صفحه 189 از 240 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    دوستان یه دیکشنری یا منبعی میشناسید صفتهایی که مسکولــــن فمیــــننِ بی قاعده دارن رو نوشته باشه ؟
    le robert&colins روبگير (دي وي دي) وقتي يه صفتي رو بزني فرم هاي مختلفشو مياره.

سلام دوستان

چند ماه پیش یکی از دوستان یک روش جالبی اینجا معرفی کرد که می گفت برای خودشم جواب داده
    این دوستمون از روی سایت وزارت امور خارجه امریکا فایل های صوتی که وزارت خارجه برای کارمندهاش قرار داده را استفاده کرده بود همراه با فایل هایپ ی دی اف که همگی رایگان بودن
    منم یک مدت استفاده کردم و به نظرم خیلی خوب بود ولی به خاطر یک مشکل شخصی مجبور شدم نصفه ول کنم الان دوباره می خوام شروع کنم؟ از شما کسی هست که با این روش کار کرده باشه؟ و لطفا" بهترین روش آموزشی را که می شناسید و برای خودتون جواب داده را معرفی کنید
    بهترین روشی که بدون کلاس رفتن بشه فرانسه را یاد گرفت چیه؟ ( همین روش وزارت خارجه کلاس احتیاج نداره و یک جورایی خود اموزه) شما روش دیگه ای سراغ دارید؟ ایا فرق خیلی زیادی بین کلاس رفتن و نرفتن هست؟ اگر خودم بتونم روزانه بین چهار تا پنج ساعت براش وقت بزارم می تونم جواب بگیرم؟
    اینم آدرس اون سایت
    از ستون سمت چپش می تونید زبان فرانسه را انتخاب کنید
    که خودش سه مرحله داره فنولوژی ( آواشناسی) پایه و پیشرفته
    اینم آدرس اون سایتی که گفتم
    http://fsi-language-courses.org

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند ماه پیش یکی از دوستان یک روش جالبی اینجا معرفی کرد که می گفت برای خودشم جواب داده
    این دوستمون از روی سایت وزارت امور خارجه امریکا فایل های صوتی که وزارت خارجه برای کارمندهاش قرار داده را استفاده کرده بود همراه با فایل هایپ ی دی اف که همگی رایگان بودن
    منم یک مدت استفاده کردم و به نظرم خیلی خوب بود ولی به خاطر یک مشکل شخصی مجبور شدم نصفه ول کنم الان دوباره می خوام شروع کنم؟ از شما کسی هست که با این روش کار کرده باشه؟ و لطفا" بهترین روش آموزشی را که می شناسید و برای خودتون جواب داده را معرفی کنید
    بهترین روشی که بدون کلاس رفتن بشه فرانسه را یاد گرفت چیه؟ ( همین روش وزارت خارجه کلاس احتیاج نداره و یک جورایی خود اموزه) شما روش دیگه ای سراغ دارید؟ ایا فرق خیلی زیادی بین کلاس رفتن و نرفتن هست؟ اگر خودم بتونم روزانه بین چهار تا پنج ساعت براش وقت بزارم می تونم جواب بگیرم؟
    اینم آدرس اون سایت
    از ستون سمت چپش می تونید زبان فرانسه را انتخاب کنید
    که خودش سه مرحله داره فنولوژی ( آواشناسی) پایه و پیشرفته
    اینم آدرس اون سایتی که گفتم
    http://fsi-language-courses.org
    واقعا این روش بسیار عالیه. من فرانسه رو از صفر بدون هیچ کلاسی از این متد یاد گرفتم.(اولش حتی تلفظ آواهای فرانسوی رو هم بلد نبودم!) این متد میتونه راهتون بندازه. میتونید با همون برید جلو و یا بعد از مدتی متدتونو عوض کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

دوستان من تازه میخوام شروع به یادگیری کنم... تازه از صفر میخوام شروع کنم . فکر میکنم گزینه کلاس رفتن برام بهتره در اغاز کار
    ولی خب اینقدر تنوع موسسه هست واقعا نمیدونم کجا بهتره یا چه متدی دقیق تر

قطب راوندی یا بیان سلیس یا جای دیگه؟

بعد به نظرتون لازمه تا اون ترم اخر کلاس گذروند
    یا در حد 7 8 ترم کافیه

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    دوستان یه دیکشنری یا منبعی میشناسید صفتهایی که مسکولــــن فمیــــننِ بی قاعده دارن رو نوشته باشه ؟
    سلام دوست عزیز من یه سری صفت را که توی کتاب French Essentials For Dummies به اسم صفتهای بی قاعده آورده را تایپ می کنم میذارم اینجا که همه دوستان استفاده کنند نمی دونم جایی دیگه هم منبع دیگه ای هست یا نه.

