صفحه 109 از 240 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

http://dictionnaire.tv5.org/dictionn...ot=salut&che=1

سلام . دوستان آدرس لینک یک دیکشنری عالی که آنلاین میتونین ازش استفاده کنین و لذت ببرین ...

دوستان من يه سوال دارم ،فعلavoir lieu حالت مجهولش چه طوريه؟ ضمنا از همين جا براي آقاي آرتين آرزوي موفقيت ميكنم . به اميد ديدار...
    FFN: 1 feb 2011
    Medical:29 August 2013
    Medical received:12 sep 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    توي گيگاپديا (gigapedia) سرچ كن، پيدا مي كني لينكش اينه:
    http://rapidshare.com/files/62326451/dicolarouse.rar
    تازه اين ديكشنري صرف تمام افعال رو هم داره
    يا اين يكي:
    http://ifile.it/t9g8duf/0203451325__gigle.ws.rar
    archive password: gigle.ws

دانلود کردم زده IMAGE CD؟ چرا اینجوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinaa نمایش پست ها
    اگه فایلتون image cd یا دی وی دی است، اونو با یه نرم افزار مثل nero رایت کنین روی سی دی و خودش درست میشه مثل سی دی اصل، اگه نمی خواهین رایت کنین از نرم افزارهای درایو مجازی استفاده کنین مثل powerISO و یا خصوصاً virtual CloneDrive که من از بین همه اینها همین آخری رو توصیه می کنم که هم سبکه و هم راحت و هم روی سون و ویستا هم کار می کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام.
    من با يه استاد صحبت كردم و قرار شد هفته اي سه جلسه 2ساعته باهام كار كنه.
    گفته تو 3ماه كتاب cafe cream 1و كتاب la france رو تموم كنه.يعني تا اول اذر ماه اين دوتا كتاب تموم بشه. بعد هم به مدت 1.5تا دو ماه cafe cream 2رو تموم كنيم.
    سوالم اينه كه با اين وضعيت ميشه تا ابان ساال بعد(90) مدرك b2 رو گرفت؟ اصلا امتحانات دلف ابان برگزار ميشه؟ جوابش كي مياد؟ تا دد لاين مياد كه مشكل نباشه؟
    سلام
    دوست من
    از آن معلم راضی هستید؟
    میشه اطلاعات معلم شامل نام و شهریه شو به من بگید؟ من و همسرم میخوایم از صفر شروع کنیم..ایده ای دارید؟ لطفا راهنمایی کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinaa نمایش پست ها
    image files رو می تونی با winrar هم اکسترکت کنی.

با عرض سلام

من می خواستم بدونم برای کبک آیا همسر من هم که نفر دوم هست باید فرانسه بلد باشه؟
    وکیلا جوابای مختلفی میدن.

مرسی

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام
    دوستان میخوام دو سوال مهم که همه از خودشون میپرسن رو مطرح کنم تا نظراتمون رو در مورد خودمون بگیم. یعنی ببینیم آیا مشکل کار خودمون رو میدونیم یا نه. اینطوری میتونیم با هم به نتیجه خوبی برسیم. امیدوارم دوستان همکاری کنن.

1- چرا من نمیتونم اونطور که میخوام فرانسه صحبت کنم؟ چرا من وسط حرف گیر میکنم و من من میکنم و بعضی وقتها دیگه نمیتونم ادامه بدم به حرف زدن؟

2- چرا وقتی من تلویزیون و یا صوتی را گوش میدم متوجه نمیشم ولی در حالیکه وقتی به زیر نویس یا متن اون صوت نگاه میکنم میبینم همه کلمات اون رو میدونم؟

Senior Member

سوالای خیلی خوبیو مطرح کردی. ممنون. خیلی خوب می شه دوستان نظر و تجربیاتشونو بگن.
    من خودمم نمی دونم چرا من و من می کنم وسط حرف زدن. و یا چرا صدا رو نمی فهمم.
    اما یکی از دلایلش به نظر من می تونه سرعت حرف زدنشون باشه. بعضی وقتا انقدر سریع حرف می زنن که حتی وقتی چند بارم با متنش چک می کنم نمی فهمم واقعا چطور گفته شده!
    بعضی وقتا هم اون چیزی رو که نوشته و فکر می کنیم نمی گن. مثلا یه o ته کلمه می گن و ....
    اینا چیزایی بود که من تا حالا بهشون برخورد کرده ام. اما در مورد حرف زدن و من من کردن واقعا جواب روشنی ندارم. شاید علتش این باشه که فرانسه خوندن و نوشتنش سخته. پس وقتی نمی تونم درست بخونم و درست بنویسم توقع درست حرف زدن به جا نیست. چون هر کدومو دارم جداگانه می خونم! اما مثلا در انگلیسی که اینطور نیست. همه رو هم زمان یاد می گیریم و به کار می گیریم.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    سوالای خیلی خوبیو مطرح کردی. ممنون. خیلی خوب می شه دوستان نظر و تجربیاتشونو بگن.
    من خودمم نمی دونم چرا من و من می کنم وسط حرف زدن. و یا چرا صدا رو نمی فهمم.
    اما یکی از دلایلش به نظر من می تونه سرعت حرف زدنشون باشه. بعضی وقتا انقدر سریع حرف می زنن که حتی وقتی چند بارم با متنش چک می کنم نمی فهمم واقعا چطور گفته شده!
    بعضی وقتا هم اون چیزی رو که نوشته و فکر می کنیم نمی گن. مثلا یه o ته کلمه می گن و ....
    اینا چیزایی بود که من تا حالا بهشون برخورد کرده ام. اما در مورد حرف زدن و من من کردن واقعا جواب روشنی ندارم. شاید علتش این باشه که فرانسه خوندن و نوشتنش سخته. پس وقتی نمی تونم درست بخونم و درست بنویسم توقع درست حرف زدن به جا نیست. چون هر کدومو دارم جداگانه می خونم! اما مثلا در انگلیسی که اینطور نیست. همه رو هم زمان یاد می گیریم و به کار می گیریم.
    سلام ببینید یه موضوعی هست که باید حتما بهش توجه داشت. تمام پیشرفت علم بشر و کل اختراعات و ... همه و همه بر گرفته از طبیعت بوده. دیدیم ماهی شنا میکنه قایق و کشتی ساختیم. دیدیم پرنده میپره ما هم هواپیما ساختیم بعد جت ساختیم بعد موشک ساختیم. برای یادگیری زبان هم ما بخواهیم یا نخواهیم مجبوریم از طبیعت الهام بگیریم و از اونجایی که هنوز آدم فضایی پیدا نکردیم که ببینیم چطور حرف میزنه تنها نمونه طبیعی فقط نوزاد رو داریم که طوری زبان رو یاد میگیره که حتی پس از اختلالات حواس و از دست دادن حافظه حرف زدنیش یادش نمیره !
    یه بچه 4 ساله روون و شیرین حرف میزنه حتی بدون اینکه بتونه از رو نوشته بخونه در حدی که شاید کتاب رو بر عکس بگیره دستش. صحبت همه آدم بزرگ ها رو میفهمه. تلویزیون نگاه میکنه می فهمه و راحت متوجه میشه.
    اینکه من من میکنید باز هم فکر میکنید به دلیل اینه که نوشتن و خوندن فرانسه سخته ؟ اینکه صحبت رو متوجه نمیشیم میتونه ربطی به نوشته و خوندن داشته باشه؟ آیا میتونید تصور کنید که حرف زدن اصلا ربطی به خوندن و نوشتن نداشته باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)