صفحه 116 از 240 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    آقای فرید عزیز ممنون از راهنماییتون.من می خواهم در کنار کامپوس، کتاب کافه را هم شروع کنم.متاسفانه دیروز رفتم قطب قائم مقام و گفتند که این ترم کلاسهای فشرده اشون فقط صبح ها هست.بنابراین تصمیم گرفتم که کامپوس و کافه را با هم بخوونم و از راهنماییهای این فروم و دوستان هم کمک بگیرم.
    به نظرتون خودن این دو با هم مفیده؟
    سلام
    راستش اگه نظر منو بخواین باید بگم که من کافه1 رو خودم بدون کلاس رفتن خوندم . نمیتونم بگم خوبه ولی بد هم نیست اگه بصورت آزاد خونده بشه . با نظر آرتین جان هم کاملا موافقم . ما کلاسهای فشرده کامپوسو نرفتیم بلکه همون کلاسهای معمولیشو بودیم که در هر روز و ساعتی که بخواهید تقریبا" هست . دیگه اینکه بعد از دو یا سه ترم حتما برید سراغ کتابهای جانبی مثل "expresion oral & comprehension oral " و اگه وقت کردید کتابهای داستان و .....
    بنظر من کلاس فقط برای این خوبه که به شخص انگیزه بده برای یاد گرفتن و دنبال مطلب رفتن که اینهم در نهایت دست خودتونه .
    امیدوارم موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان برن حالشو ببرن:
    مجموعه ي 1900 جدول متقاطع (crossword) از انتشارات وبستر (webster) براي تقويت vocab!!!!!
    لينك:
    https://docs.google.com/leaf?id=0Bxk...ut=list&num=50
    و
    http://rapidshare.com/files/41698259..._crossword.rar
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member

سلام.

چه کتابهایی برای امتحان TCF pour le Quebec بیشتر کاربردی تر هستند؟ منظورم کتاب هایی هست که برای این منظور تهیه شده باشند. مرسی.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان

بطور کلی میشه ظرف مدت 5 6 ماه به سطح مطلوب برای مصاحبه رسید؟ البته برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    سلام دوستان

بطور کلی میشه ظرف مدت 5 6 ماه به سطح مطلوب برای مصاحبه رسید؟ البته برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه
    بله، ولی به شرطی که وقت کافی بگذاریم، حداقل با 600 ساعت زمان و یک متد مناسب میشه به سطح b1 و حتی b2 در مکالمه در هر یک از زبانهای فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی و حتی آلمانی رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    بله، ولی به شرطی که وقت کافی بگذاریم، حداقل با 600 ساعت زمان و یک متد مناسب میشه به سطح b1 و حتی b2 در مکالمه در هر یک از زبانهای فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی و حتی آلمانی رسید.
    منبع:
    http://www.nplusi.com/public/france-...cf.3-36-2.html

علاوه بر منبع بالا fsi ادعا میکنه که اگر کسی از روش اونها استفاده کنه 1100 ساعت طول میکشه که به سطحی مشابه C1 برسه

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

دوستان عزیز سلام.من می خواستم کتاب برای خودآموز فرانسه معرفی کنیدکه از انقلاب تهیه کنم.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.من می خواستم کتاب برای خودآموز فرانسه معرفی کنیدکه از انقلاب تهیه کنم.
    همانطور که عرف فروم است، به دوستان توصیه می شود منابعی که برای زبان فرانسه انتخاب می کنند حتی المقدور انگلیسی به فرانسه باشد. به این معنی که از طریق زبان انگلیسی زبان فرانسه یادگرفته شود. و یا فرانسه به فرانسه باشد.
    در کل کتابها و منابعی هم که معرفی می شوند با همین هدف می باشند.
    در سطح میدان انقلاب، منابع بسیاری برای زبان آموزان وجود دارد که البته بستگی به شما هم دارد. باید بروید و بگردید و آن را انتخاب کنید که مطابق میل خودتان بوده و برای شما قابل فهم تر است.
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

Smile چند مشکل گرامری و مفهومی در فرانسه و سوالات

سلام من در حین جواب دادن به سوالات یه چندتایی مشکل دارم که ممنون میشم اگر بتونید کمک کنید :

1- je suis l'ainé de ma famille من بزرگترین بچه خانواده هستم.

2- au fait je n’ai déjà pas fait aucune demande d’immigration

3- در جواب سوالهای Oui/Non میشه به جای Non گفت : Négatif ؟

4- شماره تلفن بین المللی رو چطوری میگن؟ پلوس 98 ؟ +98 یا با انگلیسی فرق داره ؟

5- Je sais que c’est difficile à contester avec les gens qui ont étudiés il y a quelque années tandis que j’y commençais il n’y qu’un an میخوام بگم : میدونم خیلی سخته که با کسایی رقابت کنی که سالهاست دارن مطالعه میکنن در حالیکه من تازه یکساله شروعش کردم

6-mais de toute façon je vais faire mon possible ؟ تمام تلاشم را خواهم کرد.

7- il parle bien français ainsi que l’espagnole et l’allemand درسته یا il parle bien français ainsi que l’espagnole et que l’allemand

8- Ce qui est m’intéresse c’est ce qu’il y a beaucoup de mots commun entre le persan et le français درسته ؟

9- mais je ne peux pas me rappeler j’ai déjà le remarqué dans ce formulaire میخوام بگم یادم نمیاد قبلا همچین چیزی رو تو فرم خاطر نشان کرده باشم.

10- میخوام بگم فلانی کوچکترین دختر خانوادشون هست. تو Learn to SPK French بود. یادم نمیاد.

11- از اول رو چجوری مینویسن ؟ des le débout ؟

12 - یه اصطلاحی بود بدون خرج حتی یه پاپسی. این درسته؟ sans dépenser un radis

13 - میخوام بگم مانند واحدهای انبار، مالی،فروش Les sections comme l’inventaire, la vente, le financement

14- Je me connais bien un homme autonome dans tous les domaines comme celui du travail, de la famille, du financier, etc درسته ؟ بیشتر رو celui گیرم.

15- je suis habitué d’être ponctuel et je suis bien patient درسته ؟ من عادت دارم وقت شناس باشم و من صبورم.

ممنون.
    ویرایش توسط Red_Sky : September 6th, 2010 در ساعت 09:59 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

دوستان عزیز من می خوام یادگیری فرانسه را شروع کنم.اگر کسی می خواهد شروع کند اگه تمایل داره میتونه پیام خصوصی بدهد که با هم برنامه ریزی کنیم و با هم بخونیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)