نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
من شخصاً اگر کسی دو ماه وقت داشته باشه با چنین کتاب هایی استارت نمی زنم!شخصاً در این دو ماه گرامر رو کامل یاد می دادم و فقط مکالمه کار می کردم.تازه کارهای زبان فرانسه مشکل بسیاری با این موضوعی که شما هم ذکر کردید دارن،یعنی مکالمه های کتاب های آموزشی رو مثل چیز میفهمن اما یک کلمه تغییر بدی هیچی!باید فیلم های فرانسوی با زیرنویس فرانسوی دیده بشه و استفاده از کتاب های صوتی.اگر به من بگن باید در 2 ماه یک نفر رو به سطح B1 در فرانسه برسونی با این کارها و مخلفات و البته روزی 12 ساعت کار با کیفیت و زندانی کردن زبان آموز برای دو ماه در زیر زمین خانه و فارسی ممنوع می رسوندمش!
توصیه خیرخواهانه:من این استاد محترم رو نمیشناسم اما از همین جا بوش میاد که شما با سطح A1 راهی فرانسه خواهید شد!Bon voyage!

دوست عزیز majid_reyhani،درباره Dalf و Delf میدونم که سخترین هستن.

منبع:
C1

با سلام خدمت شما دوست عزیز ومرسی از راهنمایت . من برنامه ام برای امتحان دلف ودالف هستش چون این دو امتحان مدرکشون دائمی هست وباطل نمی شه درسته سنگین هست امتحاناتش ولی تلاش خودم می کنم یه مدرک درست حسابی بگیرم . با برنامه ریزی که دارم می تونم . ممنون میشوم شما ودوستان دیگه ذمعانی کلمات فرانسه زیر رو اگه می دونیم کمک کنید :

1- jeunes
2- homme
3- discuter
4-partagent
5- proposer
6-esperer
7- utile
ممنون میشوم در این راه کمک کنید ومعانی کلمات بالارو اگه میدنید بفرمایید.