صفحه 222 از 240 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

دوستان سلام.

بنده لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم و 28 سال سن.
    دو بار هم آیلتس جنرال دادم که هردوبار overall هفت شدم... الان 3 ماه میشه که شروع کردم به یادگیری فرانسه و کلاس خصوصی میرم. کتاب Cafe Creme 1 رو تموم کردم و الان تمام تمرکز رو روی مکالمه و شنیداری گذشتم. ولی میشه گفت که نتیجه بسیار بسیار کمی گرفتم. تقریبا 80 درصد شنیداری ها رو متوجه نمیشم و مکالمم حتی فک نکنم A1 باشه.
    دایره لغاتم بسیار بالاست و همچنین سطح گرامرم ولی اصلا نمی تونم متوجه مکالمات بشم. مکالمه برام زیاد مهم نیست تو این وهله چون واقعا کار نکردم ولی شنیداری رو روزی 2 الی 3 ساعت دارم Communication_progressive_du_francais کار میکنم سطح debutant ولی شنیداریم افتضاحه.
    دوستان می خوام کارم رو رها کنم بشینم به خوندن چراکه زمان از همه چیز برام مهمه. ولی این پیشرفت بسیار کند اعصابم رو خرد کرده.
    یک نفر روراست بام باشه بدونم اگر کارم رو رها کنم و روزی 10 12 ساعت صرف کارکردن فرانسه با مهارت فعلیم بکنم چند وقته نتیجه (B2) میگیرم؟
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید...

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Le0nine نمایش پست ها
    دوستان سلام.

بنده لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم و 28 سال سن.
    دو بار هم آیلتس جنرال دادم که هردوبار overall هفت شدم... الان 3 ماه میشه که شروع کردم به یادگیری فرانسه و کلاس خصوصی میرم. کتاب Cafe Creme 1 رو تموم کردم و الان تمام تمرکز رو روی مکالمه و شنیداری گذشتم. ولی میشه گفت که نتیجه بسیار بسیار کمی گرفتم. تقریبا 80 درصد شنیداری ها رو متوجه نمیشم و مکالمم حتی فک نکنم A1 باشه.
    دایره لغاتم بسیار بالاست و همچنین سطح گرامرم ولی اصلا نمی تونم متوجه مکالمات بشم. مکالمه برام زیاد مهم نیست تو این وهله چون واقعا کار نکردم ولی شنیداری رو روزی 2 الی 3 ساعت دارم Communication_progressive_du_francais کار میکنم سطح debutant ولی شنیداریم افتضاحه.
    دوستان می خوام کارم رو رها کنم بشینم به خوندن چراکه زمان از همه چیز برام مهمه. ولی این پیشرفت بسیار کند اعصابم رو خرد کرده.
    یک نفر روراست بام باشه بدونم اگر کارم رو رها کنم و روزی 10 12 ساعت صرف کارکردن فرانسه با مهارت فعلیم بکنم چند وقته نتیجه (B2) میگیرم؟
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید...
    سلام دوست عزیز
    بر اساس اینکه میگید این مقدار میتونید وقت بذارید،من برای رسیدن به سطح ب2 این چیزها رو توصیه میکنم.
    1-اول از همه شما یاید قواعد تلفظ در فرانسه رو به خوبی یادبگیرید.
    2-اگر دایره ی لغات شما بالاست باید فیلم فرانسوی با زیرنویس ببینید.
    3-حتمآ رادیو گوش کنید(بسیار تاثیر گذار).
    4-کتاب رمان بخوانید.کتاب خواندن در ذهن شما یک حالت ناخودآگاه برای درک زبان ایجاد می کند.
    5-بنویسید.از هرچیزی که دوست دارید بنویسید.از کارهایِ روزمره تا...
    6-به فرانسوی فکر کنید.به ذهنتون فشار بیارین تا هر چیزی که به فارسی می تونید بگید رو به فرانسوی هم بتونید بگید.
    7-میزان ساعت مطالعه ارزش کمتری از کیفیت آن دارد.به کیفیت توجه کنید تا دلزده نشید.
    8-در آخر به عنوان کسی که در سطح C1 در این زبان هستم بهتون توصیه میکنم که:در اقیانوس فرانسه غرق بشید!(بهترین راه حل).

موفق باشید.

Junior Member

اولا کافه کرم 1 یعنی اول اول راه و تازه خواندن کافه کرم 1 با فهمیدنش 2 چیز کاملا متفاوته ، جزئیات زبان ساختار زبان را تشکیل میده و سریع رسیدن به مرحله بعد هیچ کمکی نمی کنه اگر شما تمام جمله های کافه کرم 1 را بتونید از فارسی به فرانسه برگردانید یعنی کافه کرم 1را فهمیدید من تو 3 ماه اول یادگیری زبانم این اشتباه را داشتم که اگر بتونم یک متن فرانسوی را بخونم و معناش را بفهمم یعنی سطح زبانم در آن حده و چون بعد از 3 ماه خیلی راحت می تونستم متن آ2 زبان را بخونم پس سطحم بالاتر از آ2 هست ولی وقتی مجبور به حرف زدن شدم فهمیدم در واقع سطحم پایینتر از چیزی هست که فکر می کردم
    گوش کردن به فرانسوی هیچ کمکی به شما نمی کنه چون چیزی وجود نداره که پیشرفت کنه
    تا وقتی نمی تونید حرف بزنید و ساختار زبان فرانسه را نمی فهمید نمی تونید درست بشنوید
    میشه تو یک سال به ب2 رسید ولی با استفاده از روش درست در خواندن زبان و آموزش درست میشه رسید
    دانستن زبان انگلیسی در حد پیشرفته تو مراحل بالای زبان فرانسه به شما کمک می کنه ولی تو قسمت مقدماتی چندان کمک خاصی نمی کنه

Junior Member shayanboy2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه/ دانشگاه بوعلی سینا همدان

دوست عزیز....پیشنهاد من به شما کتاب فرانسه در 30 روز هستش... این کتاب استاندارد سطح a2 هستش که خودش کلی کمکتون میکنه هم شنیداری داره هم مکالمه و هم حل تمرین و هم مباحث کلی گرامر رو درس به درس اموزش میده اونم به صورت زبان فارسی....

