صفحه 110 از 117 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1161

موضوع: سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط Exidge نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در تسک ۱ شرایط خوبی دارم ولی در تسک ۲ مشکل زمان دارم. میدونم که برای نمره خوب باید حدود ۴۰۰ - ۴۵۰ کلمه نوشت ولی من در ۳۰ دقیقه حدودا ۳۰۰-۳۵۰ لغت میتونم بنویسم. برای زمان بندی چه پیشنهادی دارید دوستان؟ لطفا راهنمایی کنید چون ۳ بهمن آزمون دارم.
    متشکرم
    برای نوشتن باید ابتدا سرعت تایپتون رو بهبود ببخشید. سعی کنید تایپ 10 انگشتی رو یاد بگیرید(توی اینترنت نرم افزارهایی در این مورد موجود است).
    همچنین سعی کنیید قدرت generating یا همون تراوش در حین تایپ رو ببرید بالا. معمولا ما در 3 دقیقه اول فقط brainstorm میکنیم. این پروسه شامل ایدهای کلی است برای بسط دادن شما باید بتونید کلمات و در نهایت جملات خلق کنیئ. سعی کنید تمرین رایتینگتون رو بیشتر کنید. بیشتر روی رایتینگ تمرکز کنید. یک کاری که من میکردم این بود که هر روز 10 موضوع رو انتخاب مبکردم و براب هر کدوم 3 دلیل و برای هر دلیل دو ساپورت میاوردم اون رو یکی دو شب دور میکردم و دلایل و ساپورتهامو توی ذهنم تبدیل به جمله میکردم. معمولا نیم ساعت از من وقت میگرفت اما بعد 30 40 روز تاثیرش رو دیدم به طوری که سر جلسه امتحان تا 487 کلمه رفتم.
    البته توصیه میشه کیفیت رو فدای کمیت نکنید. یک متن کوتاه شسته رفته همیشه به یک طومار بی سرو ته ترجیح داده میشه.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یه سوال از خدمت شما داشتم که خوشحال میشم پاسخ بدید
    میخواستم بپرسم استفاده ازسایت testbig.com برای تصحیح رایتینگ هزینش حول وحوشی چقدر هست؟ و اینکه چطور باید پرداخت کنم؟

خیلی خیلی ممنون میشم پاسخ بدید.

ممکنه این رو با گرامر not only, but also بگید ؟

نه تنها میتونید از مکان های دیدنی دیدن کنید بلکه میتونید کنار دریا افتاب بگیرید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    ممکنه این رو با گرامر not only, but also بگید ؟

نه تنها میتونید از مکان های دیدنی دیدن کنید بلکه میتونید کنار دریا افتاب بگیرید.
    You can not only visit the spectacular places but also sunbathe on the beach.

یا اگر بخواید تأکید بیشتری رو نشون بدید که اینجا بعید میدونم؛

Not only can you visit the spectacular places but also sunbathe on the beach.

یه نکته ام در مورد اون کاما بگم، زمانی از کاما استفاده میکنیم که دو تا قسمت ساختار یکسانی نداشته باشن. مثلا در نمونه های بالا بعد از not only و but also فعل اومده پس نیاز به کاما نداره.
    پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

دوستان کسی میدونه بهترین نمونه ها برای تسک 1 چیه؟

کدوم یکیشون درست هست به نظرتون؟ Moreover, the base measured only 3cm and unlike the past one whose width was not narrow.

Moreover, the base measured only 3cm and unlike the past one the width of which was not narrow.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی

سلام دوستان. من برای 5 اگوست اسم نوشتم و الان شروع کردم TPO ها رو زدن. چیزی که دیدم برای اسپیگینگ و رایتینگ داشتن قالب اجباریه و باید باشه چون زمان خیلی کمه.
    حالا سوالم از عزیزان اینه تا چه حد میشه از قالب استفاده کرد؟ به عنوان مثال واسه تسک دوم رایتینگ ی قالب از خود نمونه های TPO دیدم که حدود 100 کلمه س . آیا میتونم همینو استفاده کنم؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

خیلی می تونید استفاده کنید مخصوصا سوالای دو سه چهار و پنج

سوال یک هم خیلی نیازمنده تمپلیت هس ولی ب نظرم ی مقدار مدلش عوض شده
    قبلا می گفت مثلا کتاب مورد علاقه و به معنای کلمه فری چویس بود اما الان دیگه نه. جدیدا می گه از بین این سه گزینه کدامیک ؟ به عنوان مثال می گه کدامیک در تربیت فرزند موثر تره خانواده دوست یا مدرسه.

سوال شش ی مقدار از تمپلیت ب طور کلی دور هست اما به طور کلی در ادامه یه تعریف دو تا چیز (مشخصه ، حسن ، ایراد گونه و و و میاره و برای ساپورت هر کدوم یک مثال)
    همونطور ک متوجه شدید از عرض بنده اون دوتا چی باشه جامعیت ی تمپلیت رو نقض می کنه.

البته دوستان تکمیل کنن عرایض بنده رو

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط biopoya نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای 5 اگوست اسم نوشتم و الان شروع کردم TPO ها رو زدن. چیزی که دیدم برای اسپیگینگ و رایتینگ داشتن قالب اجباریه و باید باشه چون زمان خیلی کمه.
    حالا سوالم از عزیزان اینه تا چه حد میشه از قالب استفاده کرد؟ به عنوان مثال واسه تسک دوم رایتینگ ی قالب از خود نمونه های TPO دیدم که حدود 100 کلمه س . آیا میتونم همینو استفاده کنم؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز،

من اصولا به دوستان پیشنهاد میکنم حداقل دو سه منبع رو نگاه کنن و نمونه هارو ببینن و بعد بر اساس اونها یه مدل برای خودشون درست کنن که در اون قالب سوالارو پاسخ بدن. چون مصحح تافل از منابع اطلاع داره و وقتی از قالب استفاده کنید دیگه ارزشی نداره و حتی میتونه باعث کسر نمره بشه. بعنوان منبع ا.لتون از ویدئوهای نوتفول غافل نشید.

براتون ازمون موفقی رو آرزو میکنم
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

در تسک دوم رایتینگ دلیل اینکه مثال ارائه می دیم چیه؟ آیا میشه مثال رای برای تایید دلیل و جملات ساپورت استفاده کرد؟ آیا این جور نوشتن تکرار نیست؟ لطفا راهنمایی کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)