صفحه 10 از 117 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1161

موضوع: سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

پیش فرض پاسخ : اشکالات مربوط به writing

سلام
    من یه کمکی می خواستم که اگه منو راهنمایی کنید واقعا ممون می شم.
    من کلاس های آریانپور رو رفتم(به جز writing 2) و تا الان هم هنوز کلاسش باز نشده با این که یه 6 ماهی هست تو نوبتم!!! اول مرداد امتحان تافلم هست و تقریبا هیچ ایده ای راجع به writing ندارم،تو قسمت independent مسئله ای ندارم،می تونم خوب بنویسم ولی برای قسمت integrated یه خورده گیجم!!!تو فروم گشتم و pamphlet های writing آریانپور رو پیدا کردم و خوندم یه چیزایی دستگیرم شد،اما باز هم راهنمایی می خوام،چی کار کنم؟چی بخونم!؟برای سوال های مختلف چه جوری جواب بدم؟اگه منبعی هست لطفا بهم معرفی کنید که تو چند روز راه بیفتم.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکلی تو قسمت رایتینگ ibt بخش integrated دارم خوشحال میشم کمک کنید.
    با توجه به توصیه کتاب barron's واسه این قسمت باید هم از ریدینگ و هم لیسنینگ این بخش نوت برداری کنیم اما یه مشکلی که من دارم اینه که واسه لسینیگ نمیتونم هم درست گوش بدم هم نوت بردارم مخصوصا چون به متن دسترسی ندارم نمیدونم کدوم قیمت رو بنویسم و حواسم پرت میشه !!! من خودم سعی میکنم فقط گوش بدم اما خب کیفیت خوبی نوشته هام پیدا نمیکنه !!! شما نظری ندارین ؟؟؟ پیشنهادی چیزی ... ؟؟؟
    ببینید معمولاً فرمت متن و لیسنینگ ها مشخصه. خیلی وقتها تو متن سه تا دلیل یا تعریف یا هر چی برای موضوعی آورده می شه، که تو لیسنینگ همه رو با دلیل رد می کنه. وقتی بدونید این فرمت قراره تو هر دو بخش باشه، اون وقت می تونید روی بخش های مهم و اصلی تمرکز کنید و فقط اونها رو نت برداری کنید. در کل نت برداری کردن کار آسونی نیست، و اینکه چی رو نت بردارید و چی رو بیخیال بشید نیاز به تمرین زیاد داره. در آخر پیشنهاد می کنم ویدئوهای notefulldotcom رو از سایت یوتیوب بگیرید. خیلی بهتون کمک می کنه. موفق باشی.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : مشکل اساسی در Writing

سایتی هست که با پرداخت پول انشای شما رو اصلاح کنه ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

کتابی رو سراغ دارین که self-study و برای شروع خوب باشه ؟ (writing)

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

Question مشاوره گرفتن از دوستاني که بخش Writing iBT را بالای 22-20 گرفته اند!!!!

با سلام من میدونم که گرفتن writing بالای 22-20خیلی سخته و احتیاج به تمرین فراوون داره و---!! ولی از اونهایی که این نمره رو کسب کردند میخوام بیان تجربیاتشون رو بگن. مخصوصاً کسانی که تجربه زندگی در اون ور رو نداشتن از همتون ممنونم
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

