صفحه 126 از 240 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام خوش اومدی دوست عزیز
    اکثر بچه ها مدارک رو ارسال میکنن و تو 7-8 ماهی که فرصت هست فرانسه میخونن و میرن مصاحبه و اکثرا (تقریبا همه) قبول شدند. اگر همراه با مدارک اولیه مدرک معتبر قوی مثل B2 بفرستید در حدی که امتیاز شما رو بالاتر از حد قبولی ببره مصاحبه شما حذف میشه و پروسه سریعتر میشه. ولی در غیر اینصورت کمک زیادی نمیکنه.
    پیشنهاد میکنم سریعتر مدارک رو ارسال کنید و فرانسه رو استارت بزنید. زمان کافی برای رسیدن به حد متوسط به بالاتر هست. در مورد کلاسهای زبان در قطب و جاهای دیگه هم من نظری ندارم.

موفق باشید.
    با سلام مجدد خدمت دوست خوبم Red-sky، مرسی از پاسختون
    یه سؤال اینکه من فکر میکردم که از وقتی مدارک رو میفرستیم 4-5 ماه طول میکشه، ولی انگار اشتباه میکردم، نه؟ 8-9 ماهی میشه؟
    پس اگه اینطوره من با پشنهاد شما شدیدا موافقم،
    لطفا اگه چیز مهم دیگه ای هست هم من رو راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member

سلام

لطفا اگر لینک دانلود ترجمه فارسی کافه کرم را دارید برای دانلود قرار دهید .

با سپاس فراوان

Senior Member

ترجمه فارسی کفه 1 4هزارتومنه و می تونی بخری. فکر نمی کنم اسکن شده اش باشه.

Junior Member

سلام به همه دوستان

یک سوال فوری دارم! من احتیاج به سطح فرانسه 3 از 12 در Listening و در Speaking دارم (طبق امتیاز بندی ویکی). چون ایران نیستم ویکی از دوستان از ایران می یاد پیشم می خواستم بگم یک یا چند کتاب برام بیارند. به نظر شما چه کتابی بخرند و از کجا؟
    در ضمن آیا در مدت 5-6 ماه می تونم به این سطح برسم و با چند ساعت در روز؟ اصلا این سطح 3 از 12 معادل چه سطحی از امتحان TEF یا TCF هست؟
    از همه دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن.

سلام
    اگه فرانسه زیان ذوم یاشه و 5 نمره احتیاج یاشه چه نمره ای باید از تف آورد
    مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zer0c00l نمایش پست ها
    از کجا می شه خرید دوست عزیز / اینترنتی چطور؟
    اینجا مشخصات کتاب هست:
    http://www.adinebook.com/gp/product/9643672362

با اجازه بزرگترا من اين كتاب رو واسه آموزش پيشنهاد نميكنم
    واسه كسي كه كفه 1 ميخونه بهترين چيز كتاب تمرين خود كفه هستش والسلام
    باور كنيد اگه كييه كفه رو حل كنيد اثرش باور نكردنيه
    نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    اینجا مشخصات کتاب هست:
    http://www.adinebook.com/gp/product/9643672362

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

@basy:
    گلم، منم باید(نه دل بخواهی!) باید تا اردیبهشت امسال b2 رو بگیرم.خُب متدی رو هم که معرفی کردید یه نگاه اجمالی کردم ولی چیز خاصی از طریقه ی استفادش دستگیرم نشد!(اینکه گرامر کجاست و...). به هر حال به عنوان کسی که b2 گرفته چه کتاب ها و روش های کمکی(مثل خوندن داستان،حل تمرین و چطوری لغت یادگرفتی و...) به امثال من پیشنهاد می کنی.اخه تو دلف باید هر چهارتا توانایی نوشتن،گرامر،شنیداری و لغت رو در یه حد عالی بلد بود.(چطوری؟)

ممنون.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lataril نمایش پست ها
    @basy:
    گلم، منم باید(نه دل بخواهی!) باید تا اردیبهشت امسال b2 رو بگیرم.خُب متدی رو هم که معرفی کردید یه نگاه اجمالی کردم ولی چیز خاصی از طریقه ی استفادش دستگیرم نشد!(اینکه گرامر کجاست و...). به هر حال به عنوان کسی که b2 گرفته چه کتاب ها و روش های کمکی(مثل خوندن داستان،حل تمرین و چطوری لغت یادگرفتی و...) به امثال من پیشنهاد می کنی.اخه تو دلف باید هر چهارتا توانایی نوشتن،گرامر،شنیداری و لغت رو در یه حد عالی بلد بود.(چطوری؟)

ممنون.
    این متد کامل کامل هست. برای آشنایی با روش استفادش لطفا پست زیر رو بخونید که با نام کاربری قدیمی من (بهزاد) هست (البته اونموقع که اینو نوشتم هنوز از B2 خبری نبود!):
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B3%D9%87/page7

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط Lataril نمایش پست ها
    @basy:

ممنون.
    با آرزوی موفقیت برای شما.
    روش من برای یادگیری زبان انگلیسی هم بیشتر بر پایه خود آموزی بود و همین روش را برای فرانسوی به کار می برم.
    راجب گرامر باید خدمتتون عرض کنم که من موقع یاد دادن گرامر به یه دانش آموز سال دوم دبیرستان، اون رو رو سفید می کنم و خودم سیاه می شم. ولی تافل را هم 94 شدم.
    یگ پیشنهاد دوستانه می کنم اینکه: برای پاس کردن انواع و اقسام امتحانات خودتون را درگیر گرامر نکنید و در عمل به تته پته نیفتید.

اینکه بعضی ها یه لیست تهیه می کنن و لغت را با معنیش حفظ می کنن جزو ناشناخته ترین اعمال بشری است.
    کلمه باید حتما وسط جمله باشه و برای به یاد اوردن و تمرین کردن کلمات تنها از روش دیدن فیلم استفاده می کنم. یعنی یه فیلم را که احتمالا 50 درصدش را متوجه نمی شم نگاه می کنم و هر وقت کلمه آشنا به گوشم رسید از خوشی بال در می آرم. بعد از اینکه بال در آوردم سعی می کنم جمله هایی توی فیلم که کلمات آشنای بیشتری برام داشت را بفهمم. (این لحظه بال زدن است)
    این متد به طرز وحشتناکی listening و یا ecouter آدمیزاد (لا اقل من) را بهبود می بخشد. ظمن اینکه بهترین نتیجه من در تافل مربوط به قسمت listening بود.
    من در قسمت speaking تافل نمره fair آوردم و توی evaluation من نوشته بود که خیلی Broken English صحبت کرده بودم و این طرز حرف زدن شایسته محیط آکادمیک نیست(مثلا همه جا به جای going to گفتم gonna). و الا گرامری مشکل حادی نبوده.
    ولی همون طوری که گفتم در گود گرامر، من لنگ می ندازم و اصلا نمی دونم افعال to be چه صیغه ای.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)