صفحه 13 از 240 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

من تازه مداركمو پست كردم . سه هفته در ماه عسلويه هستم و يك هفته شيراز .نمي دونم چه جوري بايد فرانسه بخونم!! معلم خصوصي هم گرفتم ولي يك هفته در ماه خيلي سخته نمي دونم از پسش بر ميام يا نه ؟ ماه قبلي كه 6 جلسه رفتم جواب نداد

Junior Member

سلام
    میشه بفرمایید که ایا لازم حتما اطلاعاتی راجع به کانادا داشته باشیم؟تو مصاحبه نیاز هست؟یا اصلا اهمیتی نداره؟

منم موافقم که زبان فرانسه رو گسترش بدیم من هنوز شروع نکردم.
    ولی یه پیشنهاد دارم اگه قرار هست که لینک اموزشی زبان فرانسه رو بزارید از اساتید خواهش میشود که دو زبانه (انگلیسی فرانسوی ) بزارید که هر دو زبان اکتیو بشه و کار بشه.

سوال بعدیم این هست که باید تا کی منتظر بشیم تا لیست مشاغل 2010 یا 2011 یا به بعد از طرف کانادا اعلام بشه؟از دوستانی که اطلاع دارند یا احتمال میدن می خوام لطفا بگن؟

سوال بعدیم این هست که میشه یه نفر که اقدام کرده ریز هزینه ها رو بزاره اینجا
    مثلا ترجمه n تومان
    ارسال با فلان پست n تومان
    هزینه کلاس در فلان موسسه n تومان

لطفا اگه کسی امار داره بزاره ممنون میشم چون دارم برنامه ریزی می کنم برام مهم هست
    باز ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad نمایش پست ها
    لطفا آدرس رو دوباره چک کنید. امکان دانلود وجود ندارد.
    با درود
    لینک گفته شده قبلی حذف شده از لینک زیر کتاب را دریافت کنید:
    http://rapidshare.com/files/12579949...h_grammar.djvu

با درود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

با درود

3mohajer لطفا مطالب خارج از موضوع یادگیری زبان فرانسه و مربوط به پروسه مهاجرت را به پست مربوطه منتقل فرمایید.

باسپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilso نمایش پست ها
    با درود
    لینک گفته شده قبلی حذف شده از لینک زیر کتاب را دریافت کنید:
    http://rapidshare.com/files/12579949...h_grammar.djvu

با درود
    سلام دوست عزیز
    این فایل با چه نرم افزاری باز میشه؟

Junior Member

سلام
    لطفا یه کتاب اموزشی برای زبان فرانسه رو واسه یه ادم مبتدی که البته 2 زبانه (فرانسه - انگلیسی) باشه و با الفبای زبان فرانسه شروع بشه اگه cd هم داشت که چه بهتر به من معرفی کنید.

اگه قیمتش رو هم بگید که دیگه ممنونم.
    cafe ار reflet چرا بهتر؟ چه تفاوتی با هم دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این فایل با چه نرم افزاری باز میشه؟
    با درود

با DJVU. نرم افزار رایگانش توی اینترنت هست. توی گوگل جستجو کنید راحت پیداش میکنید.
    تقریبا مشابه PDF هست ولی با حجم بسیار کمتر.

با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بفرمایید که ایا لازم حتما اطلاعاتی راجع به کانادا داشته باشیم؟تو مصاحبه نیاز هست؟یا اصلا اهمیتی نداره؟

منم موافقم که زبان فرانسه رو گسترش بدیم من هنوز شروع نکردم.
    ولی یه پیشنهاد دارم اگه قرار هست که لینک اموزشی زبان فرانسه رو بزارید از اساتید خواهش میشود که دو زبانه (انگلیسی فرانسوی ) بزارید که هر دو زبان اکتیو بشه و کار بشه.

