از اساتید خودمون زود از روش رد شدن. بهر حال منم منکر بعضی مزایاش نیستم (مثل اقامت) اما میخوام با فراخوان بچه ها به بقیه مثل خودم یه کمک کوچولو بکنم . بالاخره اونا این راه و رفتن.بابت جوابت هم متشکرم
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

Junior Member

این سوال من هم هست
    در واقع تو فروم اطلاعات راجع به aus کمه واقعا!اگه دوستانی که پذیرش و فاند گرفتن راهنمایی کنن خیلی موثر خواهد بود
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

سلام
    از amini عزيز ممنون مي شم اگه کمي در مورد رشته اي که Apply کردن، مقطع پذيرش و نيز رزومشون توضيح بدن. منم از Melbourne پذيرش داشتم ولي چون مدرک رسمي MS ام آماده نبود اصلا بررسي نکردن منو براي scholarship. خوبي سيستم Melbourne وساير دانشگاههاي ديگه استراليا اينه که دانشکده ها در مورد بورس تصميم مي گيرند در حاليکه در مثلا انگليس يک کميته بورس دارند که ببخشيد نفهمه. يه دفعه به يک دانشکده 10 تا ميدن به يکي 0تا.