صفحه 127 از 240 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

بگذاريد من يه راهنمايي كلي به همه بكنم.
    من 3 ساله كه فرانسه مي خونم و با اين همه ادعا وقتي رفتم با استاد كانون صحبت كردم گفت سطح من B1 هست و اصولا B2 مال استادهاي فرانسه هست ! حالا اينكه مي گن ما بايد حداقل B2 داشته باشيم خودش جاي سواله ؟
    واسه يادگيري زبان فرانسه به نظرم اينترنت هم منبع خوبيه ...اينقدر سايت كه توش اصطلاحات روزمره فرانسه باشه زياده كه حد نداره .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

این سایت روزنامه کبک هست که ویدیو های خوبی داره برای آشنایی با لهجه کبکی:
    http://lejournaldequebec.canoe.ca/videos/
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    من 3 ساله كه فرانسه مي خونم و با اين همه ادعا وقتي رفتم با استاد كانون صحبت كردم گفت سطح من B1 هست و اصولا B2 مال استادهاي فرانسه هست ! حالا اينكه مي گن ما بايد حداقل B2 داشته باشيم خودش جاي سواله ؟
    واسه يادگيري زبان فرانسه به نظرم اينترنت هم منبع خوبيه ...اينقدر سايت كه توش اصطلاحات روزمره فرانسه باشه زياده كه حد نداره .

احیانا کانون زبان کلاس آموزش زبان تشکیل نمی ده که از لحاظ بیزنس بهتر باشه شما برین از یه سطح پایین تر ثبت نام کنید؟

زبان را با عشق یاد بگیرید، این کنکور نیست که مجبور باشین برای فراموش نکردن دروس هزار تا متد گاج و قلم چی پیاده کنین.
    دوست عزیز، شما اگر روزی B1 بودید و بعدا ادامه دادین و احساس کردین بهتر شدید، حتی اگه یه استاد هم گفت شما هنوز B1 هستید
    اطمینان داشته باشید اشتباه ارزش یابی شدید. همین طور ادامه بدید و نذارین چوب بیزنس بره لای چرختون. تا C1 و C2 هم در دست شماست.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان سلام
    چند روزی هست که همه ناراحت از رد شدن دوستانمون در مصاحبه هستیم:
    این کتاب فنون مذاکره با فرهنگ فراسنوی هست به زبان فرانسوی. فکر کنم به درد روز مصاحبه بخوره!
    http://rapidshare.com/files/419894463/Au_contraire.pdf
    موفق باشین
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام

در ابتدای کتابهای فرانسه چطور کتاب رو تقدیم به کسی میکنن؟ من کلی آمازون رو نگاه کردم صفحه تقدیم رو نشون نمیده اینگار.
    کسی مطلبی روی سایتی دیده که موضوع تقدیم و اصطلاحاتی رو که به کار میبرن نشون داده باشه ؟ مثلا روی کادو متن تقدیم رو چی مینویسن؟ روی کارت پستال چی ؟ کارت پستال فکر کنم تو قفله یا کفه بود. روی کتاب هم برام از همه مهمتره که چطوری کتاب رو به کسی تقدیم میکنن.
    خیلی ساده
    To my dear mother who ...
    یا یه چیزی تو مایه های
    For my amazing wife Vickey, who managed to keep our house a home all by herself for these past, long 17 months
    Thank you for doing the things that gave me time to work on this book

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر- گرایش نرم‌افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام

در ابتدای کتابهای فرانسه چطور کتاب رو تقدیم به کسی میکنن؟ من کلی آمازون رو نگاه کردم صفحه تقدیم رو نشون نمیده اینگار.
    کسی مطلبی روی سایتی دیده که موضوع تقدیم و اصطلاحاتی رو که به کار میبرن نشون داده باشه ؟ مثلا روی کادو متن تقدیم رو چی مینویسن؟ روی کارت پستال چی ؟ کارت پستال فکر کنم تو قفله یا کفه بود. روی کتاب هم برام از همه مهمتره که چطوری کتاب رو به کسی تقدیم میکنن.
    خیلی ساده
    To my dear mother who ...
    یا یه چیزی تو مایه های
    For my amazing wife Vickey, who managed to keep our house a home all by herself for these past, long 17 months
    Thank you for doing the things that gave me time to work on this book

سلام
    من یه کتاب از یه دوست فرانسوی کادو گرفته بودم، که در صفحه اولش این جمله بود:
    cher X
    Bon Lecteur
    File Number: 21 Oct 2009Interview: 28 Apr 2010CSQ and Date Federal File Number: 28,29 Apr 2010Medical Report : 23 Apr 2013 Visa Issued on: 1 Aug 2013
    وبلاگ : آواز سکوت

