صفحه 19 از 240 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط pn1380 نمایش پست ها
    سلام بچه ها،

می‌شه لطفا یکی‌ سوالای قطب راوندی را هم بزاره، یا بگه تو پست شمارهٔ چند؟

merci
    سلام دوست عزیز

من این سوالات رو دارم . خواستم بذارمشون به اشتراک ولی حجم فایل اسکن شده اونقدر زیاد شده بود که امکانش نبود . شما میتونید مراجه کنید و جزوه سوالات رو بخرید . قیمتش هم 1500 تومنه . البته تقریبا همه سوالاتی که توی اون جزوه هست ، جزء سوالاتی هستند که آقا پدرام دادند ولی چند صفحه اطلاعات خوبی راجع به کبک داره که سعی میکنم فردا که جمعه است اونها رو اسکن کنم و بفرستم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من این سوالات رو دارم . خواستم بذارمشون به اشتراک ولی حجم فایل اسکن شده اونقدر زیاد شده بود که امکانش نبود . شما میتونید مراجه کنید و جزوه سوالات رو بخرید . قیمتش هم 1500 تومنه . البته تقریبا همه سوالاتی که توی اون جزوه هست ، جزء سوالاتی هستند که آقا پدرام دادند ولی چند صفحه اطلاعات خوبی راجع به کبک داره که سعی میکنم فردا که جمعه است اونها رو اسکن کنم و بفرستم .
    سلام میشه بگید از کجا باید این سئوالات رو خرید ؟

منظورم از کدوم شعبه قطب راوندی؟

Junior Member

Cool پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام
    من خودم فرانسه رو تازه شروع کردم. برای کسانی که ساکن شمال و شمال غرب تهران هستن موسسه پویش هم میتونه گزینه خوبی باشه.بعد از 4 -5 ماه میتونید واسه کلاس مصاحبه ثبت نام کنید.موسسه گمنامیه ولی فکر کنم کارشون خوب باشه. تلفن: 22035944 (چهار راه پارک وی)

نقل قول نوشته اصلی توسط طلایه نمایش پست ها
    سلام میشه بگید از کجا باید این سئوالات رو خرید ؟

منظورم از کدوم شعبه قطب راوندی؟
    قائم مقام . بالاتر از مطهری .

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

سلام
    ببخشید بخش فرهنگی سفارت فرانسه هنوز هم فعالیت میکنه؟مدرکی که میده معتبر تر از جای دیگه است برای ارائه زمان مصاحبه؟اگر بله،آدرسش کجاست؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بخش فرهنگی سفارت فرانسه هنوز هم فعالیت میکنه؟مدرکی که میده معتبر تر از جای دیگه است برای ارائه زمان مصاحبه؟اگر بله،آدرسش کجاست؟ممنون
    با درود
    بله هر ماه امتحان tcf مربوط به کبک برگزار میشه شماره تلفنش توی پستهای قبلی هست.هزینه امتحان 175000 تومان مدارک مورد نیاز 1 عکس و کپی پاسپورت.

سلام دوستان عزيز
    بخش فرهنگي سفارت كلاسهاش اكثرا" از 18 مهر شروع ميشد كه قبلش بايد با تعيين وقت قبلي تعيين سطح بشين .
    آدرس: خ انقلاب- بين چهار راه كالج و ميدان فردوسي - كوچه ابيورد - بن بست كيميا - شماره 8 -
    تلفن :1-66705040 و 4-66705043
    حتما بايد چند ترم قبلش گذرونده باشيد . كلاسهاي مكالمه بدون متد و كتاب هست و ترمي 80000تومان
    در ضمن ساعات كلاسش هم محدوده و براي اكثر شاغلين دردسر ساز !
    مدركش براي زمان مصاحبه خوبه و فقط ديد آفيسرو مثبت مي‌كنه كه مي‌تونيد مدارك كلاسهاي ديگه رو هم ببريد . ولي نميدونم چرا من از سيستم سفارت خوشم نيومد شايد چون با متد و كتاب خوندم اينطوريه .
    اگه تازه مي‌خواهيد شروع كنيد و وقت زيادي نداريد با متد و كلاس‌هاي ديگه جلو بريد نتيجه‌اش بهتره . اونايي كه حدود 5-6 ماه وقت دارن 3-4 ترم فشرده برن و سعي كنن يه كتاب رو تموم كنن بعدش براي ماه آخر خصوصي بگيرن ( با توجه به امتيازي كه تو پرونده اعلام كردن حدود متوسط )حتما قبول ميشن . دوستان فقط با آرامش و برنامه جلو بريد و استرس نداشته باشيد . نصف سوالات مشتركه كه به كانادا ،كبك و مشخصات اونا اختصاص داره كه دوستان عزيز تو پستها به دفعات اونا رو گذاشتن كه همين جا از همشون تشكر مي‌كنم اين سوالات رو بايد حفظ باشيد (ولي نه اونجوري كه انگار داريد از رو مي‌خونين ) بقيه هم در خصوص خودتون و كارتونه كه با معلم خصوصي اونارو كار كنين و سعي كنيد توي همون زمان براي تمرين از معلمتون بخوايد مثل مصاحبه باهاتون كار كنه و بدون تپق به سوالات جواب بديد . همگي موفق ميشيد بدون شك .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه از سطح مبتدی

سلام
    من جدیدا عضو شدم. مرسی از اطلاعات خوبتون.
    من قبل از 32 رشته Federal WOrker رو که اعلام کنند apply کردم منتهی پروندم برگشت خورد چون جزو 32 رشته نبود.حالا از سفارت به من چک دادن که ملغ 550$ رو پس دادن ولی من نمیدونم از کجا باید نقدش کنم. چون اصلا هیچ بانکی رو نزده. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه از سطح مبتدی

نقل قول نوشته اصلی توسط neda492 نمایش پست ها
    سلام
    من جدیدا عضو شدم. مرسی از اطلاعات خوبتون.
    من قبل از 32 رشته Federal WOrker رو که اعلام کنند apply کردم منتهی پروندم برگشت خورد چون جزو 32 رشته نبود.حالا از سفارت به من چک دادن که ملغ 550$ رو پس دادن ولی من نمیدونم از کجا باید نقدش کنم. چون اصلا هیچ بانکی رو نزده. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.
    سلام . دوست عزیز این سوال رو در فروم زیر مطرح کنید :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=5608&page=98

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

بچه ها کسی می تونه پروسه مهاجرت به کانادا و کبک رو به فرانسه بنویسه تو سوالها هس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)