صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 73

موضوع: همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

نقل قول نوشته اصلی توسط Gelato نمایش پست ها
    بچه ها من خیلی ناراحتم. فاند گیر نمیارم و آمریکا هم نمیتونم برم که فاند جور کنم.دوساله از زندگیم افتادم بابت این موضوع. کسی از شما نمیدونه بورسی وجود داره که نخواد اینجا دانشجوی دکترا بشیم؟
    شما بی فاند برو. اونجا رو به رو حرف بزنی فاند جور میشه.مگر جز رشته های کلینیکی باشی که فاند کلا وجود نداره

Junior Member

متشکرم. اما با کی حرف بزنم؟ مطمینم همشون میگن مهلتش گذشته و نمیتونیم و این حرفها...

سلام، يعني به نظر شما پيدا كردن استاد به صورت حضوري راحت تر هست از طريق مكاتبه با ايميل براي مستر بيولوژي؟يعني منظور من اين هستش كه مثلا باهاشون كلاس داشته باشي يا اينكه با نمره ي خوبي درسشون رو پاس كرده باشي؟
    كانادا براي رشته هاي بيولوژي حتي براي مستر هم بايد سوپروايزر پيدا بشه، من با چند تا اساتيد كانادا كه مكاتبه كردم يك نفرشون گفت من فعلا independent student ميگيرم من گفتم إشكالي نداره من ميتونم هزينه هامو تا يك جايي بر عهده بگيرم ولي گفتش كه ددپارتمان قبول نميكنه اينجوري و حتما بايد يك وامي،اسكالرشيپي فاندي چيزي به دانشجو داده بشه
    من براي يك رشته اي مرتبط با ژنتيك كه يك ساله هست پذيرش گرفتم كانادا ولي بعد از يك سال حتما بايد استاد پيدا كنم كه بتونم مستر رو شروع كنم و بعدش Phd,
    ممنون ميشم راهنمايي كنين، مرسي از لطفتون.

Junior Member

Question پاسخ : همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

سلام
    اينكه ميگين بايد با استادا مكاتبه كرد يعني چي؟! چي بهشون بگيم؟! بعد اصلا از كجا ميتونم پيداشون كنم؟!
    بعد رشته بهداشت محيط فاند بهش تعلق ميگيره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinsa نمایش پست ها
    سلام
    اينكه ميگين بايد با استادا مكاتبه كرد يعني چي؟! چي بهشون بگيم؟! بعد اصلا از كجا ميتونم پيداشون كنم؟!
    سلام
    یعنی به استاد هایی که علاقه دارید باهاشون کارکنید ایمیل بزنید و رزومه خود را پیوست کنید. اگر استادی تمایل به همکاری داشته باشد به ایمیل شما پاسخ خواهد داد. برای متن ایمیل هم میتونید از نمونه تمپلیت ها استفاده کنید.
    موفق باشید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirinsa نمایش پست ها
    سلام
    شما ایمیل میزنی دستت میاد که استاده میتونی پول بده یا نه
    لزوما همه جواب نمیدن، ولی اونا که میگن پول ندارن رو از لیست خارج میکنی

حقیقتش چنجا استادا یا جواب ندادن، یا گفتن اپلای نکن، اونجا ها فاند گرفتم...
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل ارشد ریاضی با معدل 14 و خرده ای از دانشگاه گیلان،گرایش کنترل و بهینه سازی، ولی آموزش محور بودم برای همین پایان نامه ندارم ،مقاله م ندارم، معدل 16 و خرده ای از تربیت معلم همدان برای لیسانس، 10 ساله دبیر ریاضی هستم،میخوام برای ارشد اقدام کنم،میخواستم راهنمایی کنین منو که آیا میتونم بورس بگیرم؟حالا هر کشوری،برای اینکه تحصیل برم خارج راهنمایی میخوام،دلیلم هم برای ارشد خوندم پایان نامه نداشتنه

مرسی

Junior Member

سلام میشه در مقطع کارشناسی فاند گرفت البته زبان من فقط ضعیف هست و کارنامه دیپلم17

با عرض سلام
    من دانشجوی ارشد هستم و میخواستم بازم واسه ارشد اپلای کنم..از دوستی شنیدم واسه ارشد دوم سخت ویزا میدن..میخواستم ببینم درسته یا نه؟
    و این ک بازم شنیدم ک اگر پروژه کسری انجام بدی هم میگن وابسته ب نظام هستی و برای ویزا اذیت میکنن..
    ضمن این ک من دانشجوی دانشگاه مالک اشتر (وابسته ب وزارت دفاع) هستم و نمیدونم این مشگل زا هست یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2930 نمایش پست ها
    سلام میشه در مقطع کارشناسی فاند گرفت البته زبان من فقط ضعیف هست و کارنامه دیپلم17
    سلام . بله میشه گرفت . ولی در مقطع لیسانس همه ی دانشگاه ها فاند نمیدن ( چه برسه به فول. تعداد کمی پارشیال فاند میدن ) و اکثرا در این مقطع award میدن و باید با اساتید صحبت کنید راجع به فاند و اوارد . و نمره ی زبان خیلیییی مهم هست و اگر دانشگاه نمره ی SAT, ACT میخواد اون هم باید نمره ی خوب بگیرید. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)