صفحه 60 از 61 نخستنخست ... 10505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

سلام دوستان
    شما که بررسی کردین ددلاینهایی که با فاند باشه یا اسکولارشیپها ، گذشتن یا حدود نوامبر می شه؟
    برای اسکولارشیپها فرمهای جدا و درخواست مجزا باید پر بشه؟ اینکه می گن جواب پذیرش از دانشگاه هام اومده ولی اسکولارشیپ هنوز داره بررسی میشه، حالتی که استاد فاند نداره و ساپورت نمی کنه؟ بعد می گه برای اسکولارشیپ اقدام کن؟ من واقعا گیج شدم؟ کمک...

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما که بررسی کردین ددلاینهایی که با فاند باشه یا اسکولارشیپها ، گذشتن یا حدود نوامبر می شه؟
    برای اسکولارشیپها فرمهای جدا و درخواست مجزا باید پر بشه؟ اینکه می گن جواب پذیرش از دانشگاه هام اومده ولی اسکولارشیپ هنوز داره بررسی میشه، حالتی که استاد فاند نداره و ساپورت نمی کنه؟ بعد می گه برای اسکولارشیپ اقدام کن؟ من واقعا گیج شدم؟ کمک...
    دوست عزیز شما با پذیرش آمریکا قاطی کردی. در مورد پذیرش آمریکا شما SOP میخوای و پروپوزال به آن صورت معنایی نداره. البته من پروپوالم را که برای استرالیا آماده کردم را برای 5 تا دانشگاه آمریکا هم فرستادم برای استادها که آنها نظرات خودشون را میگفتن. در ضمن در آمریکا اغلب فاند دست استاد هست و به دانشجویان خودش میده.
    در مورد استرالیا به طور عام 2 مرحله دارید: اولی پذیرش هست و دومی بورس که 2 مرحله کاملا جداست. در مرحله پذیرش که برای برخی دانشگاه ها گذشته مثلا ملبورن که دیروز بود ددلاینش. برای بعضی دیگه وقت هست تا 31 اکتبر. در سایت دانشگاه ها مشخص کرده به روشنی. شما باید اول استاد را پیدا کرده و مخش را بزنی بعد مدارک را بفرستی ادمیژن . بعد از حدود 8 هفته به شما جواب میدن که اگر پذیرش Unconditional داشته باشی میری سمت مرحله بورس . که البته برای یعضی دانشگاه ها باید فرم های جدیدی بفرستی دپارتمان بورس و برای بعضی دانشگاه ها لازم نیست و شما با همان مدارک که اول فرستادی برای ادمیژن خودشون برای بورس بررسی میکنن.
    الان هم نیمتونم دقیق تک تک دانشگاه ها را نام ببرم. شما در قسمت Admission و International Scholarship هر دانشگاه اطلاعات آن را میبینی.

ولی به طور کل به همه بچه ها که این پیغام را میخوانن: زمان پذیرش و بورس برای ترم ابتدای 2013 که راند اصلی هست (با تعداد بیشتر فاند) در حالا سپری شدن هست و حتی بعضی ها گذشته مثل ملبورن. باید عجله کرد وگرنه رفتید برای راند اصلی بعدی که برای ترم ابتدای 2014 هست. در مورد راند فرعی هم بارها توضیح دادم که شروعش تقریبا July 2013 هست ولی این راند فرعی مقدار فاند بسیار کمتری داره و ددلاینش مارچ 2013 هست. (امیدوارم در مورد تاریخ ها قاطی نکرده باشم چون انقدر زیاد هست). متاسفانه من خودم پارسال ددلاین راند اصلی را از دست دادم به دلیل کم بودن اطلاعاتم وبرای راند فرعی اقدام کردم که نتونستم بورس بگیرم. پس س س س عجله کنید.
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

سلام. آیا می شه گفت: همانطور که پروپوزال به آن صورت در مورد پذیرش آمریکا معنایی نداره، پس پیدا کردن استاد هم برای استرالیا خیلی مهم نیست، چون تو دادن فاند کمکی نمی کنه؟ یا نه؟ یا نه چون تو پذیرش مهمه؟