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها

زبان خوندن و میزان یاد گیریش ربطی به زمان نداره. به سه سال و 6 ماه نیست. اگه شما میخواهید به این نتیجه برسین که برای ب 1 باید سه سال خوند و ب 2 گرفتن کار حضرت فیله! نه اینطور نیست. تخمین علمیش 600 ساعت آموزش مفید برای ب 1 هست و هر سطح تقریبا 200 ساعت آموزش اضافی می خواد یعنی جمعا 800 ساعت یادگیری برای ب2. این امار حدودی و تقریبی هست ومسلما برای افراد مختلف فرق می کنه. فقط نکته اساسی اینه که آموزش مفید با نشستن سر کلاس های "ملت رنگ کنی" فرق داره. مثلا این کلاس این حضرت استاد که همچین فرمایش عمیقی فرمودن که ب 2 مال اساتید هست!!! خب شما اگه هزار ساعت هم بشینید سر کلای همچین آدمی که فقط میخواد با دادن اطلاعات غلط ضعف خودش و سیستم اموزشش رو پنهان کنه و "مشتری" رو به هر قیمتی (ولو با دروغ) خوشحال و راضی نگه داره، خب معلومه که پیشرفتی نمی کنین.

filan_sa ی عزیز! در ویکیپدیا یه سرچ راجع به CEFR بکن تا معنی دقیق این سطح ها رو متوجه بشی و نیازی نباشه حرف یه آدم "..." رو چشم و گوش بسته قبول کنی. سطح ب 2 تعریف رسمیش سطح intermediate هست و در انگلیسی معادل آیلتس 5 تا 6 هست. نمی دونم خودت آیلتس داری یا نه یا با کسایی که آیلتس 6 داشتن بودی یا نه؟ کسی که آیلتس 6 داره یا بعبارتی در انگلیسی ب2 هست هنوز از هر سه تا جملش یکیش غلطه و اگه یه اخبار یا فیلم براش بزاری بیشتر از 60% رو نمیفهمه...چرا راه دور میرم؟ من خودم با 14 ماه خودآموزی ب2 رو گرفتم (TCF) و وقتی میخواستم شروع کنم یه نفر که دکترای زبان فرانسه داشت!!! توجه کن نه استاد های "..." موسسات زبان! دکترای زبان فرانسه از فرانسه و استاد دانشگاه و پنجاه و اندی سال سن! گفت نمی تونی!!! فرانسه زبونی نیست که بشه اینطوری یادش گرفت!! خوشحالم که به این حرف های مفت گوش ندادم و با اعتماد به نفس کار خودم رو کردم و وقتی هم مدرکم رو گرفتم از طریق یکی از اقوام این آقا خبر رو بهشون رسوندم!

این افرادی که در بازار آموزش زبان فعالن و متاسفانه گاهی در آمد های نجومی هم دارن، استراتژی کلیشنو همینه. نگاه کن به جواب آین آقا که با شما صحبت کرده! هم ضعف و بیسوادی خودش رو توجیه کرده (ب 2 یعنی استاد!) هم شما رو خوشحال و راضی نگه داشته (اینکه سطحتون خیلی بالاست و اصولا به بالاتر از این نباید فکر کرد... خب "آدم هم معمولا همون چیزی رو باور میکنه که به مذاقش خوش میاد" )و بعد این حرف بازاری و اشتباه رو به همه هم توصیه میکنید و ...

خلاصش اینکه حرف یه سری آدم "دست دوم" رو برای خودتون نکنید ملاک. چون ممکنه توانایی هاتون رو دست کم بگیرین و موقیعت های طلایی ای رو از دست بدید. من اگه مبهوت جذبه ی اون آقای دکترای زبان فرانسه میشدم! الان باید در روم هند و آذربایجان اطلاعات جمع می کردم!
    همه چیز بصورت دست اول تو همین اینترنتی که خودتونم گفتین در اختیارمون هست...فقط باید فرهنگ استفادش رو کسب کنیم.
    ویرایش توسط basy : September 19th, 2010 در ساعت 10:22 AM

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunaz نمایش پست ها
    سلام
    من یه کتاب از یه دوست فرانسوی کادو گرفته بودم، که در صفحه اولش این جمله بود:
    cher X
    Bon Lecteur
    درسته تو ي بيشتر كتابهاي هم كه من ديدم و دانلود كردم همينو مينويسن!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    درسته تو ي بيشتر كتابهاي هم كه من ديدم و دانلود كردم همينو مينويسن!
    من که هنوز چیزی پیدا نکردم
    میشه لطفا یه لینک بدین به یکی از این کتابها.
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    من که هنوز چیزی پیدا نکردم
    میشه لطفا یه لینک بدین به یکی از این کتابها.
    ممنونم.
    نمی دونم این فروم رو دیدین یا نه:
    http://how-to-learn-any-language.com...ics.asp?FID=23
    می تونین سوالتون و متنهایی رو که می نویسین اونجا بگذارین تا فرانسه زبانها بیان و براتون تصحیح کن یا سوالهاتون رو جواب بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)