صفحه 8 از 61 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 610

موضوع: آرشیو شده : سایر سوالات در مورد Scholarship در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد Scholarship در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    شما از کجا ميگي من خودم با مسئول بورس دانشکده برق در تماس بودم و گفت که هم TOEFL و هم IELTS هر دو قبوله. تازه بورس endeavour که از طرف دولت استراليا هم داده ميشه هر دو تا رو قبول ميکنه. همين الان هم من رو براي اين بورسها در نظر گرفتند. البته من هم IELTS دادم ولي ربطي به IELTS دادن نداره هر دو امتحان رو قبول ميکنند. البته به دوستان توصيه ميکنم IELTS بدن چون بلاخره سفارت IELTS رو براي ويزاي دانشجويي نياز داره.
    من تو ارسال قبلی ام توضیح دادم که از کجا می گم. تو سایت چیزی نزده ولی ظاهرا کسایی که IELTS دارند رو اول در نظر می گیرن. گفتم که من TOEFL هم داشتم ولی بورسم معلق مونده بود. به محضی که IELTS دادم پرونده ام تو SCHOLS راه افتاد. این چیزی بود که supervisor ام به من گفت تا انجام بدم وگرنه که من منتظر بورس نشسته بودم!

به هر حال هر کس هر کاری دوست داره انجام بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد SCHOLARSHIP

معدل شما پایینه که فکر کنم شانسی برای بورس گرفتن نداشته باشید. چون همونطور که یکی از دوستان گفت، معدل شما باید حداقل ۱۶ از ۲۰ باشه (دقت کنید حداقل).

در مورد اینکه آیا جوابگوی یک خانواده سه نفره هست یا نه باید خدمتتون بگم که جوابگوی یک خانواده دو نفره هست اما با صرفه جویی زیاد و زندگی دانشجویی. در مورد یک نفر اضافه باید حتما با یک نفر که اونجاست مشورت کنید.

Junior Member

سلام

اگر شما جايي اصل اين مطلب 20/16 را ديده ايد لطفا منبع آن را به من اطلاع دهيد.

با تشكر

اين معدل 16 از 20 بيشتر واسه كانادا صدق ميكنه.البته داشتن حداقل معدل 16 مهمه ولي دليلي نداره كه شما نتوني بورس بگيري.مهم همخواني زمينه كاري شما با استاديه كه قراره باهاش كار كني و اون استاد شمارو بخواد.تازه اگر هم همون اول بورس نگرفتيد احتمال زيادي وجود داره كه وقتي تحصيلتون شروع شد بعد از يكي 2 ترم بتونين بورس بگيرين.كلا مقاله هم خيلي مهمه (و البته نمره امتحان زبان)و اگه شما بتونيد يكي 2 مقاله ديگه هم بدين خيلي اميدوار باشيد كه بورس هم ميگيريد.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط hrezvany
    سلام

اگر شما جايي اصل اين مطلب 20/16 را ديده ايد لطفا منبع آن را به من اطلاع دهيد.

با تشكر
    I remembre it was one of the reqirements for endeavor, I saw it in U of Sydney web site
    everything happens for a reason

مرسی که تجربیاتتون رو گفتید ....مهم انتقال تجربه هست امکان داره اصلا همچین شرایطی برامون پیش نیاد ولی اگر هم پیش بیاد پیش رمینه ی فکری راجع بهش داریم
    Live Your Dream

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagha
    .for being a scholarship candidate, your GPA should be at-least 80% or 16/20. So for your case, I think there is no chance

Having a minimum of 6.5 in IELTS is mandatory

حتي براي MS?
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Junior Member

در application form خیلی از دانشگاه ها دقیقا این موضوع ذکر شده است (100/80). در برخی دیگر از website ها هم این موضوع رو جور دیگری گفتن: Graduation with distinction or higher distinction که معادل همون 20/16 هست.

سلام دوستان

من در حال حاضر کارهای فارغ التحصیلیم به خاطر پروژم انجام نشده ....یعنی اگر هم انجام بشه 7 ماه طول می کشه.... می خواستم بدونم اگر من با ریز نمراتم تا Deadline برای Scholarship اقدام کنم برای Scholarship در نظر گرفته می شم یا نه چون Conditional محسوب می شه اصلا فرقی می کنه که تا اون تاریخ بفرستم مدارکم رو؟؟؟؟؟
    Live Your Dream

نه مشکلي نداره فقط يک نامه بنويسيد که در تاريخ x تحصيلاتتون رو تموم کرديد و بديد استادتون امضا کنه و رو سر برگ دانشگاه هم print بگيريد. بعد اينو به همراه کارنامه MS براي دانشگاه بفرستيد قبول ميکنند. تازه اگه هم بر روي مدرک فوقتون شرط بذارند باز هم شما رو براي بورس در نظر ميگيرند لذا نگران نباشيد.