صفحه 178 از 240 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Senior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست مدرک زبان فرانسه ، از متقاضیان مهاجرت به استان کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhreddin1352 نمایش پست ها
    دوستان برای تقویت زبان غیر از کانالهای TV5MONDE , ARTE , TV8MtBlance کانال فرانسوی فری وجود داره ؟
    Direct 8 و BFM TV . بعلاوه یک کانال آفریقایی بنام ORTM که چند ساعت در روز برنامش فرانسه است و گزارش ورزشی هم داره به زبان فرانسه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

با سلام ممنون ميشم من رو راهنمايي کنيد من و همسرم براي کبک شرايط خوبي داريم البته من همراه هستم.براي تکميل نمرات من نياز به سطح B1 يا B2 , همسرم B2 نياز داريم. اصلا هيچ آشنايي با زبان فرانسه نداريم. و نگراني از اين مساله باعث شده هنوز اقدامي براي کبک نکنيم..مشاور حقوقي به ما گفته معلوم نيست قوانين چطور بشه و زودتر تصميم براي اقدام بگيريم.ساکن شهر يزد هستيم و از نظر فرصت خيلي آزاد نيستيم.
    1-براي رسيدن به اين سطح چقدر زمان نياز داريم؟
    2- با چه روشي؟
    3- ايا اول زبان رو به حد مناسب برسونيم و بعد اقدام کنيم براي کبک؟ دير نميشه؟
    خيلي سردرگم هستم ممنون ميشم من رو راهنمايي کنيد

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط minama نمایش پست ها
    با سلام ممنون ميشم من رو راهنمايي کنيد من و همسرم براي کبک شرايط خوبي داريم البته من همراه هستم.براي تکميل نمرات من نياز به سطح B1 يا B2 , همسرم B2 نياز داريم. اصلا هيچ آشنايي با زبان فرانسه نداريم. و نگراني از اين مساله باعث شده هنوز اقدامي براي کبک نکنيم..مشاور حقوقي به ما گفته معلوم نيست قوانين چطور بشه و زودتر تصميم براي اقدام بگيريم.ساکن شهر يزد هستيم و از نظر فرصت خيلي آزاد نيستيم.
    2- با چه روشي؟
    1- اين موضوع به پشتكار خودتون بستگي داره ولي عموما كلاسهاي فشرده سه ماهه از صفر به سطح A2‌ميرسونن!
    2- روشهاي زيادي هست ولي اگه هدفتون گذروندن مصاحبه هست با كلاس هاي عمومي و فشرده شروع كنيد ولي اگر مثل من وقتش رو نداريد، خودتون شروع كنيدو يه partner (منظورم دوست آشنا همكلاسي و يا همسرتون) براي تقويت مكالمه خودتون جور كنيد!
    3- همزمان اقدام كنيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

2- با چه روشي؟
    به نظر من حداکثر یه دوره 6 ماهه فشرده برای رسیدن به سطح B1 کافیه. البته این موضوع بستگی به این داره که الان سطحتتون چقدره و اینکه چقدر میخواین وقت بذارید روی این موضوع. روشتونو خودتون باید انتخاب کنین. باید ببینید با چه متدی بیشتر سازگارید و راحت تر میتونید برید جلو. درصورتیکه وقت آزاد دارید، من شخصا پیشنهاد میکنم که از روشهای خود آموز استفاده کنید. هم در وقت صرفه جویی میشه و هم در هزینه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام
    آیا حل تمرینات و پرونانسیون campus وجود داره؟ اگر جواب مثبت است کجا میتوانیم آنرا تهیه کنیم.

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

Red face پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط barami نمایش پست ها
    سلام
    آیا حل تمرینات و پرونانسیون campus وجود داره؟ اگر جواب مثبت است کجا میتوانیم آنرا تهیه کنیم.
    بله . CD صوتی کل کتاب را می توانید از بخش انتشارات موسسه قطب راوندی خریداری کنید . نیم گیگ هست . وگرنه خودم برات آپلود می کردم.
    در مورد حل : کتاب حل تمرین CAHIER اش نمی دونم باشه یا نه .
    اما حل تمرینات داخل خود کتاب اصلی اش هست . (یکی از دوستان مال 4 یونیت آخر کتاب اول رو بصورت کپی برای من آورده . ولی اینکه از کجا گیر آورده نمی دونم)
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

2- با چه روشي؟
    برای سطح B1/2 باید حدود یکسالی فرانسه بخونید. البته اگر فشرده بخونید و بیشتر کار کنید خوب این زمان کاهش پیدا میکنه. بعد دو سه ماه می تونید کم کم موسیقی های فرانسوی گوش کنید و متن اش رو هم از اینترنت بگیرید ، اینکار به تقویت زبان شما خیلی کمک میکنه . روش : یکی از موسسات فرانسه ی خوب در یزد . کتاب : الان در ایران کتاب های قفله ، کامپوس، کافه کرم از همه معروف ترین . اما اگر میخواهید از خودآموز استفاده کنید ، باید به دنبال کتاب های دیگری باشید . در این مورد می توانید از یه معلم فرانسه راهنمایی بگیرید .
    زبان رو همین امروز شروع کنید. حتی اگر سال دیگه میخواهید تازه اقدام کنید. برای اقدام کردن دیر نمیشه . چون اوضاع کبک فعلا خوبه . اما زمان را تا جای ممکن از دست ندید.
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

