صفحه 183 از 240 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط asr نمایش پست ها
    دوستان من برای علاقه شخصی میخوام فرانسه بخونم .ایا کسی از کلاسهای کانون زبان استفاده کرده؟؟؟؟اگر ممکن است راهنمایی کنید.
    بله من دو سال پیش دو ترم اونجا خوندم البته شعبه وصالش منظورم هست..کلاس ها نسبت خوب هست و خوب از وقت کلاس استفاده می شه کامل و پرتی نداره اما خوب روندش خیلی خیلی کند هست و به نظرم اگر عجله ندارید می تونه براتون مفید باشه..کتاب قفله 1 رو دو سال طول می کشه تموم کنید و قفله دو هم 1.5 سال.....

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    منون از راهنمایی شما کجا می تونم دانلودشون کنم کسی لینک این دو کتاب را داره
    در فروم برخی از این کتابها رو اگر سرچ کنید پیدا می کنید..به وبلاگ زیر هم سر بزنید.برخی از این کتابها رو داره:
    http://francais.persianblog.ir/

دوستان ازتون یه مشاوره ای جهت self study می خواستم من زبان آلمانی می خونم ولی با اجازتون من این رو در تاپیک زبان فرانسه مطرح کردم
    من در سطح A2 هستم و نه ماه هم فرصت دارم تا خودم رو به c1 یا حداقل b2 برسونم. چه توصیه و پیشنهادی دارین تا من همراه با دروس دانشگاه بتونم خودم رو به اون سطح برسونم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان ازتون یه مشاوره ای جهت self study می خواستم من زبان آلمانی می خونم ولی با اجازتون من این رو در تاپیک زبان فرانسه مطرح کردم
    من در سطح A2 هستم و نه ماه هم فرصت دارم تا خودم رو به c1 یا حداقل b2 برسونم. چه توصیه و پیشنهادی دارین تا من همراه با دروس دانشگاه بتونم خودم رو به اون سطح برسونم؟
    با تشکر
    بستگی به تلاش و نحوه خوندنت داره ، صد در صد میتونی
    من با 20 روز مطالعه معمولی از a2 خودم رو به b1 رسوندم. هر کتابی رو که دم دستم بود ، خوندم . اگه برای امتحان میخوای ، همون مدل امتحان ( بخشهای امتحان ) رو تمرین کن. این زمان برای سطح های بالاتر بیشتر میشه.
    تو فرانسه میگن رفتن از هر سطح به سطح دیگه حدود 200 ساعت مطالعه میخواد. خودت حساب کن.
    در زبان فرانسه مشخصه که اگه فلان کتاب رو تموم کنی به فلان سطح میرسی ، حتما تو آلمانی هم باید این سطوح معلوم باشه
    کتابهایی رو که تو رو به سطح c1 میرسونه به ترتیب بخون ، اول منابع b1 بعدb2 بعد c1 .
    موفق باشی
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

سلام من یک راهنمایی می خواستم اگه ممکنه .
    من قصد یادگیری زبان فرانسه دارم . دارم مدارکم را برای مهاجرت آماده میکنم. تقریبا باید خودم را به سطح b2 برسونم فکر کنم حدود 8-9 ماه وقت داشته باشم. می خواستم ببینم شما به من چی پیشنهاد میکنید. یک موسسه اموزش زبان در شیراز هست به اسم موسسه زبان فردا که یک دوره مکالمه فشرده 3 ماهه داره که میگه می تونه افراد را از سطح مبتدی به حدی برسونه که بتونن مکالمات روزمره را انجام دهندو آیا کسی با کار این موسسه آشنا هست ؟
    در ضمن شما چه کتابی را برای شروع پیشنهاد میدید؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alishirazi نمایش پست ها
    سلام من یک راهنمایی می خواستم اگه ممکنه .
    من قصد یادگیری زبان فرانسه دارم . دارم مدارکم را برای مهاجرت آماده میکنم. تقریبا باید خودم را به سطح b2 برسونم فکر کنم حدود 8-9 ماه وقت داشته باشم. می خواستم ببینم شما به من چی پیشنهاد میکنید. یک موسسه اموزش زبان در شیراز هست به اسم موسسه زبان فردا که یک دوره مکالمه فشرده 3 ماهه داره که میگه می تونه افراد را از سطح مبتدی به حدی برسونه که بتونن مکالمات روزمره را انجام دهندو آیا کسی با کار این موسسه آشنا هست ؟
    اولاْ بايستي بگم كه شما كار سختي در پيش دارين
    معمولاْ گفته مي شه براي رسيدن يه مبتدي به سطح B2 به بيش از يك سال زمان نياز هست
    اين مي تونه كاملاْ بسته به مقدار وقتي كه ميذارين باشه
    به نظر من استارت رو حداقل بايد با روزي 4 ساعت (2 ساعت صبح+2 ساعت عصر) بزنين
    براي شروع هم كتاب Cafe رو پيشنهاد مي كنم
    بعد از گذشت 3 تا 4 ماه خودتون مي تونين تشخيص بدين كه چطور ادامه بدين

