صفحه 10 از 240 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member sara_f آواتار ها

Smile پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    امتحان TCF رو فقط بخش فرهنگی سفارت فرانسه که تو خ. انقلابه برگزار میکنه.
    تلفن بخش فرهنگی : 66705044 اگه تماس بگیرید بیشتر راهنمائی میکنن.
    معمولا هر 3 ماه یکبار به شرط رسیدن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب امتحان برگزار میشه.
    منبع خاصی نداره اگه فرانسه رو با متد REFLETS 1,2 خونده باشید راحت میشه B1 گرفت.
    بگید برای TCF-Quebec میخوام ثبت نام کنم.
    پارسال هزینه ثبت نامش 150.000 تومن بود.
    سلام RAFAL
    یک سوال داشتم ، یعنی کتاب Reflets 1 و 2 هر دو رو باید بخونیم تا B1 بگیریم؟ خیلی طول می کشه که. راجع به level های امتحان می شه یه توضیحی بدی؟ یعنی حدوداً برای هر level چقدر باید بخونیم؟

متشکرم

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_f نمایش پست ها
    سلام RAFAL
    یک سوال داشتم ، یعنی کتاب Reflets 1 و 2 هر دو رو باید بخونیم تا B1 بگیریم؟ خیلی طول می کشه که. راجع به level های امتحان می شه یه توضیحی بدی؟ یعنی حدوداً برای هر level چقدر باید بخونیم؟

متشکرم
    والا این دیگه کاملا به انگیزه و پشتکار شما بستگی داره یعنی اینکه چقدر به یاد گرفتن اساسی زبان فرانسه اهمیت بدین.
    من خودم اوائل REFLETS 2 امتحان DELF B1 دادم که نسبت به سطحی که رسیده بودم خیلی راحت بود ولی بعد از اتمام REFLETS 2 که امتحان B2 دادم خیلی مشکل تونستم نمره قبولی(50) بگیرم.
    منظورم اینه که فاصله کیفیت آزمون بین B1 و B2 خیلی زیاده.

دوستان هر برنامه ریزی که برای یاد گرفتن زبان فرانسه اعم از اتمام یک متد و یا گرفتن مدارک مورد قبول کبـــــــــک بویژه TCF-Q یا TEF دارید حتما باید تا زمان ارسال مدارک به کبک و بخصوص قبل از وقت مصاحبه آماده کرده باشین.چون وجود این مدارک در پرونده مهاجرتتون موفقیت قبولی شما رو تا 80 % افزایش میده.
    ولی بعد از ارسال پرونده و انجام مصاحبه گرفتن این مدارک دردی رو دوا نمیکنه.
    موفــــــــــــــــق با شـــــــــــــــــید

Junior Member

سلام به همه عیدتون مبارک

من و همسرم تازه شروع به یادگیری زبان فرانسه کردیم یعنی خودمون داریم می خونیم و کلاس و معلم خصوصی هم نمی خواهیم بگیریم به نظر شما موفق میشیم یا حتما" باید کلاس رفت ؟

توی مصاحبه ازمون مدرک گذراندن کلاس فرانسه می خوان یا نه ؟

دیگه اینکه عکس ارسالی برای خانمها با حجاب باشه یا بی حجاب فرقی نمی کنه ؟

مرسی از راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط طلایه نمایش پست ها
    سلام به همه عیدتون مبارک

من و همسرم تازه شروع به یادگیری زبان فرانسه کردیم یعنی خودمون داریم می خونیم و کلاس و معلم خصوصی هم نمی خواهیم بگیریم به نظر شما موفق میشیم یا حتما" باید کلاس رفت ؟

توی مصاحبه ازمون مدرک گذراندن کلاس فرانسه می خوان یا نه ؟

دیگه اینکه عکس ارسالی برای خانمها با حجاب باشه یا بی حجاب فرقی نمی کنه ؟

مرسی از راهنمایی تون
    عزیزم فرانسه زبانی نیست که خودت بخونی و متوجه شی من با اینکه انگلیسی رو پرفکت صحبت می کنم فرانسه به نظرم با اون همه article مونث و مذکر زبان سختیه و اون همه صرف فعلهای عجیب غریب معلم خصوصی بگیر من 2 ماهه با هفتهای 3 جلسه کلاس و روزی 6-7 ساعت درس خوندن کافه 1 رو تموم کردم واسه کافه 2 می خوام برم کلاس گروهی به عقیده من کاملا اشتباست چون قطعا نمی تونی از پسش بر بیای

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط cafeglass نمایش پست ها
    دوستان من دنبال دو نفر هستم تا به صورت نیمه خصوصی زبان فرانسه رو در شش ماه نهایتا به اتمام برسونم، لطفا اگر کسی راغب هست برام پیغام خصوصی بگذاره .
    سلام دوست عزیز. توچه سطحی هستی؟ من خودم ترم 2cafe cream,همسرم ترم 6.

