صفحه 16 از 240 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : یه دیکشنری برای موبایل

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز میشه لطف کنید و توضیح بدبد چطور باید روی گوشی nokia n95 نصبش کنم (یه جوری که منم بفهمم)
    سلام
    دوست عزیز شما کافیه این فایل رو در کامپیوتر unzip (extract)x کنید و بعد فایلش رو بریزید توی گوشیتون و حالشو ببرین . ( فرمت این فایل java است) . یه خوبی که این دیکشنری داره که حتی دیکشنری هوشیار هم نداره اینه که دربردارنده صرف فعل هاست .
    امیدوارم گویا بوده باشه . bon courage
    ویرایش توسط dr_cadillac_xlr : September 29th, 2009 در ساعت 08:40 PM

Junior Member vandad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه از سطح مبتدی

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    میشه بگید کلاسها چه روزایی وچه ساعاتی هست؟
    5شنبه صبح ساعت 11-8 - قطب راوندی شعبه مرکزی - این اولین جلسه فعلا 5 شنبه برگزار میشه ولی بعد از مدتی میاد وسط هفته بعد از ساعت کاری. کلاس بصورت خصوصی ست و جای تغیر ساعات برگزاری را دارد.

ببینید من میخوام تا رسیدن به کلاسای ماه بعد از بچه ها عقب نمونم و ترم آینده سر کلاسای گروهی فشرده بشینم.
    ویرایش توسط vandad : September 29th, 2009 در ساعت 09:07 PM

Junior Member

سلام

یه سوال اساسی دارم

من انگلیسیم خوبه میشه یه کتاب برای کسی که از زبان فرانسه چیزی نمی دونه معرفی کنین؟
    چند بار این سوال رو مطح کردم ولی ...
    ایا میشه یهو رفت سراغ قفله؟یا کافه؟

کدوم بهتره؟من 3 سالی فرصت دارم حالا خیلی عجله ندارم میشه منو راهنمایی کنین؟
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام من یه کتاب به صورت ایبوک (Ebook) دارم که به صورت خودآموز میتونید فرانسه یادبگیرید. البته این کتاب فرانسه رو با زبان انگلیسی توضیح داده. این کتاب رو پیوست کردم حالشو ببرید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    سلام

یه سوال اساسی دارم

من انگلیسیم خوبه میشه یه کتاب برای کسی که از زبان فرانسه چیزی نمی دونه معرفی کنین؟
    چند بار این سوال رو مطح کردم ولی ...
    ایا میشه یهو رفت سراغ قفله؟یا کافه؟

کدوم بهتره؟من 3 سالی فرصت دارم حالا خیلی عجله ندارم میشه منو راهنمایی کنین؟
    ممنونم
    سلام
    با توجه به اینکه فرصت کافی دارید فکر میکنم قفله بهتره. در ضمن منم مثل شما در اولین جلسه کلاس به معلمم گفتم که انگلیسییم خوبه ولی در جواب به من گفت بهتره انگلیسیتو بذاری بیرون در کلاس و بیای تو. فرانسه زبانیه که من بعید میدونم کسی بتونه بدون کلاس خوب یاد بگیره و خیلی با انگلیسی متفاوته

Junior Member

Wink پاسخ : آموزش زبان فرانسه از سطح مبتدی

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه فرصت کافی دارید فکر میکنم قفله بهتره. در ضمن منم مثل شما در اولین جلسه کلاس به معلمم گفتم که انگلیسییم خوبه ولی در جواب به من گفت بهتره انگلیسیتو بذاری بیرون در کلاس و بیای تو. فرانسه زبانیه که من بعید میدونم کسی بتونه بدون کلاس خوب یاد بگیره و خیلی با انگلیسی متفاوته
    پس به نظر شما بهتر با کلاس شروع کنیم ؟ یه سوال الان به ذهنم رسید ایا موسسه ای هست که کلاس رو مختلط تشکیل بده اینجوری خیلی بهتره! اینطور نیست ممنون میشم اگه ادرس بدید.

و اینکه کتابی می شناسید که از پایه شروع کنه؟ غیر از قفله؟ یعنی به زبان فارسی گفته باشه!
    فرانسه زبان سختی هست منم با شما موافقم چون نسبت به انگلیسی هم منابع کمتری داره هم بازم منابع کمتری داره
    دیکشنری خوب مثل لانگ من یا اکسفرد برای زبان فرانسه هم سراغ دارید؟لاروس خوب هست یا کالینز روبرت؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    پس به نظر شما بهتر با کلاس شروع کنیم ؟ یه سوال الان به ذهنم رسید ایا موسسه ای هست که کلاس رو مختلط تشکیل بده اینجوری خیلی بهتره! اینطور نیست ممنون میشم اگه ادرس بدید.