Senior Member

دوستان من یک 5 یا 6 ماهی از فرانسه دور بودم
    می خوام دوره کنم ولی کلا توی برنامه ریزی درسی مشکل دارم
    یعنی نمیدونم اول لغت کارکنم ، یا متن را بخونم تمرین حل کنم یا کلا چی کار کنم
    کسی هست که بتونه برای من یک برنامه ریزی منسجم و کاربردی کنه که من بتونم نتیجه بگیرم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member

با سلام و ارزوی موفقیت روز افزون برای شما لطفا اگر برای شما مقدور است این متن زیر را برای من به زبان فرانسوی بر گردانید
    حوادث سال ... : شائول موفاز (دجال اصفهانی )در... نخست وزیر اسراییل می شود - حکومت او 14 ماه به طول می کشد - و سربازان مسلمان با فرماندهی امام مهدی - اسراییل را نابود می کنند - شاه اردن سوریه را تصرف می کند -در پاییز سال ... /-و او عراق را در ماه ....بعد از خروج نیروهای غربی تصرف می کند-//// او با ترکیه می جنگد - در پایان پاییز.....- در منطقه جزیره////و سربازان او در بیابان بین مکه و مدینه به زمین فرو می روند در ....

-در ..... شاه عربستان می میرد و در ان کشور جنگ قدرت شروع می شود- ( - دنباله دار Elenin(C/2010 X1) در 28-21- اکتبر به زمین نزدیک می شود -و در..... باعث برخورد سیارک yu55به شرق اسیا می شود - در سال ... ستاره بزرگی در شرق اسمان منفجر می شود- و سه یا هفت روز می سوزد- و این نشانه نمایان شدن امام مهدی است - --آتشفشان یلوستون در .....-فوران می کند- -- عیسی (ع)در .... نمایان می شود - و امام مهدی را یاری می کند برای برقراری عدالت در جهان
    ویرایش توسط shamim65 : October 11th, 2011 در ساعت 12:03 AM دلیل: حذف ایمیل

وقت همگی به خیر

فرمت گواهی ای رو که معلم خصوصی قید کرده شما اینقده ساعت پیشش فرانسه خوندید رو از کجا می تونم پیدا کنم.
    اگر کسی یه نمونه داره ممنون می شم اینجا بذارید تا فرمتش دستمون بیاد.

مقسی
    ارسال مدارک به دمشق 2011/02/01
    دریافت مدارک 2011/02/06
    صدور فایل نامبر 2011/07/04
    دریافت از پست 2011/08/06

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    الان موسساتی مانند قطب راوندی که انتشارات کتاب های فرانسه هم هستند، کتاب های کافه کرم و قفله رو به دلیل قدیمی بودن، کنار گذاشتن . مثلا الان در قطب راوندی کتاب CAMPUS داره تدریس میشه و البته میگن به زودی کتاب Alter Ego هم تدریس خواهد شد. چون کتاب قفله واقعا خسته کننده است. اما در مورد کتاب های progressive du francais شک نکن که بهترین کتاب های کمک آموزشی ( در کنار متدی مانند campus یا بقیه) هستند. در ضمن شما وقتت برای B2 کمه . و باید با جدیت قضیه رو دنبال کنی. صحبت های روزمره ی فرانسه که یادبگیری یعنی حدودا سطح A2 هستی. اما برای B2 باید بیشتر کار کنی و فکر کنم روزی یکی دو ساعت مفید باید بخونی. (موسیقی فرانسه هم گوش کن ، خیلی تاثیر خوبی داره)
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)