Junior Member

Smile پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
    عزیزم فرانسه زبانی نیست که خودت بخونی و متوجه شی من با اینکه انگلیسی رو پرفکت صحبت می کنم فرانسه به نظرم با اون همه article مونث و مذکر زبان سختیه و اون همه صرف فعلهای عجیب غریب معلم خصوصی بگیر من 2 ماهه با هفتهای 3 جلسه کلاس و روزی 6-7 ساعت درس خوندن کافه 1 رو تموم کردم واسه کافه 2 می خوام برم کلاس گروهی به عقیده من کاملا اشتباست چون قطعا نمی تونی از پسش بر بیای
    ممنون از جواب شما

شما کجا کلاس میرید؟ من وقتم کاملا" پره نمی تونم کلاس فرانسه رو هم تو برنامه هام جا بدم . معلم خصوصی خوب سراغ دارید؟که بتونم خودم رو برسونم؟ راستش ما الان در مرحله تکمیل مدارک هستیم و چند ماهی فرصت داریم.

ببخشید که این قدر سئوال می پرسم کتابهای کافه چند تا کتابه و از کجا می تونم تهیه کنم ؟ در زمینه فرانسه این کتابها بهترین هستن یا کتابهای دیگه ای هم هست ؟

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه 01

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad نمایش پست ها
    همانطور که دوستمون behnazam گفت از حالا به بعد باید بیشتر دنبال یادگیری زبان فرانسه و آماده شدن برای مصاحبه باشیم.من طی این دو سه روز میخوام برنامه مناسبی برای فرانسه بریزم. نتایجش در اختیارتون میذارم تا تصمیم بهتری بگیرم. فقط از دوستان (چه اونایی که فرانسه را از خیلی وقت پیش پیگیری کردن چه مبتدی ها مثل خودم) میخوام اگه پیشنهاد خوبی برای شروع کردن دارن، منو در جریان بذارن و راهنمایی کنن.
    سلام ممنون vandad
    من و شما فکر کنم در یک روز مدارک رو پست کردیم . امیدوارم که همه بتونیم موفق بشیم .
    من برای زبان کلاس فشرده قطب راوندی ثبت نام کردم . فکر می کنم خوب باشه .
    و فکر میکنم بیشتر از کلاس باید خودمون زمان بذاریم برای خوندن.
    فقط امیدوارم که قبل از 14 اکتبر به پرونده ما رسیدگی بشه .
    موفق باشی .

نقل قول نوشته اصلی توسط طلایه نمایش پست ها
    ممنون از جواب شما

شما کجا کلاس میرید؟ من وقتم کاملا" پره نمی تونم کلاس فرانسه رو هم تو برنامه هام جا بدم . معلم خصوصی خوب سراغ دارید؟که بتونم خودم رو برسونم؟ راستش ما الان در مرحله تکمیل مدارک هستیم و چند ماهی فرصت داریم.

ببخشید که این قدر سئوال می پرسم کتابهای کافه چند تا کتابه و از کجا می تونم تهیه کنم ؟ در زمینه فرانسه این کتابها بهترین هستن یا کتابهای دیگه ای هم هست ؟
    سلام دوست عزیز

ببینید ماها اکثرا آدمای پرمشغله ای هستیم و همیشه وقت کم داریم . وقت رو باید ساخت . اگر هدفتون براتون مهمه باید وقت رو بسازید که غیر قابل اجتنابه و همینجوری توی خونه ، فقط اتلاف وقته . حتما کلاس برید .

دو متد Cafe Creme و Refletes الان خیلی تو بورس و البته معتبر هستند که من هر دوشون رو دارم میخونم و متد Cafe رو به مراتب ترجیح میدم . هر آموزشگاه زبان فرانسه هم برید این کتابها رو دارن اگه نبود انقلاب .

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

درود
    لطفا پینگلیش ننویسید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)