سلام. آیا می شه گفت: همانطور که پروپوزال به آن صورت در مورد پذیرش آمریکا معنایی نداره، پس پیدا کردن استاد هم برای استرالیا خیلی مهم نیست، چون تو دادن فاند کمکی نمی کنه؟ یا نه؟ یا نه چون تو پذیرش مهمه؟
    درسته كه استاد نقشي توي گرفتن اسكولارشيپ (استراليا) نداره ولي براي اپلاي كردن شما حتما بايد اسم استادي كه باهاش در تماس بوديد بنويسيد، چون توي كميته گروه كه بررسي ميشه استاد بايد از شما و پروژوزالتون دفاع كنه تا شما بتونيد پذيرش بگيريد. البته من ديدم بعضي از دانشگاهها توي اپليكيشن فرم اسم چند تا استاد رو ازتون ميپرسن (يعني احتمالا براي اين دانشگاهها شما اون اساتيد رو پيشنهاد ميكنيد و منتظر جواب پذيرش ميمونين) ولي به طور كلي شما بايد اوكي استاد رو بگيريد و بعد اپلاي كنيد. و شواهد تماس با استاد رو هم بايد اتچ كنيد. پس به نظر من بدون اوكي استاد براي استراليا اپلاي نكنيد. موفق باشيد

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

تقریبا در همه فرم دانشگاه ها شما باید اسم یک استادی که قبول کرده استاد راهنماتون بشه رو درج کنین
    اگر مراحل اپلای رو هم در دانشگاه ها نگاه کنین همه با پیدا کردن استاد شروع میشه
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

پیش فرض پاسخ : زمان مناسب برای درخواست Scholarship در دانشگاه‌های استرالیا

بچه ها لطفا کمکم نکنید!! من می خوام واسه phd شیمی پذیرش بگیرم، می خوام واسه بورس اقدام کنم ولی هر جفت مدرک هامو ( لیسانس و ارشد) باید بخرم و الان ترجمه ریز نمرات و دانش نامه رو ندارم..الان استادا ok دادن (من با استادای unsw و university of queensland و sydney مکاتبه کردم ..)و حتی research propsal هم آماده است ولی مدارکم ترجمه نشده...ielts و مقاله isi هم دارم...آیا میتونم اینجوری conditional واسه بورس اقدام کنم یا باید صبر کنم.....

Junior Member

سلام
    ممکنه یه راهنمایی بکنید
    من لیسانس زبان انگلیسی دارم با معدل 15 از دانشگاه پیام نور
    لیسانس زبان اسپانیایی با معدل 17/80 از دانشگاه آزاد تهران
    فوق لیسانس مدیریت شهری با معدل 18 از دانشگاه علامه طباطبایی
    2 مقاله ISI در حوزه مدیریت شهری
    1 مقاله کنفرانس بین المللی
    IELTS هم می تونم 7 بگیرم
    در ضمن دو سال سابقه کار در شهرداری دارم
    نمی دونم با وجود تفاوت بین رشته های لیسانس و فوقم امکان پذیرش و اسکولارشیپ برای دکترا در حوزه مدیریت شهری رو در دانشگاه ملبورن یا جی 8 دارم یا نه
    ممنون می شم اگه پاسخ دهید

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

پیش فرض پاسخ : مهم: ددلاین اسکولارشیپ های استرالیا

سلام. من به اسکولارشیپ افیس دانشگاه curtin میل زدم گفتن زمان اسکولارشیپ واسه 2013 تموم شده ! یعنی اینقدر زود تموم میشه حتی واسه semester 2. میگم اون کلی گفت 2013 به نظرتون منظورش هر دو ترم بود؟

یک سوال دیگه همیشه تقاضا برای اسکولارشیپ باید همزمان با اپلای باشه یعنی پروپوزال باید اماده باشه؟

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

پیش فرض پاسخ : مهم: ددلاین اسکولارشیپ های استرالیا

ببخشید من کمی گیج شدم. میشه راهنمایی کنیید.
    ترم 1 یا fall استرالیا از feb تا July و ترم 2 یا ترم بهاری از July تا Nov است پس اگر بخواهیم واسه ترم 2 apply کنیم میشه بگید معمولا ددلاین واسه اسکولارشیپ و پذیرش کی میشه؟ همونطور که گفتم دانشگاه curtin به من گفت که ددلاین واسه اسکولارشیپ 2013 تموم شده ):

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران. دانشگاه آزاد ارومیه

پیش فرض پاسخ : Do u really Know,which degree is Better??

سلام دوستان من دانشجوی رشته عمران از دانشگاه ازاد ارومیه هستم.10 تا اختراع ثبت شده و 10 تا مدال جهانی از المپیاد و مسابقات اختراعات و نو آوری هارو دارم همچنین 2 عدد مقاله ISI دارم.موضوع مقاله هام و اختراعاتم در زمینه رشته مکاترونیک هست.ولی متاسفانه معدل دیپلمم 15 و معدل دانشگاهم 14 تا اینجا ( 50 واحد ) هست. می خواستم بدونم آیا من میتونم از استرالیا از دانشگاه ملبورن یا سیدنی برای لیسانس و مسترز مکاترونیک بورس بگیرم یا نه؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین.