صفحه 52 از 61 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس راه و ترابری از دانشگاه شهید چمران اهواز

پیش فرض پاسخ : مهم: ددلاین اسکولارشیپ های استرالیا

RMIT University
    International Postgraduate Research Scholarship (IPRS)
    28 Oct

http://www.rmit.edu.au/browse;ID=igf2sdssaler1

من که مدرک زبانم جور نمیشه متاسفانه
    علیرغم داشتن پذیرش مشروط باید فعلا دیفر کنم

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Gandalf58 نمایش پست ها
    یعنی منی که میخوام امسال برای دکترا اپلای کنم، اگر مدارک رو سر موقع بفرستم و پذیرش هم بگیرم ولی قبلش برای بورسها اقدام نکرده باشم خبری از کمک هزینه نیست
    همیشه بورسهای دیگری هم هست که باید چک کنید. این تفاوت برمیگیرده به تفاوت ترم fall تو استرالیا و آمریکا. fall اینا از Feb , Mar شروع میشه لذا ددلاین بورسشون زوده. ضمنا یه سری بورسها سالی یک بار فقط opening دارند.

فلسفه ی وجودی این تاپیک همینه، که بچه ها دچار شک زمانی نشن!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD student @ ETH Zurich

پیش فرض پاسخ : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

سلام دوستان- ممنونم بخاطر اطلاعات جامع و کامل- یه سوال داشتم- من دانشجوی کارشناسی دانشگاه علم و صنعت هستم و معدلم 17.45 (که اگه نمره دو تادرس عمومی و یه درس اصلی رو به خاطر مشکل با استاد برداری معدلم 17.80 میشه)- شاگرد اول هم بودم- به استاد تو دانشگاه ملبورن ایمیل زدم و بعد گفت بیا حرف بزنیم- بعد مصاحبه هم ایمیل داد که خیلی خوشحال میشم اگه بگیرمت- دو تا درسن TA بودم و احتمالا هم یه مقاله میدم- حالا میخواستم بدونم چقد شانس اسکلارشیپ گرفتن دارم؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

Dear All
    Please avoid posting irrelevant questions
    Otherwise this topic will be locked
    Thanks

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای درخواست Scholarship در دانشگاه‌های استرالیا

سلام من واسه فرصت مطالعاتی میخوام از استرالیا پذیرش بگیرم با فاند کامل سوالم اینه که واسه فرصت مطالعاتی که مدرک کامل دکتری نمیخواد؟ رشته شیمی هستم. من معدل لیسانسم 12.70 و فوقم 16.5 یه 5 تا هم ISI دارم. ولی مدرک زبان ندارم هنوز..شاید آیلتس 6 بتونم بگیرم. به نظرتون میتونم فاند کامل بگیرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای درخواست Scholarship در دانشگاه‌های استرالیا

عمومیت ندارد. دانشگاهی مثل UQ با پذیرش مشروط بورس نمی دهد، ولی برخی دانشگاه های دیگر شرط‌‌شان صرفا اقدام است. اگر بورس تعلق بگیرد و بتوانید به سرعت پذیرش مشروط را به پذیرش قطعی تبدیل کنید می توانید بورس را هم قطعی کنید.

Junior Member adel1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif, CL

Post پاسخ : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

سلام دوستان من برای بورس تحصیلی در دانشگاه UTAS اپلای کردم من امسال پیش دانشگاهی هستم و برای دوره ی لیسانس میخوام برم و میخواستم بدونم آیا دانشگاه خوبی هست ؟ و مدرکش برای ادامه تحصیل (احتمالا انگلستان و یا ژاپن) مورد قبول هست؟

و دوم اینکه از طرف دانشگاه برام میل دادن و گفتن که باید لیست دروس گذرونده شده رو براشون بفرستم و حتما هم باید تایید شده باشه میخواستم ببینم حتما باید مدرک دیپلم مهر وزارت علوم و تایید دادگستری داشته باشه در ضمن کدوم دادگستری ها میتونن تایید کنند؟ آیا من خودم میتونم مدرک رو ترجمه کنم و بدم برای تایید و در نهایت باید بگم من مدرک موقت دیپلمم رو برای دانشگاه با ترجمه ی خودم بدون تایید فرستادم و بهشون گفتم که این مدرک موقتی هستش و تا اومدن مدرک اصلی باید صبر کنند اما میخواستم این رو هم بدونم آیا مدرک پیش دانشگاهی رو هم باید بدم؟

پی نوشت:
    متن ایمیل از طرف دانشگاه:

Dear Mr Rahimi,

Thank you for your application to the Bachelor of Information Systems program at The University of Tasmania. For International Admissions to complete an assessment for entry we require a certified copies of your Senior High SchoolTranscripts and Graduation Certificate.

I have put an explanation below on what we require.

Certified Academic transcript from institution program studied to confirm what you have passed and what you are currently enrolled in - - transcript must be an original or a certified copy (meaning copy of the original signed by a Justice of the Peace or Commissioner of Declarations).

Please note Scanned or Photo copied copies of your Transcripts and Graduation Certificate do not meet the Certified Academic Transcripts requirement. Therefore International Admissions will not accept your Transcripts Scanned to International Admissions.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaamjadi نمایش پست ها
    سلام دوستان- ممنونم بخاطر اطلاعات جامع و کامل- یه سوال داشتم- من دانشجوی کارشناسی دانشگاه علم و صنعت هستم و معدلم 17.45 (که اگه نمره دو تادرس عمومی و یه درس اصلی رو به خاطر مشکل با استاد برداری معدلم 17.80 میشه)- شاگرد اول هم بودم- به استاد تو دانشگاه ملبورن ایمیل زدم و بعد گفت بیا حرف بزنیم- بعد مصاحبه هم ایمیل داد که خیلی خوشحال میشم اگه بگیرمت- دو تا درسن TA بودم و احتمالا هم یه مقاله میدم- حالا میخواستم بدونم چقد شانس اسکلارشیپ گرفتن دارم؟ ممنون میشم
    شانس نسبتا بالایی دارید. دانشگاه ملبورن به طور اخص نمرات دروس عمومی را حذف می کند و تنها نمرات مرتبط را می سنجد. اگر معدل درس های اصلی تان از ۸۵ بالاتراست شانس خوبی دارید. در ضمن، بیشتر دوستان به اشتباه تصور می کنند که مقاله برای گرفتن بورس در استرالیا همان اهمیتی را دارد که در جایی مثل آمریکا. اگر برای IPRS اقدام می کنید، با داشتن مقاله تنها مقدار کمی امتیاز اضافه می گیرید که چندان تاثیری ندارند. در نهایت این معدل شماست که شانس شما را تعیین می کند.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahandm نمایش پست ها
    دانشگاه ملبورن به طور اخص نمرات دروس عمومی را حذف می کند و تنها نمرات مرتبط را می سنجد.
    چقدر مطئنید؟ منبع لطف میکنید؟
    مرسی.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    چقدر مطئنید؟ منبع لطف میکنید؟
    مرسی.
    تا اونجایی که من می دونم یعنی تو سایتشون خوندم، معدل دو سال آخر در امتیازدهی بورس حساب میشه.