صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره فاند----پست اول خوانده شود----

بچه ها كسى ميدونه چجورى ميشه از دانشگاه هاى دندان پزشكى مجارستان بورس گرفت؟؟
    اگه كسى ميدونه لطفا بگه واقعا نياز دارم
    چون كالج ثبت نام كردم ولى اگه دانشگاهاش بورس ندن نميتونم برم🥺

پیش فرض پاسخ : رتبه بندی ( رنکینگ) دانشگاه ها در حیطه هنر به تفکیک رشته

سلام دوستان من اسم چندتا دانشگاه واسه گرفتن پذیرش بافاند در مقطع دکتری میخوام واسه آمریکا. میشه لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه . باتشکر.

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد هستم و دارم برنامه ریزی میکنم که آماده باشم برای اپلای کردن اما چیزی که خیلی نگرانم میکنه اینه که به شرطی که بتونم فول فاند از یکی از دانشگاه های آمریکا بگیرم آیا مبلغ فاند هزینه های زندگیم رو پوشش میده مثل اجاره خونه و هزینه های اولیه لطفا راهنماییم کنید این وافعا برام مهمه

دوستان من برای دکترا عمران میتونم فاند بگیرم
    من الان دو دل هستم ارشد عمران بخونم یا نه لطفا راهنمایی کنید
    لیستنس ۱۶ فرض کنید ارشد ۱۷ انگلیسی ۶.۵ المانی b2 با دو تا مقاله ISI میشه امیدوار بود ؟
    اگر فول فاند باشم چند دلار باید با خودم ببرم
    تشکرررر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط x20 نمایش پست ها
    دوستان من برای دکترا عمران میتونم فاند بگیرم
    من الان دو دل هستم ارشد عمران بخونم یا نه لطفا راهنمایی کنید
    لیستنس ۱۶ فرض کنید ارشد ۱۷ انگلیسی ۶.۵ المانی b2 با دو تا مقاله ISI میشه امیدوار بود ؟
    اگر فول فاند باشم چند دلار باید با خودم ببرم
    تشکرررر
    سلام
    فولد فاند باشی فقط واسه ماه اولت یکم خرج داری و محل زندگیت
    بعد که حقوق بدن جا میفتی؟
    کدوم کشور میخوای بری؟ المان؟

Junior Member

سلام دوستان. ی سوال، میخواستم ببینم که گرفتن فول فاند با گرفتن RA/TA فرق داره با هم؟؟؟
    یعنی منظورم اینه که کسی که پذیرش فول فاند میگیره مستقیم بهش پول میدند و میتونه همزمان RA/TA هم باشه و ی درآمد دیگه هم داشته باشه؟؟؟؟؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasooool نمایش پست ها
    سلام دوستان. ی سوال، میخواستم ببینم که گرفتن فول فاند با گرفتن RA/TA فرق داره با هم؟؟؟
    یعنی منظورم اینه که کسی که پذیرش فول فاند میگیره مستقیم بهش پول میدند و میتونه همزمان RA/TA هم باشه و ی درآمد دیگه هم داشته باشه؟؟؟؟؟
    بطور کلی فول فاند یک اصطلاح است. فاندی که به بچه ها داده میشود باید در قبال آن کاری انجام دهند. اگر در آزمایشگاه مشغول کارهای تحقیقاتی شوند به آن Research Assistant میگویند. اگر دانشجو به امر تدریس و کمک به بخش آموزشی دپارتمان گماشته شود به آن Teaching Assistant میگویند. حال ممکن است فرد به تلفیقی از هر دو کار موظف گردد که در اینصورت میگویند فرد فاند TA و RA دارد.
    فاند RA معمولا توسط استاد تامین و فاند TA توسط دانشگاه داده میشود. بنابراین باید دانشجو در قبال پولی که ماهیانه میگیرد کاری انجام داده و مفید واقع گردد و مفتی به کسی پولی نمیدهند.
    جوایز دیگری هم وجود دارد که آنها مخصوص رزومه های تاپ و المپیادی است و بسیار رقابتی و نه مخصوص ماها ولی عمده فاندها از یکی ازین دو طریق است.
    امیدوارم کمک کننده بوده باشه

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

سوال شما سوال درستی است ولی برای جواب درست باید اسم دانشگاهی را که هدف سوال است را بفرمایید تا دوستان آن دانشگاه همفکری کنند . رویه ها خیلی متفاوت است.

