صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73

موضوع: همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

سلام دوستان
    در این تاپیک می تونید همه سوالات خود در مورد فاند مطرح کنید البته شانس دریافت کمک هزینه و سایر موضوعات که تاپیک اختصاصی دارند شامل این موضوع نمیشه و باید در تاپیک خودشون مطرح بشه

لطفا نکاتی که در زیر مطرح میشه را اول خوب مطالعه نمایید و در صورت نبود سوال خود، آن را در این تاپیک مطرح کنید.
    1. آیا بدون مقاله میشه فاند گرفت؟
    پاسخ : به طور کلی بله اما به رزومه شما هم بستگی داره.

2. چطور می تونم زمینه کاری اساتید بدست بیارم؟
    پاسخ : معمولا اساتید زمینه کاری و به طور کلی رزومشون در صفحه خودشون قرار میدن

3. از کجا میشه فهمید چه اساتیدی فاند دارند؟
    پاسخ : برخی اساتید در صفحه خودشون میزنن البته ممکنه سایت دانشگاه و یا دانشکده هم اعلام کنه در کل بهترین راه این هست که هنگام مکاتبه با اساتید این موضوع از خودشون جویا بشید.

4. آیا میشه بدون مدرک زبان فاند گرفت؟
    پاسخ : در این خصوص باید گفت در اکثر مواقع داشتن حداقل نمره زبان الزامی هست اما می توان در مواردی از طریق مصاحبه توانایی خود را ثابت کنید

5. partial fund و full fund ؟
    پاسخ : اگه فاندی که به شما داده میشه تقریبا اکثر هزینه های دانشگاه و زندگی شما رو پوشش بده در اصطلاح بهش فاند کامل میگن ولی اگه یکی از این دو باشه بهش فاند ناقص گفته میشه.

6. آیا میتوان همزمان دو نوع کمک هزینه تحصیلی با منابع مختلف را برای یک دانشگاه گرفت؟
    پاسخ : بسته به دانشگاه و کشور شرایط فرق می کنه اما به طور کلی بله.

7. چطور می تونم اساتیدی در زمینه کاری خودم پیدا کنم؟
    پاسخ : معمولا در سایت هر دانشکده لیست گروه ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی وجود داره به این ترتیب می تونید اساتیدی که در اون ها هستند و قابلیت کار با شما رو دارن پیدا کنید. در ضمن اسم اساتید در سایت هر دانشکده هست از این طریق هم میشه ببنید در فیلد مورد علاقه شما کسی هست یا خیر.

8. آیا می تونم برای مستر فاند بگیرم؟
    پاسخ : به طور کلی این به رزومه شما بسته هست اما تعداد فاند در مقطع مستر کمتر هست. به ویژه در کشور های اروپایی که شهریه ندارن مثل آلمان با این وجود در این کشور هم فاند هایی هست.

این پست به مرور کامل میشه.
    با آرزوی بهترین ها
    ویرایش توسط PILAPILA : August 14th, 2017 در ساعت 11:49 PM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

سلام
    دیروز یه ایمیل مبنی بر این که پذیرش گرفتم از دانشگاه اومد کلا به غیر استرسی که به من درباره فاند داد چیز دیگه ای نداشت. به دانشگاه هم ایمیل زدم جواب نداد. متنش رو برای شما دوستان گذاشتم تا راهنماییم کنین.
    I am pleased to inform you of your provisional acceptance into the Master of Science in Computer Science
    at --------- State University for the Fall 2017 term. To finalize your admission, please provide the
    official Test of English Proficiency and Financial Support Form. Upon receipt of these items you will be granted full admission into your
    program. If you have not already done so, please contact your academic advisor to complete and submit
    .your Degree Plan to the College of Graduate Studies
    On behalf of the entire university, we wish you success in your academic career. Please feel free to contact
    .the College of Graduate Studies if we can be of any service to you during your tenure here

سوال اول: آیا اون متنی که قرمز نوشته شده به این معنی که اگه من دو مدرک رسمی که گفته شده رو براشون بفرستم به من فول فاند میدن؟؟؟؟؟
    سوال دوم:financial support form چیست؟؟ اگر منظورشون همون گواهی تمکن مالی هستش پس چرا مبلغ حداقلی رو ذکر نکردن؟؟؟؟

با تشکر
    ویرایش توسط PILAPILA : March 25th, 2017 در ساعت 05:02 PM

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazll1 نمایش پست ها
    سلام
    دیروز یه ایمیل مبنی بر این که پذیرش گرفتم از دانشگاه اومد کلا به غیر استرسی که به من درباره فاند داد چیز دیگه ای نداشت. به دانشگاه هم ایمیل زدم جواب نداد. متنش رو برای شما دوستان گذاشتم تا راهنماییم کنین.
    I am pleased to inform you of your provisional acceptance into the Master of Science in Computer Science
    at --------- State University for the Fall 2017 term. To finalize your admission, please provide the
    official Test of English Proficiency and Financial Support Form. Upon receipt of these items you will be granted full admission into your
    program. If you have not already done so, please contact your academic advisor to complete and submit
    .your Degree Plan to the College of Graduate Studies
    On behalf of the entire university, we wish you success in your academic career. Please feel free to contact
    .the College of Graduate Studies if we can be of any service to you during your tenure here

