صفحه 125 از 240 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    آرتین منم شک کردم به این موضوع ولی pense de هم داریم. غیر از j'y pense جالبه که j'en pense هم داریم.
    تو کمخهآنسیون اوغل 2 صفحه 20 دکومان 2 یه سوال به این شکل هست(در مورد manif)
    Et toi, qu'est-ce que tu en penses?
    redsky جان فکر کنم جواب سوال شما توی این کتاب هست. من همین شب پیش خوندم. کاربرد این جملات توی مبحث pronounهای غیر مستقیم هستش
    عنوان کتاب:
    Practice Makes Perfect: Complete French Grammar (Practice Makes Perfect Series)
    از انتشاارت مک گراو هیل
    لینک کتاب:
    http://ifile.it/e7f51g6/8EL92AxuKf.7z
    پسوورد:
    ebooksclub.org
    برو تو فصل 22 قسمت آخر فصل توضیحش رو کامل داده!
    موفق باشی
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

آرتین منم شک کردم به این موضوع ولی pense de هم داریم. غیر از j'y penseجالبه که j'y pense هم داریم.
    تو کمخهآنسیون اوغل 2 صفحه 20 دکومان 2 یه سوال به این شکل هست(در مورد manif)
    Et toi, qu'est-ce que tu en penses?
    اره درسته هم j'y pense داریم هم j`en pense
    اما penser de جایی ندیدم و علت موارد بالا گاهی مصطلح شدن غلط های گرامریست که چندین مورد است و به عنوان استثنا !یاد میگیریم.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    اره درسته هم j'y pense داریم هم j`en pense
    اما penser de جایی ندیدم و علت موارد بالا گاهی مصطلح شدن غلط های گرامریست که چندین مورد است و به عنوان استثنا !یاد میگیریم.
    سلام
    وقتی j'en pense داریم باید penser de qqch رو داشته باشیم. ولی من تو فروم های لاروس همین سوال مطرح شده و گفته غلطه و همچین چیزی نداریم.

آرتین در مورد اون کتاب که معرفی کردی من متوجه نشدم بابت کدوم سوالم بود؟ آخر فصل 22 بحث Irregular comparatives و Superlatives هاست. من اون سوال Et toi, qu'est-ce que tu en penses? رو گفتم که تو کتاب کمخهآنسیون هست و از en برای penser استفاده کرده.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

سلام
    وقتی j'en pense داریم باید penser de qqch رو داشته باشیم. ولی من تو فروم های لاروس همین سوال مطرح شده و گفته غلطه و همچین چیزی نداریم.

آرتین در مورد اون کتاب که معرفی کردی من متوجه نشدم بابت کدوم سوالم بود؟ آخر فصل 22 بحث Irregular comparatives و Superlatives هاست. من اون سوال Et toi, qu'est-ce que tu en penses? رو گفتم که تو کتاب کمخهآنسیون هست و از en برای penser استفاده کرده.
    همونطور که گفتم غلط گرامریست ولی مصطلح شده

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

سلام
    بچه ها کسی اطلاعات داره مدرک A2 امتحان TEFAQ کلاً چند امتیاز داره.2+2 یا 3+3 ؟ 6 یا 4 ؟

با سلام
    ببخشید، من سرزده اینجا اومدم، قبلش هم خیلی از صفحات این تاپیک رو، از صفحه اول به آخر، خوندم (البته نه همش رو، نرسیدم)
    من داشتم برای دانشگاههای کانادا در ترم بهارشون، یعنی اول ژانویه، اقدام میکردم، کارهام هم فکر میکردم درسته که الان متاسفانه به یک مشکل برخوردم و احتمال داره که ترم ژانویه رو از دست بدم، بخاطر اینکه نتیجه 6 ماه تلاش و مکاتباتم داره از بین میره، خواستم کاری کنم که دیگه این اتفاقات نیفته برام و کلا مهاجرتی اقدام کنم، بهترین آپشن رو مهاجرت از کبک دیدم، ولی حالا چند جا مثل زبان فرانسه چند تا سؤال و گیر اساسی داشتم که دیدم اینجا بهتره سؤال کنم تا جای دیگه،
    سؤالم رو جای دیگه هم توی این تاپیک دیدم، ولی نظرات و شنیده های من کمی ضد و نقیض بود، سؤالم اینه که "من مدارک رو بدون مدرک زبان فرانسه بفرستم" و تا وقت مصاحبه زبان کار کنم ( البته هیچی فرانسه بلد نیستم، میخوام تازه شروع کنم) تا اونجا افسر زبانم رو بسنجه و با این کار مدت زمان پروسه رو 4 الی 5 ماهی زودتر کنم، یا اینکه ریسک نکنم و بشینم مدرک TefAQ بگیرم و چند ماهی به تعویق بیفتم؟
    چند تا از دوستانمون در همین تاپیک نظرشون این بود که این مدرک بگیریم و به ریسکش نمی ارزه، ولی من خیلی عجله دارم، وقتم داره بدجوری اینجا تلف میشه، در ضمن یکی از همکارام بدون مدرک فرانسه حدود 2 سال پیش اقدام کرد و همه کاراش درست شد و پارسال رفت کانادا.
    در ضمن اینکه بعضی جاها مثل مؤسسه قطب راوندی یک سری کلاس ها برای مهاجرت به کبک گذاشته، خواستم اگه کسی فید بکی و بازخوردی از این کلاسها داره ما رو هم راهنمایی کنه.
    من از صفر میخوام فرانسه بخونم،
    با تشکر از دوستان