سلام به همگي
    يه سوال داشتم من يك سال و نيم پيش c1a2 شدم قطب راوندي نمره منفي داشت و بعلاوه من فقط كومخانسيون ١ رو كار كرده بودم ولي پغله خوب بودم حالا ميخوام امتحان بدم اكوت رو فقط سوالم اينه كه براي b2 سه جلد comrension رو عالي كار كنم با حل تمريناش كافيه ميتونم b2 اكوت رو بيارم ؟؟؟اگه كسي كه b2 اورده اكوت پيشنهادي داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    ارسال مدارک 14نوامبر 2011,فایل نامبر 2دسامبر 2011,رشته صفر امتیازی(هر دو نفر) مدرک Tefaq C1B2 نفر اصلی و Tcf B1 همسر.نامه ابديت 14 سپتامبر 2015 ارسال ابدیت 26نوامبر 2015.دریافت انتظار مصاحبه 7دسامبر 2015. دریافت csq بدون مصاحبه در ماه ماه مارس . ارسال مدارک به سیدنی و در انتظار فایل فدرال

Junior Member

سلام من conexion 2 رو تا درس 8 خوندم اما 2 سال پیش الان نیاز به b2 c1 TCFQ برای دانشگاه دارم کلن 4 ماه فرصت دارم و پر از استرسم دارم قفله 1 رو میخونم چی کار کنم تا بتونم تو این مدت حتمن نمره ای رو که میخوام رو بگیرم ؟اصلن میشه؟ باید مهارت نوشتاری و خواندن رو هم امنحان بددم/؟

Junior Member

سلام دوستان،

با این فرض که الان هیچی از فرانسه نمیدونم، برای رسیدن به سطح A2 و B1، هر یک حدودا چند ساعت باید وقت بگذارم؟ البته انگلیسی را تقریبا فول هستم (اگه کمکی به یادگیری سریعتر فرانسه بکنه).

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط HPC نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با این فرض که الان هیچی از فرانسه نمیدونم، برای رسیدن به سطح A2 و B1، هر یک حدودا چند ساعت باید وقت بگذارم؟ البته انگلیسی را تقریبا فول هستم (اگه کمکی به یادگیری سریعتر فرانسه بکنه).

مرسی
    اگر با روش آموزشی درست باشه،مخصوصاً اگر با یک استاد خوب باشه و وقت بذارید،تو 3 تا 4 ماه تا B1.تا B2 با تلاش بالا 9 ماه،تا C1 حداقل 3 سال.بله،بلد بودن انگلیسی بسیار کمک میکنه،مخصوصاً در لغات،لغات زیادی در فرانسه و انگلیسی مشترک هستند.
    موفق باشید

با سلام خدمت همه دوستان.
    بنده تصمیم دارم از این ماه زبان فرانسه رو در اصفهان شروع کنم.
    فایل و مطالبی که از صفر شروع بشن در تمام مهارت ها و دیکشنری یا موارد ضروری برای شروع رو خوشحال میشم همراه با لینک به من پیشنهاد بدید.
    در ضمن من انگلیسی را خوب متوجه میشوم (بلدم) آیا این در یادگیری زبان فرانسه تاثیر گذار هست یا نه ؟
    و در مدت 1 سال با مطالعه روزانه 3 تا 4 ساعت به حد قابل قبولی خواهم رسید یا خیر ؟
    سپاس از همه.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidacademy نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.
    بنده تصمیم دارم از این ماه زبان فرانسه رو در اصفهان شروع کنم.
    فایل و مطالبی که از صفر شروع بشن در تمام مهارت ها و دیکشنری یا موارد ضروری برای شروع رو خوشحال میشم همراه با لینک به من پیشنهاد بدید.
    در ضمن من انگلیسی را خوب متوجه میشوم (بلدم) آیا این در یادگیری زبان فرانسه تاثیر گذار هست یا نه ؟
    و در مدت 1 سال با مطالعه روزانه 3 تا 4 ساعت به حد قابل قبولی خواهم رسید یا خیر ؟
    سپاس از همه.
    اول از همه تبریک میگم که می خواید یادگیری شاید زیباترین زبان دنیارو شروع کنید!
    شما همراه کلاس پیش برین.همراه کلاس بهترین چیز برای مبتدی ها کتاب داستان های با فایل صوتی هست.
    بین کسی که زبان اول رو می خواد یادبگیره تا کسی که دومی رو می خواد شروع کنه دنیایی فاصله هست!از این رو قطعاً بلد بودن انگلیسی یک کمک بسیار بزرگ است،گذشته از اینکه لغات زیادی مشترک هستن بین این دو زبان.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)