صفحه 112 از 117 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1161

موضوع: سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

سلام دوستان عزیز وقت بخیر
    من یه مشکلی که دارم زمان نوشتنم خیلی بالاست یعنی چند روز پیش یه رایتینگ نوشتم که مشکل ایده ومحتوا نداشتم ولی 4 ساعت بیشتر طول کشید نوشتنم. در موقع نوشتن بعضا ساختار خوب و کلمه مناسب زود به ذهنم نمیاد و هی خودم تصحیح می کنم تا به نظرم کافی بشه.حالا زمان کافی واسه نوشتن موضوعات بارونز ندارم. واز طرفی بیش از 20 موضوع ازون کتاب را روخوانی کردم ولی الان اکثر ساختاراش یادم نیست و نمیدونم میتونم استفاده کنم یا نه اگه وقت بذارم واسه مرور شاید نرسم همه موضوعاتشو بخونم. ایا به نظرتون همه موضوعاتش قبل امتحان باید خوند؟به نظرتون با این شرایط و احتساب اینکه تقریبا دو ماه تا ازمونم مونده چطوری باید مهارت رایتینگمو تمرین کنم؟
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - دانشگاه تهران

سلام به همگی دوستان
    یک سوال داشتم. آیا چرکنویس های ما توسط امتحان گیرنده ها مشاهده میشود؟ یعنی مثلا اگر کسی بخواهد فارسی یاد داشت کند (یا حتی مثل انشای فارسی، کامل فارسی بنویسد و بعد به انگلیسی ترجمه کند با فرض اینکه وقت کم نیاورد) آیا به او اشکال میگیرند؟
    یعنی تخلف محسوب میشود؟
    از این جهت می پرسم که شاید مثلا برای اونها مهم باشه که انگلیسی فکر شود و نوشته شود، و نه قدرت ترجمه ی ما از فارسی به انگلیسی تست بشود.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط naimenom نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    یک سوال داشتم. آیا چرکنویس های ما توسط امتحان گیرنده ها مشاهده میشود؟ یعنی مثلا اگر کسی بخواهد فارسی یاد داشت کند (یا حتی مثل انشای فارسی، کامل فارسی بنویسد و بعد به انگلیسی ترجمه کند با فرض اینکه وقت کم نیاورد) آیا به او اشکال میگیرند؟
    یعنی تخلف محسوب میشود؟
    از این جهت می پرسم که شاید مثلا برای اونها مهم باشه که انگلیسی فکر شود و نوشته شود، و نه قدرت ترجمه ی ما از فارسی به انگلیسی تست بشود.
    سلام
    تا جایی که من یادمه و میدونم، فکر نکنم مهم باشه. تنها نکته ای که من شنیده بودم این بود که چرکنویس ها رو می گیرن و اجازه ی بیرون بردن اونا رو ندارین. علت این کار هم این بودش که نمی خوان نمونه سوال ها (شامل تمامی مهارت ها) به بیرون درز نکنه. درسته که تو ذهن بچه ها می مونه کمی تا قسمتی، ولی خب اینجوری بهتر جلوگیری می کنن. حالا اینکه میان چرکنویس ها رو بررسی می کنن واسه ی این موارد، به نظر من که معقول نیست. شاید بقیه نظرات دقیق تری داشته باشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط naimenom نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    یعنی تخلف محسوب میشود؟
    ;

تا جایی که می دونم دوست عزیز کار رو خراب کرد جواب ایشون کاملا درسته

خیر خود ای تی اس هم اعلام کرده که ب هر جور دوست دارید نت بردارید و هیچ مشکلی نیست
    فقط چرکنویس و داحل و خارج نمیشه برد و باید همونایی که بهتون میدن رو استفاده کنید

تقلب ینی چیزی ببرید تو، چیزی بیارید بیرون، سرجلسه یا توی بریک باکسی صحبت کنید وگزارش شه، تمپلیت رو بنویسید و بفهمن و این که سنتر به شما کمک کنه

این کتاب آکسفورد برای رایتتینگ که تو قسمت چکیده مطالب مربوط به رایتینگ گفته شده رو تو کتاب خونه پیدا نکردم
    ممنون میشم لینکشو بدید

Junior Member

سلام خدمت دوستان

من یه عادتی دارم که از Passive Voice در حد زیر 5 درصد استفاده می کنم توی متن
    آیا استفاده از ساختار مجهول توی رایتینگ نمره رو میاره پایین؟

سوال دیگه اونکه اگه چنتا اشتباه معدود داشته باشیم (مثلا over time رو بنویسیم overtime یا فرضا evidence رو بنویسیم evidences چون غیر قابل شمارشه) چقدر از نمره کم خواهد شد؟ (تقریبی)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط Echelon نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

من یه عادتی دارم که از Passive Voice در حد زیر 5 درصد استفاده می کنم توی متن
    آیا استفاده از ساختار مجهول توی رایتینگ نمره رو میاره پایین؟

سوال دیگه اونکه اگه چنتا اشتباه معدود داشته باشیم (مثلا over time رو بنویسیم overtime یا فرضا evidence رو بنویسیم evidences چون غیر قابل شمارشه) چقدر از نمره کم خواهد شد؟ (تقریبی)
    سلام دوست عزیز،

نه. برای مجهول به ار بردن نمره ای کسر نمیشه از شما. ولی خب تنوع ساختار خیلی مهمه در رایتینگ. منظور اینه که همه جملاتتون رو بصورت مجهول نیارین.

نمیشه اینطوری جواب داد. خیلی فاکتورها موثرن و خیلی کیفی بررسی میشن و به مصححهای شما و میانگین نظرات اونها بستگی داره. اما در حالت کلی شنیدم 5 اشتباه تایپی بدون کسر نمره هست. اشتباه تایپی ای که مفهوم باشه البته.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

با سلام. دوستان ایا سایت خوبی رو میشناسید که رایتینگ رو رایگان تصحیح کنه؟
    ممنون

Junior Member

یه سوال
    مثلا اگه از 350 کلمه رایتینگ 30 تا غلط املایی داشته باشیم. به نظزتون چند نمره به خاطر این موضوع کم می شه؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی

سلام دوستان. ی سوال. میشه ی متن رو عینن تو تافل اورد. مثلا مثال زدن انیشتن انسان باهوش و .. و گفته فلان. در حد سه خط. حالا من اگه به موضوعم خورد عین این سه خط رو بنویسم به نظرتون تقلب محسوب میشه؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)