صفحه 109 از 117 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1161

موضوع: سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

سلام،

قبل از معرفی کتاب پیشنهاد میشه اول ببینید مشکل رایتینگ شما کجاست. مثلا در گرامر، منطق، انسجام، ....... اصلا خیلی مواقع شده با یک تغییر کوچیک در نحوه نوشتن نمره فرد کلی تغییر کرده. بعد از اینکه معلوم شد مشکل کار شما کجاست کلی از کار انجام شده. اونوقت میشه به فکر چاره بود و در صورت نیاز رفت سراغ یک کتاب مناسب مثل مستر اسکیل، بارونز، نوا .......

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    نمی دونم تا حالا کسی سر جلسه شده که وقت برای نوشتن رایتینگ بخصوص دومی کم بیاره و همینطور نیمه کاره رها کنه.
    من کمی نگرانی دارم از این بابت چون انشاهام رو نمی تونم در وقت اش تموم کنم. نی خوام بدونم کسی تجربه این اتفاق رو داشته و احیانا چقدر نمره از دست داده؟
    سپاس
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    نمی دونم تا حالا کسی سر جلسه شده که وقت برای نوشتن رایتینگ بخصوص دومی کم بیاره و همینطور نیمه کاره رها کنه.
    من کمی نگرانی دارم از این بابت چون انشاهام رو نمی تونم در وقت اش تموم کنم. نی خوام بدونم کسی تجربه این اتفاق رو داشته و احیانا چقدر نمره از دست داده؟
    سپاس
    منم توی تمرینهای رایتینگ دوم مشکل تایم داشتم و همیشه وقت کم میاوردم، تا اینکه دو سه روز قبل از امتحان تصمیم گرفتم ترتیب نوشتن پاراگرافهای رایتینگ رو عوض کنم.
    به این ترتیب که: اول مقدمه، بعد نتیجه گیری، بعد پاراگرافهای مربوط به دو دلیل.
    اینجوری اگر وقت کم می آوردم حداقل انشام سر و ته داشت ولی پاراگرافهای مربوط به دلایلم شاخ و برگ کمتری داشت. سر امتحان هم همین کار رو کردم و با اینکه یه کم وقت کم آوردم به ساختار اصلیم لطمه ای وارد نشد. پیشنهاد می کنم شما هم یه جوری برنامه ریزی کنید که ساختارتون ناقص نمونه.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

دوستان
    رایتینگ اول, بخش های مربوط به ریدینگ رو میشه عینا از متن بنویسیم و پارافریز نکنیم؟ چون اول هر پاراگراف باید به ریدینگ اشاره کنیم دیگه
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

سلام،

نه نمی تونید از متن عینا کپی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering-K.N.Toosi

سلام خدمت دوستان
    کسی با سایت testbig.com ایا کار کرده و اینکه نمراتی که این سایت میده چقدر به حقیقت نزدیکه؟
    ممنونم از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی

دوستان
    رایتینگ اول, بخش های مربوط به ریدینگ رو میشه عینا از متن بنویسیم و پارافریز نکنیم؟ چون اول هر پاراگراف باید به ریدینگ اشاره کنیم دیگه
    سلام. قطعا نه
    یکی از نکاتی که مصحح در نظر می گیره، اینه که ببینه شما چطور دانشتون رو میریزید توی برگه. کپی کردن یک جمله از متن اصلی این ذهنیت رو خراب می کنه. مضاف بر این که قدرت واژگانی و ساختاریتون رو توی پارافریز کردن میتونید به رخ بکشید. بنابراین به این قسمت توجه ویژه ای کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم
    سپاس
    اگه برنامه ای برای رایتینگتون نداشته باشید قطعا زمان کم خواهید آورد و احتمال بی سر و ته بودن نوشته تون بالا میره. نوشتن outline در اینجا خیلی خیلی خیلی مفیده.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط mtabar نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    کسی با سایت testbig.com ایا کار کرده و اینکه نمراتی که این سایت میده چقدر به حقیقت نزدیکه؟
    ممنونم از همه دوستان
    سلام دوست عزیز

من عضو بودم تو اون سایت ولی پولی نریخته بودم واسشون.
    من فقط اشکالات گرامری و اون قسمت که لغت های مهم رو نشون میده برام مهم بود. در واقع میخواستم بدونم چقدر ازون لغتا تونسته بودم تو متنم استفاده کنم. نمره من بین 21 تا 23 و یه بار 24 بود.
    نمره نهاییم 27 شد در ازمون
    بنظر من نحوه تصحیحش خیلی سخت گیرانه اس و فاکتور مفهومی و محتوایی هم با این روش لحاظ نمیشه با این تصحیح که خب برای همین خیلی نمیتونه معیار خوبی نمیتونه باشه. ولی باز از هیچی بهتره!
    پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

سلام دوستان

من در تسک ۱ شرایط خوبی دارم ولی در تسک ۲ مشکل زمان دارم. میدونم که برای نمره خوب باید حدود ۴۰۰ - ۴۵۰ کلمه نوشت ولی من در ۳۰ دقیقه حدودا ۳۰۰-۳۵۰ لغت میتونم بنویسم. برای زمان بندی چه پیشنهادی دارید دوستان؟ لطفا راهنمایی کنید چون ۳ بهمن آزمون دارم.
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)