پیش فرض پاسخ : کسانی که بخش writing ibt رو بالای 22-20 گرفتند لطفاً جواب بدهند

نمی خوام بگم که گرفتن 22 تو آی بی تی سخت نیست که سئوالتون خدای نکرده بی مفهوم جلوه کنه . اینو فقط گفتم که گرفتن این نمره حتی بیشترش هم فقط نیاز داره تا تکنیک امتحان رو تمرین کنین. همین سمپل های رو اینترنت که خدا رو شکر کم هم نیستن. در مورد سوال اول که دو بخش است کاملا معلوم ریدینگ مطلبی رو در مورد موضوعی مطرح می کنه که بعد تو لیسینگ در رد یا پذیرش صحبت می کنه . در مورد بخش دوم هم که سوال کلی که نظرتون رو در موردش می دین و برای اینکه از لحاظ تعداد لغت کم نیارین فقط یک طرف قضیه رو نگیرین خوبی ها و بدی های هر دو رو عنوان کنین بعد تو قسمت آخر نظر شخصی تون رو بگین. من بهتون توصیه می کنم از همین سمپل ها که خود سازمان رو سایت گذاشته رو چندین بار بخونین چون نمرشون هم ذکر کرده پایینشون و دیگر اینکه تا می تونین از کلمات قوی در نوشتارتون استفاده کنین.

موفق باشید
    ویرایش توسط sweden in process : December 30th, 2011 در ساعت 11:11 AM

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام حرفات کاملا متین دوست گلم . آره موافقم ولی من حس میکنم اونایی که 25 به بالا گرفتن تجربه چیزایی دیگرو هم دارند که شخصی هست و نه عمومی مثل اینی که شما فرمودین سمپل های سایت و .... ظاهرا هنوز کسی این موضوع رو ندیده و جوابی نداده این همه صاحب نظر داریم جز شما کسی چیزی نگفته
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

راستش من 22 شدم.... ولی در تسک دوم که باید خودمون بنویسیم نمره ی کامل گرفتم.
    به نظرم مهم ترین چیز اینه که از یه قالب منسجم پیروی کنید.

پاراگراف اول مقدمه + اشاره ی مختصر به سه دلیل برای ساپورتِ عقیدتون
    پاراگراف دوم بسط دادن دلیل اول و اضافه کردن جزئیات
    پاراگراف سوم بسط دادن دلیل دوم و اضافه کردن جزئیات
    پاراگراف چهارم بسط دادن دلیل سوم و اضافه کردن جزئیات
    پاراگراف پنجم جمع بندی کلی و نتیجه گیری کلی

همیشه هم چندتا اصطلاح و Phrase مناسب آماده داشته باشید.
    هر پاراگراف هم سعی کنید حدود 5 خط شه. اینطوری مطمئن خواهید بود که به حدنصاب تعدادِ واژه میرسید. + 300 کلمه....
    استفاده از مثال و نمونه یا اشارات مستند می تونه مفید باشه. مثلا اگر میخواید بگید کلاس Coed بهتر از کلاس های تفکیکِ جنسیتی شده، می تونین بگین:

Statistically speaking, students who had studied in coed classes function better than those who had studied in single-sex classes.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

با سلام
    درست دوست عزیز حرفاتون اما خود ETS از اینکه یه چورایی از کتابها استفاده کنی به عنوان template اخطار داده که صفر میشین رو این حساب من یکم خوف دارم گلا جان اگه خودت یبار دیگه بخوای امتحان بدی واسه رایتینگت که خوبتر شه چیارو پیشنهاد میدی علاوه بر این چه کتابایی رو اضافه میکنی و می خونی که بالاتر بشی ؟
    ممنون بابت همکاری
    Steve Jobs

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

من اصلا نگفتم برید از Template کتاب های استفاده کنین!!!! گفتم همیشه نوشتار منسجم و به قولی Organized شده داشته باشید. من تا حالا هیچ کتابی درباره ی رایتینگ نخوندم که بخوام قالبش رو پیشنهاد کنم. اما 2 بار از روش خودم پیروی کردم و نمره ام کامل شد. همین
    راستش من دیگه واقعا نمی دونم چیکار کنم چون تمام سعی ام رو کردم! فعلا به این نتیجه رسیدم که باید بیخیال تسکِ اولِ Writing شم و به جاش بقیه رو تقویت کنم تا این رو جبران کنه!!
    اینطوری که حساب کردم که اگر مثلا توی 3 تا تسک 27 بگیرم:3×27=81
    رایتینگ هم 22 ---->
    22+81=103
    :دی

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)