سلام خدمت همه دوستان
من حدوداً 3 هفته پیش مدارکم رو دستی بردم و به سفارت توی دمشق تحویل دادم و به طرز تعجب آوری نامه فایل نامبر و دعوت به مصاحبه 3-4 روز پیش با فکس به دستم رسید. (یعنی از تحویل مدارک تا فایل نامبر و همزمان دعوت به مصاحبه حدوداً 10 روز طول کشید که نشون دهنده سرعت زیادشونه)
برای 5 اکتبر به من وقت مصاحبه دادن یعنی 13 مهر، راستی من اواخر فروردین بود که کلاس زبان فرانسه رو شروع کردم و الآن ترم 3 فشرده موسسه قطب راوندی هستم و 10 یونیت از کتاب قفله 1 رو خوندم. الان چیزی حدود 2 ماه فرصت دارم تا برای مصاحبه آماده بشم، رشته من شیمیه و تا جایی که خودم حساب کردم در حالتی که آفیسر از امتیاز انطباق پذیری به من 3 بده (که خودم فکر کنم بتونم بیشتر بگیرم)، به 3 امتیاز از زبان فرانسه احتیاج دارم اما توی اپلیکیشن فرم سطح زبان فرانسه رو 5 از 12 زدم، در حال حاظر هم از محل کارم استعفا دادم تا بشینم و زبان بخونم و حسابی هم وقت دارم، اگه میشه دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن، راهنمایی کنن، چطور ادامه بدم؟ الآن معلم بگیرم برای کلاس خصوصی یا بعداً، اصلاً بگیرم یا نه ؟ وقتم رو چطور برای یادگیری زبان تو این شرایطی که دارم تقسیم کنم؟ به کلاس ادامه بدم یا نه ؟ و خلاصه هزار تا سوالی که احتمالاً خودتون میتونید حدس بزنید
راستش من هنوز زمانی رو که برای مصاحبه بهم اعلام کردن، کانفرم نکرم، چون نمی دونم تا اون موقع آمادگی لازم رو خواهم داشت یا نه
واقعاً ممنون میشم