صفحه 139 از 240 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    رزتا استون سیستمی است که با نهایت زیرکی طراحی شده، به این معنی که به آدم این توهم رو میده که خیلی دارین یاد می گیرین، ولی در حقیقت به جز یه سری کلمات و جملات ایزوله چیز خاصی یاد نمی گیرین، اگه همین وقت رو سر متد دیگری(مثلاً FSI) بگذارین به مراتب عمیق تر و کاربردی تر یاد می گیرین.
    اینا که گفتم نظر شخصی نبود، نظرات کسانی بود که چندیدن زبان بلدن و همه متدها رو جوییدن
    صد البته نمي تونه به تنهايي موثر باشه اما دامنه لغت رو بالا مي بره اون هم نه با ديكشنري بلكه شما معني لغت رو كاملا حس ميكنيد و نيازي به حفظ كردن نداريد. جمله ساختن و جمله گفتن رو به صورت زيركانه با تكرار ياد ميده، از بكار بردن فعلهاي غير ضروري اجتناب و آدم رو وادار ميكنه كه حرف بزنه . از همه مهمتر اينكه محيط گرافيكيش آدم رو جذب ميكنه و خسته كننده نيست، حداقل اين قضيه در مورد FSI صدق نميكنه! ميشه گفت رزتا استون كلاس زباني است كه نياز به مرور در منزل را نداره و همون جا ياد ميگيريد.
    اگه آدم بتونه در كنار يك متد به روز مثل Alter ego رزتا استون رو هم امتحان كنه، از فرانسه خوندن خسته نميشه (به نظر من)

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

سلام دوستای خوبم.امروز رفتم واسه 3 ماه مرخصی گرفتم.بهمن ماه مصاحبه سوریه دارم.فرانسه صفر صفرم.میخوام برم تو اتاق و خودم رو زندونی کنم و هیچ جایی نرم و فقط فرانسه بخونم.با متد reflect 1 .میخوام یه برنامه بریزم و روزی 12 ساعت کامل بخونم..لطفاً همتون برام دعا کنید.توی زندگیم همیشه به بن بست خوردم.شاید این آخرین فرصت خوب زندگیم باشه.
    ویرایش توسط omid59 : October 21st, 2010 در ساعت 09:32 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم.امروز رفتم واسه 3 ماه مرخصی گرفتم.بهمن ماه مصاحبه سوریه دارم.فرانسه صفر صفرم.میخوام برم تو اتاق و خودم رو زندونی کنم و هیچ جایی نرم و فقط فرانسه بخونم.با متد reflect 1 .میخوام یه برنامه بریزم و روزی 12 ساعت کامل بخونم..لطفاً همتون برام دعا کنید.توی زندگیم همیشه به بن بست خوردم.شاید این آخرین فرصت خوب زندگیم باشه.
    فقط نظر شخصی:
    من اگر جای شما بودم و 3 ماه وقت داشتم و b1 می خواستم:
    روزی 1 درس pimsleur که بعد از 3 ماه به حدودا A2 می رسین ( روزی نیم ساعت)
    هفته ای 1 درس fsi که بعد از 3 ماه جلد 1 تموم میشه و به حدودا b1 می رسین(روزی 2 تا 6 ساعت)
    بقیه اش هم با هر متدی که راحتین و یا معلمتون داده.

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه

سلام به دوستان

بچه ها کسی میدونه چجوری میشه صدای دیکشنری بابیلون رو به فرانسه تغییر داد؟ (یعنی کلمات رو فرانسوی تلفظ کنه)

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ادبیات انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    فقط نظر شخصی:
    من اگر جای شما بودم و 3 ماه وقت داشتم و b1 می خواستم:
    روزی 1 درس pimsleur که بعد از 3 ماه به حدودا A2 می رسین ( روزی نیم ساعت)
    هفته ای 1 درس fsi که بعد از 3 ماه جلد 1 تموم میشه و به حدودا b1 می رسین(روزی 2 تا 6 ساعت)
    بقیه اش هم با هر متدی که راحتین و یا معلمتون داده.
    Solitudeعزیز از راهنمایی خوبتون ممنونم.اگه ممکنه بفرمایید که pimsleur و fsi متدن؟کتابن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazym نمایش پست ها
    دوستان كسي تو اين هفته از سايت https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/ استفاده كرده.
    همون لينكي كه بعد گرفتن csq روي يه كارت زرد رنگ 1500$ مي دن من اصلا نمي تونم واردش بشم. نمي دونم چه اشكالي داره
    به همه از این کارتا میدن؟ به من ندادن چرا؟....
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من هنگام پر کردن فرمها زبان فرانسه را سطح 6 زدم
    متوجه شدم که باید در هنگام مصاحبه سطحت زبانت ازنمره درج شده باید بالاتر باشد
    من دارم کفه 2 را می خونم ولی خیلی در parle پیشرفت ندارم تلفظم خیلی خراب است اما گرامر را خوب بلدم
    به نظرتون برای پیشرفت چه کار کنم ؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط omid59 نمایش پست ها
    Solitudeعزیز از راهنمایی خوبتون ممنونم.اگه ممکنه بفرمایید که pimsleur و fsi متدن؟کتابن؟
    این fsi :
    http://fsi-language-courses.org/Cont...French%20Basic
    که کاملا مجانی است و امتحانش رو پس داده، فقط یکم بیش از حد drill داره و فایلهای صوتی اش خیلی با کیفیت نیست چون خیلی قدیمی است ولی تقریبا تضمینی است، اگه روش وقت بگذارین امکان نداره نرسین، من خودم زیاد باهاش راحت نیستم و فقط گاهی سر سری یه نگاه می ندازم و بعضی جملاتش رو حفظ می کنم، ولی برای شما که دیگه چیزی برای از دست دادن ندارین و حاضرین به هر قیمتی شده برسین و وقت زیادی بگذارین به نظرم بهترین متد است.
    و pimsleur هم 90 تا درس صوتی است که دقیقا مانند متد نصرت هست، خسته کننده است ولی برای درست کردن لهجه و تمرین صحبت کردن و بالا بردن اعتماد به نفس خوبه، روزی نیم ساعت هم بیشتر وقت نمی گیره، لینک تورنتش هم توی قسمت دانلودها گذاشتم، بگردین پیدا می کنین. کلا pimsleur حدود 500 تا لغت داره و فقط جمله های ابتدایی و به اصطلاح توریستی رو پوشش میده

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

سلام
    دوستی قرار بود 10 ساعت از سریال کبکی رو از ماهواره ضبط کنه. خبری نشد. اگه مقدوره این لطف رو بکنه. تنکس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام
    دوستی قرار بود 10 ساعت از سریال کبکی رو از ماهواره ضبط کنه. خبری نشد. اگه مقدوره این لطف رو بکنه. تنکس.
    سلام دوست عزیز
    یادم نیست کدوم سریال رو شما میخواستی ، ولی اگر فقط هدفت دیدن یه سریال کبکی هست تا با حرف زدنشون بیشتر آشنا بشی و داستان و خود سریال برات فرقی نمیکنه من سیزن اول سریال Le coeur a ses raisons رو که 13 قسمت هست رو دانلود کردم. هنوز خودم ندیدم و نمیدونم قشنگ هست یا نه ولی هر چی باشه کبکیه!
    اگر خواستی میتونم بهت برسونم.
    موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)