صفحه 104 از 240 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    توضیحات خوبی بود ممنون.
    ولی باور کنید با این روش گرامر خوندن زمان یاد گیری زبان خیلی طولانی میشه. اگر یکبار qui رو تو متنی ببینید و اون متن رو برای کسی با استفاده از qui تعریف کنید دیگه خوراک ذهن میشه و از اون به بعد راحت استفاده میکنید. سریع و راحت. من الان نمیدونم والا ضمیر موصولیه چیه. من فارسی زبان هستم مادر زادی اگر بهم بگید ضمایر موصولی رو تو فارسی نام ببر نمیتونم. واقعا نمیدونم. اگر بگید مضارع اخباری چی هست نمیدونم. ولی فارسی حرف میزنم.
    باز هم نتیجه گیری و انتخاب روش یادگیری با خودتون.
    نظر شخصیه من اینه که باید زبان رو با اصول و قوائد یاد گرفت . خیلی خوبه که حداقل با کمترین هزینه در وقت و پول گلیمت رو بتونی از آب بکشی بیرون . اما اگه اصولی گرامر رو یاد بگیری مطمئن باش به سختی از ذهنت خارج میشه . ضمن اینکه تو زبان فرانسه استثناء های زیادی وجود داره . اگه صرفا" با خوندن متن و حفظ کردن بخوای مطلب رو به قول خودت خوراک ذهنت کنی به محض اینکه به یکی از این استثنا ها بر بخوری میبینی که همه محاسباتت به هم میریزن .

البته همه چی بستگی به علاقمندی و عشق تو به یادگیری این زبان زیبا (فرانسه) داره . و 100 البته بستگی به این داره که به چه منظور داری فرانسه رو یاد میگیری . اگه فقط به نیت رفع تکلیف و مصاحبه مهاجرت و .... باشه ، مطمئن باش همون روش ساده و به اصطلاح خودمونی "بزن در رو" جواب میده . اما اگه عاشق این زبانی باید گرامر اون رو یاد بگیری . و بی شک ، اگه ندونی ماضی بعید و ضمیر موصولی و موصوف و صفت و مضاف الیه و ... در زبان خودمون چی هستن، باید بیخیال گرامر زبان فرانسه بشی .

موفق باشی

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisaderi نمایش پست ها
    نظر شخصیه من اینه که باید زبان رو با اصول و قوائد یاد گرفت . خیلی خوبه که حداقل با کمترین هزینه در وقت و پول گلیمت رو بتونی از آب بکشی بیرون . اما اگه اصولی گرامر رو یاد بگیری مطمئن باش به سختی از ذهنت خارج میشه . ضمن اینکه تو زبان فرانسه استثناء های زیادی وجود داره . اگه صرفا" با خوندن متن و حفظ کردن بخوای مطلب رو به قول خودت خوراک ذهنت کنی به محض اینکه به یکی از این استثنا ها بر بخوری میبینی که همه محاسباتت به هم میریزن .

البته همه چی بستگی به علاقمندی و عشق تو به یادگیری این زبان زیبا (فرانسه) داره . و 100 البته بستگی به این داره که به چه منظور داری فرانسه رو یاد میگیری . اگه فقط به نیت رفع تکلیف و مصاحبه مهاجرت و .... باشه ، مطمئن باش همون روش ساده و به اصطلاح خودمونی "بزن در رو" جواب میده . اما اگه عاشق این زبانی باید گرامر اون رو یاد بگیری . و بی شک ، اگه ندونی ماضی بعید و ضمیر موصولی و موصوف و صفت و مضاف الیه و ... در زبان خودمون چی هستن، باید بیخیال گرامر زبان فرانسه بشی .