با سلام
    من مدارکمو اواسط تیر سال جاری فرستادم به مونترال..و الان Dossier6 کتاب Alter Ego هستم..برای سطح زبان فرانسه به 12/8 برایParler و12/7ابرایEcouter نیاز دارم.. با توجه به روند بررسی پرونده ها پیش بینی میکنم تا آگوست سال آینده وقت مصاحبه ام باشه، آیا شرکت در دوره های فشرده یا معلم خصوصی رو پیشنهاد میکنید؟ تا چه ترمی از کتاب ALter Ego باید ادامه بدم؟
    اگه بخوام برای تسریع پروسه ام مدرک TEFAQ ارایه بدم(آزمون بهمن ماه)و به اون امتیازها برسم چه پیشنهادی دارید؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak7799 نمایش پست ها
    با سلام
    من مدارکمو اواسط تیر سال جاری فرستادم به مونترال..و الان Dossier6 کتاب Alter Ego هستم..برای سطح زبان فرانسه به 12/8 برایParler و12/7ابرایEcouter نیاز دارم.. با توجه به روند بررسی پرونده ها پیش بینی میکنم تا آگوست سال آینده وقت مصاحبه ام باشه، آیا شرکت در دوره های فشرده یا معلم خصوصی رو پیشنهاد میکنید؟ تا چه ترمی از کتاب ALter Ego باید ادامه بدم؟
    اگه بخوام برای تسریع پروسه ام مدرک TEFAQ ارایه بدم(آزمون بهمن ماه)و به اون امتیازها برسم چه پیشنهادی دارید؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    همیشه به دوستان توصیه میکنم برای پیشرفت در زبان فرانسه یا هر زبان خارجی فقط به یک متد اکتفا نکنند.برای رسیدن به سطح مورد نیازتون باید از چندین متد استفاده کنید واقعا باید تلاش کنید.کتاب داستان بخونید بعدش برای خودتون تعریف کنید. بعد دوباره کتاب داستان رو مثلا از زمان گذشته به آینده تغییر بدید. هر شب یک سوژه انتخاب کنید و سعی کنید حداقل یکساعت در موردش صحبت کنید.فیلم های آموزشی نگاه کنید (مثلا فیلم های متد reflets و خیلی فیلم های آموزشی دیگر). خلاصه اینکه نمیشه گفت شما تا درس n متد Alter Ego را بخونید اونوقت میتونید به این سطح برسید خیر اینطور نیست شما باید چندین متد رو با هم کار کنید همونطور که گفتم از متد Reflets میتونید فقط فیلم هاشو نگاه کنید و از کتابهای Orale هم غافل نباشید هم میتونید برای صحبت کردن از توی این کتاب سوژه انتخاب کنید و هم جملات کمکی مورد نیازتون رو پیدا کنید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.مطمئنم که حتما موفق میشید.
    شاد باشید
    ویرایش توسط Ashe : August 3rd, 2011 در ساعت 01:16 AM

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    همیشه به دوستان توصیه میکنم برای پیشرفت در زبان فرانسه یا هر زبان خارجی فقط به یک متد اکتفا نکنند.برای رسیدن به سطح مورد نیازتون باید از چندین متد استفاده کنید واقعا باید تلاش کنید.کتاب داستان بخونید بعدش برای خودتون تعریف کنید. بعد دوباره کتاب داستان رو مثلا از زمان گذشته به آینده تغییر بدید. هر شب یک سوژه انتخاب کنید و سعی کنید حداقل یکساعت در موردش صحبت کنید.فیلم های آموزشی نگاه کنید (مثلا فیلم های متد reflets و خیلی فیلم های آموزشی دیگر). خلاصه اینکه نمیشه گفت شما تا درس n متد Alter Ego را بخونید اونوقت میتونید به این سطح برسید خیر اینطور نیست شما باید چندین متد رو با هم کار کنید همونطور که گفتم از متد Reflets میتونید فقط فیلم هاشو نگاه کنید و از کتابهای Orale هم غافل نباشید هم میتونید برای صحبت کردن از توی این کتاب سوژه انتخاب کنید و هم جملات کمکی مورد نیازتون رو پیدا کنید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.مطمئنم که حتما موفق میشید.
    شاد باشید
    دوست عزیز شما پیشنهاد چند متد باهم رو دارید..متدهای رایج فقط همینها هستند؟:قفله-کافه-آلتراگو...آیا متدهای دیگری هم هستند؟مثلا له نو وو تاکسی یا متدهای جدید اینجوری رو هم مفید می دونید که یک فرد خودش به طور خودآموز بخونه؟یا باید حتما با معلم کار بشه؟ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)