سوال اول: آیا اون متنی که قرمز نوشته شده به این معنی که اگه من دو مدرک رسمی که گفته شده رو براشون بفرستم به من فول فاند میدن؟؟؟؟؟
    سوال دوم:financial support form چیست؟؟ اگر منظورشون همون گواهی تمکن مالی هستش پس چرا مبلغ حداقلی رو ذکر نکردن؟؟؟؟

با تشکر
    جواب سوال اول: خیر. پذیرش شما از حالت "مشروط" به حالت "رسمی" تغییر می کنه. ارتباطی با فاند نداره. برای فاند با استادای دانشکده یا مدیرگروه مذاکره کنید ببینید فاند میدن.
    جواب سوال دوم: وقتی به فرم اشاره کرده قاعدتا این فرم تو وبسایت دانشگاه قابل دسترسی هست. اونو باید پر کنید و معمولا به همراه گواهی تمکن مالی براشون بفرستید.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

درود
    درباره فاند و بورس کُره اطلاعاتی دارید؟ اینکه بورس دولت چقدره یا فاندی که استاد میده (اصلا استاد میده یا دانشگاه باید با کی و کجا براش مکاتبه کرد؟ بورس دولتو که خود سفارت میده نه؟)
    تاجایی که میدونم چون تعداد کمی کره رو انتخاب میکنن رقابت خیلی شدید نیست اما آیا هیچ عزیزی نظری داره که با داشتن چه عنوان هایی در مدارک و رزومه و.... مون میتونیم فاند بگیریم؟ و حداکثر و حداقل مبلغش چقدره؟
    متشکر
    ویرایش توسط PILAPILA : April 19th, 2017 در ساعت 11:27 PM
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    درود
    درباره فاند و بورس کُره اطلاعاتی دارید؟ اینکه بورس دولت چقدره یا فاندی که استاد میده (اصلا استاد میده یا دانشگاه باید با کی و کجا براش مکاتبه کرد؟ بورس دولتو که خود سفارت میده نه؟)
    تاجایی که میدونم چون تعداد کمی کره رو انتخاب میکنن رقابت خیلی شدید نیست اما آیا هیچ عزیزی نظری داره که با داشتن چه عنوان هایی در مدارک و رزومه و.... مون میتونیم فاند بگیریم؟ و حداکثر و حداقل مبلغش چقدره؟
    متشکر
    سلام

از لینک زیر می توانید اطلاعات خوبی برای بورس ها و پوزیشن ها در کشور کره جنوبی به دست اورید:

http://scholarship-positions.com/cat...-scholarships/

شرایط بورس گرفتن برای هر نوع بورس توضیح داده شده است.

موفق باشید
    ویرایش توسط PILAPILA : April 19th, 2017 در ساعت 11:28 PM

Junior Member

سلام
    آيا گرفتن فول فاند براي گرايش هاي رشته مديريت، ام بي اي و مهندسي صنايع در مقطع دكترا در كشورهاي امريكا و كانادا امكان پذير هست و يا اينكه شرايط خيلي سختي دارن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من نامه پذیرشم رو از دانشگاه رو امروز دریافت کردم ولی توش صحبتی از فاند نیست که به نظر میرسه فاندی ندارم. من با استاد قبل از اپلای در مورد پذیرش و فاند در تماس بودم . حالا نیاز به متن انگلیسی برای ایمیل به استاد برای درخواست فاند رو دارم. لطفا اگه متن دارید بینهایت ممنون میشم به اشتراک بزارید. و اینکه ایا به استاد در مورد پذیرش های دیگه با فاند و اینکه این دانشگاه الویت اولم هست بگم یا نه؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره فاند-پست اول خوانده شود

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من برای اسکالرشیپ دانشگاه اقدام کنم
    برای یک مرحله این سوال پرسیده شده که در شرایط یکسان قرار بگیرم یا خیر که گزینه معلولیت و عدم توانایی مالی رو داره. البته گواهی از کارت سلامت میخاد
    من کلا باید not applicable رو بزنم؟
    ممنونم از راهنماییتون

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره فاند-پست اول خوانده شود

دوستان
    چه مدارکی. گرفتن فاند رو تضمین میکنه؟
    در مقطع ارشد بهتره یا دکترا؟
    ویرایش توسط PILAPILA : July 20th, 2017 در ساعت 07:06 PM

صرفا داشتن معدل هفده به بالا در مقطع کارشناسی ؛و نمره تافل و جی آر ای به مقداری که دانشگاه مقصد میخواد و یک پرتفولیوی قابل قبول (رشته معماری)؛ برای گرفتن فاند کامل در مقطع کارشناسی ارشد از یک دانشگاه خوب امریکایی کافیه؟(یا حتما باید کار خاصی انجام داده باشیم یا تحقیق خاصی یا توی مسابقه ای برنده شده باشیم؟)

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)