سوال بعدیم این هست که باید تا کی منتظر بشیم تا لیست مشاغل 2010 یا 2011 یا به بعد از طرف کانادا اعلام بشه؟از دوستانی که اطلاع دارند یا احتمال میدن می خوام لطفا بگن؟

سوال بعدیم این هست که میشه یه نفر که اقدام کرده ریز هزینه ها رو بزاره اینجا
    مثلا ترجمه n تومان
    ارسال با فلان پست n تومان
    هزینه کلاس در فلان موسسه n تومان

لطفا اگه کسی امار داره بزاره ممنون میشم چون دارم برنامه ریزی می کنم برام مهم هست
    باز ممنون
    سلام دوست عزیز. خوشبختانه دیدم که آقا پدرام جواب سوالاتتون رو داده بودن فقط میمونه زبان که اون هم تقریبا به اینصورته:

در اکثر موسسات هم کلاسهای عادی هست هم فشرده (نیمه خصوصی) و هم خصوصی

برای کلاس عادی از ترمی 30-35 هزار تومن شروع میشه
    برای کلاس فشرده از 50-60 هزار تومن به بالا تا 70-80 هزار
    و خصوصی هم ار جلسه ای 20 تومن تا 27-8 تومن

معمولا در کلاسهای عادی در هر ترم 2-1.5 ماهه سه یونیت از متدی مثل کافه کرم رو تدریس میکنن
    در کلاسهای فشرده که هفته ای 3 جلسه باشه تقریبا در هر سه جلسه یک یونیت که البته بستگی داره به سطح شاگردها و تعدادشون
    کلاس خصوصی هم که کاملا بستگی به خود شما داره ولی فکر کنم اگر خوب وقت بگذارید هر دو جلسه یک یونیت که البته مستلزم تمرین خیلی زیاده

اینم بگم که برای مصاحبه باید حداقل کتاب کافه 1 رو تموم کنید که 16 یونیت داره و بعدشم سوالهای مصاحبه رو کار کنید
    برای سوالها هم معمولا کلاس خصوصی هست که حدود جلسه ای 30-25 تومن میگیرن

اینها اصلاعات تقریبا تازه ای هستن که چون خوم تازه این هفته فرانسه رو شروع کردم داشتم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یه کتاب اموزشی برای زبان فرانسه رو واسه یه ادم مبتدی که البته 2 زبانه (فرانسه - انگلیسی) باشه و با الفبای زبان فرانسه شروع بشه اگه cd هم داشت که چه بهتر به من معرفی کنید.

اگه قیمتش رو هم بگید که دیگه ممنونم.
    cafe ار reflet چرا بهتر؟ چه تفاوتی با هم دارند؟

من از یک استاد زبان فرانسه سوال کردم گفت که قفله روش خیلی اصولی تر و سنگین تریه ولی به هیچ وجه نمیشه بطور فشرده یاد گرفت. برای کسانی خوبه که میخوان حداقل یکسال تا دوسال وقت بذارن اما کافه خیلی سریع هستش و یادگیریش کمی آسونتره ضمنا به خشکیه قفله نیست و میشه فشرده یادش گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    من از یک استاد زبان فرانسه سوال کردم گفت که قفله روش خیلی اصولی تر و سنگین تریه ولی به هیچ وجه نمیشه بطور فشرده یاد گرفت. برای کسانی خوبه که میخوان حداقل یکسال تا دوسال وقت بذارن اما کافه خیلی سریع هستش و یادگیریش کمی آسونتره ضمنا به خشکیه قفله نیست و میشه فشرده یادش گرفت
    سلام دوست عزیز

ببینید من هر دوی این متد ها رو دارم میخونم و واقعا نیمدونم که بعضی از معلم ها برای چی میگن Reflets بهتر از cafe هستش ؟ !! شاید در ترم های بالا Reflets بهتر باشه ولی همسطح های ماها رو از زبان فرانسه فراری میده . ولی ناگفته نمونه که دامنه لغات بسیار بیشتری داره . ولی روش cafe بسیار کلاسه بندی قابل هضمی داره و یه جورایی انگار بنسیلین همراه با بیحس کننده است و Reflets پنسیلین 1200000 بدون بیحس کننده ، که البته هر دو اثر یکسانی دارن .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)