موفق باشی
    ویرایش توسط motahhar : November 25th, 2011 در ساعت 09:46 PM
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

رشته و دانشگاه
    MBA

سلام مجدد به دوستان عزیزم

کیبوردم تایپ فرانسه نداره برای همین بعضی از حروف را ساده می نویسم

برخی از صفتهای بی قاعده

feminine Masculine
    blanche blanc
    complete complet
    douce doux
    fausse faux
    favorite favori
    fraiche frais
    franche franc
    inquiete inquiet
    longue long
    publique public
    seche sec
    secrete secret
    travailleuse travailleur

Adjective with special masculine singular forms

Fem
    Plural
    Masc
    Plural
    Fem

Singular
    Masc. Singular
    Before a Vowel or Mute h
    Masc
    Singular
    English
    belles beaux belle bel beau Beautiful
    nouvelles nouveaux nouvelle nouvel nouveau New
    folles fous folle fol fou Crazy
    molles mous molle mol mou Soft
    vieilles vieux vieille vieil vieux Old

شاد باشید و موفق

رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان و اساتید عزیز

می شه یه راهنمایی و همفکری بهم بدید.

اول : یه دیکشنری فرانسه به فرانسه که به سطح من بخوره ( فعلا B1 هستم) چی معرفی میکنید. نمی خوام خیلی از نظر لغوی سنگین باشه که تازه بخوام چهار تا دیکشنری دیگه بذارم کنار دستم ببینم چی به چیه . بیشتر هدفم اینه که به جای استفاده از دیکشنری فرانسه به انگلیسی یواش یواش از دیکشنری فرانسه به فرانسه استفاده کنم که دایره لغاتم زیاد بشه.

دوم : من تازگی ها که زمانهای بیشتری از افعال را که دارم یاد میگیرم دارم زمان فعل ها و صرفشون را قاطی میکنم، انگار تازه قبلی ها را هم که خوب بلد بودم قاطی شده و همشون ریخته به هم . به نظرتون برای اینکه این مشکل بر طرف بشه چه کار کنم. میخوام زمانهای متفاوت افعال و صرفشون ملکه ذهنم بشه . اگه کسی هست که راهی را رفته و الان روی افعال تسلط داره خوشحال میشم به من هم بگه.

مرسی از اینکه وقت میذارید و راهنماییم می کنید
    موفق باشید و شاد
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها

اول : یه دیکشنری فرانسه به فرانسه که به سطح من بخوره ( فعلا B1 هستم) چی معرفی میکنید. نمی خوام خیلی از نظر لغوی سنگین باشه که تازه بخوام چهار تا دیکشنری دیگه بذارم کنار دستم ببینم چی به چیه . بیشتر هدفم اینه که به جای استفاده از دیکشنری فرانسه به انگلیسی یواش یواش از دیکشنری فرانسه به فرانسه استفاده کنم که دایره لغاتم زیاد بشه.

دوم : من تازگی ها که زمانهای بیشتری از افعال را که دارم یاد میگیرم دارم زمان فعل ها و صرفشون را قاطی میکنم، انگار تازه قبلی ها را هم که خوب بلد بودم قاطی شده و همشون ریخته به هم . به نظرتون برای اینکه این مشکل بر طرف بشه چه کار کنم. میخوام زمانهای متفاوت افعال و صرفشون ملکه ذهنم بشه . اگه کسی هست که راهی را رفته و الان روی افعال تسلط داره خوشحال میشم به من هم بگه.

موفق باشید و شاد
    من دیکشنری لاروس رو پیشنهاد میکنم. بصورت نرم افزاره وبسیار کامل. قابلیت صرف فعل در تمام زمان ها و در تمام وجوه(اخباری، التزامی و ...) اصطلاحات تخصصی بصورت انمیشن و صوت توضیح داده میشن و متنش به فرانسه هم کنارش هست. حتی سرود ملی کشورها، توضیح شهرها و خیلی چیزهای جالبه دیگه رو داره. من فکر می کنم کامل ترین دیکشنری فرانسه به فرانسه برای ما باشه.
    بابیلون هم یک Glossary داره همین لاروس ولی فرانسه به انگلیسی و انگلیسی به فرانسه که اونم واقعا کاربردیه و خیلی خیلی میتونید ازش استفاده کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

دوست عزیز من این دیکشنری رو پیشنهاد میکنم http://www.4shared.com/file/lX9RvRvZ...Recueils_d.htm
    البته این نسخه 2005 هست نسخه جدیدش حتی وقتی یه کلمه رو میزنی نسخه اس ام اسیش رو هم میده
    صرف فعل ها رو کامل مثل بـــــــشقل داره....فرانسه به فرانسه و به انگلیسی هم داره
    کلا میتونه خیلی کمکت کنه
    برای قاطی نکردن زمان ها هم که فقط تکرار و تکرارو تکرار
    شاد و پیروز باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها

موفق باشید و شاد

اگر میخوای واقعا اساسی زبان یاد بگیری فقط Petit Robert

اصلا قابل قیاس با دیکشنری لاروس نیست

به نظرم هر دیکشنری کارکرد و کاربردی داره اما من فقط و فقط Petit Robert,Le Robert Dixel et illustré,Le Robert Pratique

استفاده میکنم این دیکشنری مرجع حرقه هایی است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)