و اینکه کتابی می شناسید که از پایه شروع کنه؟ غیر از قفله؟ یعنی به زبان فارسی گفته باشه!
    فرانسه زبان سختی هست منم با شما موافقم چون نسبت به انگلیسی هم منابع کمتری داره هم بازم منابع کمتری داره
    دیکشنری خوب مثل لانگ من یا اکسفرد برای زبان فرانسه هم سراغ دارید؟لاروس خوب هست یا کالینز روبرت؟

ممنونم
    قطعا کلاس خیلی بهتره. کلاسهای بیشتر موسسه ها مختلط هست. فکر کنم فقط کانون زبان کلاس جدا داره. قطب راوندی خوبه البته موسسه های دیگه هم کم نیستن که اکثرشون کافه کرم تدریس میکنن
    کتاب به فارسی فکر نمیکنم باشه اگر هم باشه بعیده که مفید باشه. ولی همه کتابها از پایه شروع میشن مثل کافه کرم. البته در کافه پایه حروف الفبا نیست بلکه با یکسری جملات کوچک شروع میکنه بعد میره سراغ الفبا و غیره.
    لاروس چون فرانسه به فرانسه هست برای کسانی که تازه دارن بیسیک یاد میگیرن یکم سنگینه ولی کالینز خوبه. اگز بابیلون هم داشته باشید خوبه

Junior Member

Thumbs up پاسخ : آموزش زبان فرانسه از سطح مبتدی

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    قطعا کلاس خیلی بهتره. کلاسهای بیشتر موسسه ها مختلط هست. فکر کنم فقط کانون زبان کلاس جدا داره. قطب راوندی خوبه البته موسسه های دیگه هم کم نیستن که اکثرشون کافه کرم تدریس میکنن
    کتاب به فارسی فکر نمیکنم باشه اگر هم باشه بعیده که مفید باشه. ولی همه کتابها از پایه شروع میشن مثل کافه کرم. البته در کافه پایه حروف الفبا نیست بلکه با یکسری جملات کوچک شروع میکنه بعد میره سراغ الفبا و غیره.
    لاروس چون فرانسه به فرانسه هست برای کسانی که تازه دارن بیسیک یاد میگیرن یکم سنگینه ولی کالینز خوبه. اگز بابیلون هم داشته باشید خوبه
    سلام
    ممنونم از راهنماییتون
    نتیجه :
    دیکشنری کالینز برای شروع خوب هست.+بابیلون که من دارم بابیلون رو اما گلوساری فرانسه رو ندارم که اگه شما فقط گلوساریشو نه خود بابیلون همراه با گلوساری ، فقط گلوساری فرانسه به انگلیس یا فرانسه به فارسی رو لینکش رو داشته باشید و بگذارید اینجا ممنون می شم دوست من.

در مورد موسسه قطب راوندی هم من تعریفشو از اقا پدرام عزیز شنیدم و جاهای دیگه هم همینو می گن + چند تا دیگه من نمیدونم قطب راوندی کجای تهران هست شما می دونید؟
    اگه موسسه دیگه ای سراغ دارید خواهش می کنم بفرمایید تا با اونا هم اشنا بشیم .
    می تونیم یه نظرسنجی هم راه بیندازیم البته!
    سوال اخر:
    من که وقت دارم با قفله شروع کنم یا با کافه؟
    کدوم رو برم جلو؟
    البته به موسسه هم مربوطه دیگه درسته؟چون اگه اونا یه متدی رو درس بدن باید با متد اونا شروع کنیم نه؟
    شما خودت کجا رفتی کلاس رو؟
    و چه متدی رو رفتی جلو؟

ممنونم

با درود
    دوستان یه نگاهی به لینک زیر بندازید بد نیست راجع به روش یادگیری زبان فرانسه :
    http://www.kuro5hin.org/story/2004/12/29/15258/287
    با سپاس

با درود
    یک متدی در آموزش زبان هست که روش "نصرت" از اون روش برداشت شده این متد توسط شخصی به نام Pimsleur ابداع شده که 90 قسمت صوتی 30 دقیقه ای است.که از نمودار فراموشی هم استفاده می کنه و انقدر تکرار داره که پوست آدمو میکنه برای زبانهای مختلف وجود داره ولی اصلیش فرانسه بوده چون خود شخص Pimsleur فرانسوی الاصل بوده.من 30 قسمت از اون رو گوش دادم برای مکالمه بد نیست استفاده کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)