صفحه 6 از 117 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1161

موضوع: سوالات مربوط به Writing در آزمون تافل iBT

پیش فرض چند اشکال در writing امتحان PBT

دوستان اگه میشه لطف کنید و به این چند تا اشکال من جواب بدید:
    - طول writing واسه امتحان PBT چقدر باشه خوبه؟ اگه خیلی زیاد باشه ، ایرادی داره؟ من نمیتونم منظورم رو تو یه صفحه برسونم.
    - توی سازماندهی مقاله، در مورد موضوعاتی که مقایسه بین دو گزینه هستند، حتما باید یک پاراگراف برا یبیان عقیده خودمون داشته باشیم؟ یا میشه نظر خودمون رو در انتهای هر کدوم از پاراگرافها و در نهایت در نتیجه گیری بیان کنیم. کدوم حالت بهتر و پسندیده تره؟!

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

پیش فرض یک مطلب گرامری کوچک برای writing

من تو essayهایی که از بچه ها میخوندم و نوشتن essay های خودم یه مشکل گرامری دیدم که باعث شد برم در موردش چند تا سایت و جزوه های گرامرم رو ببینم. نتایجش رو در فایل زیر جمع کردم که فکر کنم مفید باشه برای دوستان.
    مشکل من در حذف کردن بخش هایی از جمله در relative clause ها و جملات قیدی بود. مثلا حذف ضمیر موصولی یا جز قیدی مثل who ,whom , that , ... و حذف فعل to be در چنین مواردی. سعی کردم تا اونجایی که میتونم خلاصه بنویسم. امیدوارم مفید باشه. اگر اشکالی داشت یا سوالی داشتین به من بگین : f_hoseini85@yahoo.com
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اگه برم دلم تنگ میشه !

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

پیش فرض پاسخ : Writing - Formal or Informal ??

دوستان میگن جزوه آریانپور دکتر فکرکنم شیرزادی منبع خوبی واسه رایتینگ تافله کسی داره من ازش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من ماه دیگه تافل دارم.لطفا

پیش فرض اشکالات مربوط به writing

سلام من یکبار آزمون تافل آزمایشی iBT دادم وقتی می خواستم رایتینگ را شروع کنم سه دگمه copy, paste, cut را در بالای صفحه دیدم که در طول نوشتنم اصلا از آنها استفاده نکردم و برای پاک کردن از کیبورد خودم و از کلید Back اسفاده کردم که شاید کار اشتباهی بوده حالا کسی میدونه که روز امتحان برای پاک کردن یا ... فقط باید از همان copy, paste, cut که بالای صفحه رایتینگ خودشون گذاشتند استفاده کنیم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشکالات مربوط به writing

اسمشون دکتر شیردل هست منم دنبالش می گردم لطفا اگه کسی می دونه از کجا می شه پیداش کرد بگه.

Junior Member

سلام
    توی جزوه آریانپور برای رایتینگ integrated , دو تا سمپل گفته شده. برای حالتی که دو تا منبع متضادن و یا ساپورت می کنن همدیگه رو
    برای حالتهای دیگه چطوری باید بنویسیم؟میشه همه رو توی یک پاراگراف نوشت. سولی که پرسیده فقط جوابش توی lecture هست چه طوری باید به reading ربطش بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

Unhappy پاسخ : اشکالات مربوط به writing

سلام
    من مي خوام به انگليسي بگم
    " غير بيماري زا"
    براي مقاله مي خوام.
    ميشخ بگيد معادل انگيسي اين واژه چي مي شه؟
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749 نمایش پست ها
    سلام
    من مي خوام به انگليسي بگم
    " غير بيماري زا"
    براي مقاله مي خوام.
    ميشخ بگيد معادل انگيسي اين واژه چي مي شه؟
    Non-pathogenic

Junior Member

با سلام دوستان
    من الان دوران سربازیم هست و یک سال وقت دارم
    رایتینگم خیلی ضعیفه . اگه می شه یک یا دو کتاب خوب معرفی کنید که مرحله به مرحله پیش برم .
    و در انتها آمادگی رایتینگ تافل را پیدا کنم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Polymer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranomidi80 نمایش پست ها
    سلام من یکبار آزمون تافل آزمایشی iBT دادم وقتی می خواستم رایتینگ را شروع کنم سه دگمه copy, paste, cut را در بالای صفحه دیدم که در طول نوشتنم اصلا از آنها استفاده نکردم و برای پاک کردن از کیبورد خودم و از کلید Back اسفاده کردم که شاید کار اشتباهی بوده حالا کسی میدونه که روز امتحان برای پاک کردن یا ... فقط باید از همان copy, paste, cut که بالای صفحه رایتینگ خودشون گذاشتند استفاده کنیم ؟
    تا جایی که من یادمه ، من هم از کیبورد استفاده کردم و هم از خود اون شورت کاتهای بالای صفحه اش. ولی چون خیلی وقت پیش بود خوب یادم نمیاد... ولی یادمه که اصلآ مشکل آنچنانی نداشتم. خیلی خوب میشد هم از ماوس استفاده کرد هم از اون کپی و پیست...
    فقط به نظر من انها مال وقتیه که بخواید یه چند تا جمله رو کلآ جا به جا کنید توی متنتون واگرنه برای کپی کردن از متن اصلی غیر قابل استفاده هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)