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط light-blue نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید، من سرزده اینجا اومدم، قبلش هم خیلی از صفحات این تاپیک رو، از صفحه اول به آخر، خوندم (البته نه همش رو، نرسیدم)
    من داشتم برای دانشگاههای کانادا در ترم بهارشون، یعنی اول ژانویه، اقدام میکردم، کارهام هم فکر میکردم درسته که الان متاسفانه به یک مشکل برخوردم و احتمال داره که ترم ژانویه رو از دست بدم، بخاطر اینکه نتیجه 6 ماه تلاش و مکاتباتم داره از بین میره، خواستم کاری کنم که دیگه این اتفاقات نیفته برام و کلا مهاجرتی اقدام کنم، بهترین آپشن رو مهاجرت از کبک دیدم، ولی حالا چند جا مثل زبان فرانسه چند تا سؤال و گیر اساسی داشتم که دیدم اینجا بهتره سؤال کنم تا جای دیگه،
    سؤالم رو جای دیگه هم توی این تاپیک دیدم، ولی نظرات و شنیده های من کمی ضد و نقیض بود، سؤالم اینه که "من مدارک رو بدون مدرک زبان فرانسه بفرستم" و تا وقت مصاحبه زبان کار کنم ( البته هیچی فرانسه بلد نیستم، میخوام تازه شروع کنم) تا اونجا افسر زبانم رو بسنجه و با این کار مدت زمان پروسه رو 4 الی 5 ماهی زودتر کنم، یا اینکه ریسک نکنم و بشینم مدرک TefAQ بگیرم و چند ماهی به تعویق بیفتم؟
    چند تا از دوستانمون در همین تاپیک نظرشون این بود که این مدرک بگیریم و به ریسکش نمی ارزه، ولی من خیلی عجله دارم، وقتم داره بدجوری اینجا تلف میشه، در ضمن یکی از همکارام بدون مدرک فرانسه حدود 2 سال پیش اقدام کرد و همه کاراش درست شد و پارسال رفت کانادا.
    در ضمن اینکه بعضی جاها مثل مؤسسه قطب راوندی یک سری کلاس ها برای مهاجرت به کبک گذاشته، خواستم اگه کسی فید بکی و بازخوردی از این کلاسها داره ما رو هم راهنمایی کنه.
    من از صفر میخوام فرانسه بخونم،
    با تشکر از دوستان
    سلام خوش اومدی دوست عزیز
    اکثر بچه ها مدارک رو ارسال میکنن و تو 7-8 ماهی که فرصت هست فرانسه میخونن و میرن مصاحبه و اکثرا (تقریبا همه) قبول شدند. اگر همراه با مدارک اولیه مدرک معتبر قوی مثل B2 بفرستید در حدی که امتیاز شما رو بالاتر از حد قبولی ببره مصاحبه شما حذف میشه و پروسه سریعتر میشه. ولی در غیر اینصورت کمک زیادی نمیکنه.
    پیشنهاد میکنم سریعتر مدارک رو ارسال کنید و فرانسه رو استارت بزنید. زمان کافی برای رسیدن به حد متوسط به بالاتر هست. در مورد کلاسهای زبان در قطب و جاهای دیگه هم من نظری ندارم.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

سلام
    بچه ها خوشحال می شم کسی در مورد نمره مدرک A2 نظر بده.چون برام شبه پیش اومده که 4 امتیاز داره یا 6 امتیاز؟

طبق جدول ويكي ماگزيمم 4 امتياز
    نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها خوشحال می شم کسی در مورد نمره مدرک A2 نظر بده.چون برام شبه پیش اومده که 4 امتیاز داره یا 6 امتیاز؟

سوال مهم اينه كه كسي كه امتياز زبان رو 5 زده افيسر در چه حد واندازه اي ازش سئوال ميكنه؟
    يا بهتر بگيم افيسر چقدر ازش انتظار داره كه بتونه پقله كنه
    موارد بالا واسه كسي كه 4 زده چي؟
    دوستان با تجربه لطف كنن جواب بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)