موفق باشی
    خوب نظر شما متینه و خیلی از دوستان (باید بگم تقریبا همه) مثل شما فکر میکنن. ولی باید این رو در نظر گرفت که هر زبانی گرامر های فراوون و شدید داره و 100 البته کسی که با گرامر شروع میکنه هر چقدر هم گرامر بخونه و فول بشه و 2 میلیون تا نکته و قاعده و استثنا بدونه به مدت یک دقیقه نمیتونه حرف بزنه. نمونه حی و حاضر خواهر من که بعد 5 سال انگلیسی خوندن و آشنایی به تمام ریزه کاری های گرامری سه تا جمله نمیتونه بگه. حالا لهجه و سرعت حرف زدن رو اصلا واردش نمیشیم. از اون طرف یک بچه بعد یک سال از تولد بدون دونستن کوچکترین گرامری صحبت مینکه. به ریز کاریهاش که همه بر علیه این قضیه هستن کاری ندارم ولی همین نشون دهنده این هست که بدون دونستن یک دونه گرامر میشه حرف زدن یاد گرفت.
    ببینید یاد گرفتن زبان با یادگرفتن مکالمه دو چیر جدا هستن.
    من واقعا الان (به دلیل بی سوادی میگیریم) نمیدونم صفت موصولی یا ضمیر موصولی چی هست. ولی به زبان فارسی به صورت حرفه ای و بومی صحبت میکنم، تو دانشگاه به همین زبون درس تخصصی خوندم، تو جامعه با هر نوع فارسی زبان و با لحنهای مختلف میتونم صحبت کنم. یعنی بلدم بگم مخت 6 میزنه و معنی این رو میفهمم. اصطلاحاتی بلدم که تو هیچ فرهنگ لغت فارسی وجوود نداره ولی بسیار بسیار کاربردیه. و من شخصا مطمئنم این به درد من میخوره و من برای زندگی در ایران به این نیاز دارم نه دونستن قواعد زبان شیرین فارسی(هر چقدرم میخواد شیرین باشه و هر چقدرم میخواد استثنا داشته باشه)
    اگر واقعا کمی ریز بشیم رو فارسی حرف زدنمون فکر کنم رو روش فرانسه خوندمون خیلی تاثیر بذاره.
    باز هم روش فکر کنید.

سلام
    به نظر شما معلم خصوصی بهتره یا معلم عمومی ؟
    شما تو اصفهان موسسه یا معلمی را میشناسید که برای فرانسه و کبک کمکم کنه ؟
    ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan20021363 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما معلم خصوصی بهتره یا معلم عمومی ؟
    شما تو اصفهان موسسه یا معلمی را میشناسید که برای فرانسه و کبک کمکم کنه ؟
    ممنون از همگی
    بستگی به خیلی عوامل از جمله وقتتون داره!اگر وقت کافی دارین موسسه کوثر اصفهان گزینه خوبیه!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

حداکثر 7 یا 8 ماه زمان دارم .
    به نظر شما با چه کتابی و چطوری ( با موسسه ( مثل کوثر و... ) یامعلم خصوصی ( کسی تو اصفهان معلم خوب سراغ داره )شروع کنم؟؟؟ ) بخوانم ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بستگی به خیلی عوامل از جمله وقتتون داره!اگر وقت کافی دارین موسسه کوثر اصفهان گزینه خوبیه!

علاوه بر فعلهایی که برای حرکت و جهت یابی به کار میروند از این فعلها هم استفاده کنید:
    prendre اصولا فعل بسیار پر کاربردیه و سعی کنید همیشه توی ذهنتون داشته باشید چون مثل آچار فرانسه کار راه اندازه:
    Prenez cette rue jusqu'au bout این خیابون رو بگیرید تا آخر
    traverser
    Ensuit vous voyez une place, il faut la traverser
    descendre
    descendre vers le sud
    faire که فعل بینهایت مهم و پر کاربردیه:
    après ça vous faites une centaine de mètre
    سپس صد متری جلو میرید
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Ça Sent Bon
    چه معنی داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط *شیوا* نمایش پست ها
    Ça Sent Bon
    چه معنی داره؟
    ممنون
    یعنی بوی خوبی میده.
    اگه اشتباه نکنم اینو توی قفله 1 یونیت شش دیدید. جایی که ژولی وارد میشه و اینو میگه و به طرف قهوه میره.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan20021363 نمایش پست ها
    حداکثر 7 یا 8 ماه زمان دارم .
    به نظر شما با چه کتابی و چطوری ( با موسسه ( مثل کوثر و... ) یامعلم خصوصی ( کسی تو اصفهان معلم خوب سراغ داره )شروع کنم؟؟؟ ) بخوانم ؟؟؟
    من خودم با کتاب connexionsو معلم خصوصی شروع کردم و راضی هستم اما شما بیشتر باید رو parler(صحبت کردن )کار کنین چون تو مصاحبه خیلی به مهارت در این زمینه نیاز دارین!کلاسهای فشرده گزینه خوبیه بخصوص اگر مختص مهاجرت به کبک باشه!متد های آموزشی با کتابهایی مثل قفله و کافه کرم برای شما وقتگیره و از لحاظ گفتگو و شنیدن کمی دیر آدمو راه میندازه!
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

بد نیست به پست 335 لینک زیر مراجعه کنین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-کبک/page34