درخیلی دانشگاهها بلی. یعنی در قبال فاند دانشجو مسوولیت پژوهشی یا تدریس ندارد و میتواند اگر فرصتی برایش فراهم شد کار کند و درآمد اضافه - مشروط بر محدودیت های ساعت کار و برابر ویزا - داشته باشد. در دانشگاههایی که در قبال فاند کل ساعت مجاز اشتغال را از دانشجو کار میگیرند طبیعتا این امکان برایش نیست.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    بطور کلی فول فاند یک اصطلاح است. فاندی که به بچه ها داده میشود باید در قبال آن کاری انجام دهند. اگر در آزمایشگاه مشغول کارهای تحقیقاتی شوند به آن Research Assistant میگویند. اگر دانشجو به امر تدریس و کمک به بخش آموزشی دپارتمان گماشته شود به آن Teaching Assistant میگویند. حال ممکن است فرد به تلفیقی از هر دو کار موظف گردد که در اینصورت میگویند فرد فاند TA و RA دارد.
    فاند RA معمولا توسط استاد تامین و فاند TA توسط دانشگاه داده میشود. بنابراین باید دانشجو در قبال پولی که ماهیانه میگیرد کاری انجام داده و مفید واقع گردد و مفتی به کسی پولی نمیدهند.
    خیلی ممنونم ازتون. متوجه شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    درخیلی دانشگاهها بلی. یعنی در قبال فاند دانشجو مسوولیت پژوهشی یا تدریس ندارد و میتواند اگر فرصتی برایش فراهم شد کار کند و درآمد اضافه - مشروط بر محدودیت های ساعت کار و برابر ویزا - داشته باشد. در دانشگاههایی که در قبال فاند کل ساعت مجاز اشتغال را از دانشجو کار میگیرند طبیعتا این امکان برایش نیست.
    موفق باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    خب اینجوری که گفتید عملا برای اون دسته ی دوم (دانشگاههایی که در قبال فاند کل ساعت مجاز اشتغال را از دانشجو کار میگیرند) اگر دانشجو فاند هم نگیرد خودش میتونه ساعات مجاز اشتغالش رو کارکنه و همون پول رو دربیاره و فرق چندانی نداره که فاند بگیری یا نه!!! یا این که من بد متوجه شدم؟؟؟؟؟؟ -_-

ApplyAbroad Superstar

خیلی ممنونم ازتون. متوجه شدم.

خیلی ممنونم از پاسختون.
    خب اینجوری که گفتید عملا برای اون دسته ی دوم (دانشگاههایی که در قبال فاند کل ساعت مجاز اشتغال را از دانشجو کار میگیرند) اگر دانشجو فاند هم نگیرد خودش میتونه ساعات مجاز اشتغالش رو کارکنه و همون پول رو دربیاره و فرق چندانی نداره که فاند بگیری یا نه!!! یا این که من بد متوجه شدم؟؟؟؟؟؟ -_-
    سلام دوست عزیز

شهریه را هم در نظر داشته باشید واینکه همیشه کار و درآمد آن وجود ندارد. ضمنا جنس کار در جایگاه دستیاری استاد با مشاغل دیگر تفاوت زیادی دارد و اساسا رزومه ساز است.

و مهم دیگر اینکه کارهای تدریس به خصوص مالتیپلایر دارد.multiplier . مثلا در انگلستان دانشجو میتواند فکر کنم هفته ای ۲۰ شاید ۲۵؟ ساعت کار کند و چون تدریس ضریب ۳ یا ۵ بسته به دانشگاه دارد در واقع فقط ۷ یا ۸ ساعت سرکلاس کار میکند.
    امیدوارم که کمکی کرده باشم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)