صفحه 190 از 240 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    من دیکشنری لاروس رو پیشنهاد میکنم. بصورت نرم افزاره وبسیار کامل. قابلیت صرف فعل در تمام زمان ها و در تمام وجوه(اخباری، التزامی و ...) اصطلاحات تخصصی بصورت انمیشن و صوت توضیح داده میشن و متنش به فرانسه هم کنارش هست. حتی سرود ملی کشورها، توضیح شهرها و خیلی چیزهای جالبه دیگه رو داره. من فکر می کنم کامل ترین دیکشنری فرانسه به فرانسه برای ما باشه.
    بابیلون هم یک Glossary داره همین لاروس ولی فرانسه به انگلیسی و انگلیسی به فرانسه که اونم واقعا کاربردیه و خیلی خیلی میتونید ازش استفاده کنید.
    آرش جان مرجع اصلی Petit et Grand Robert است.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    آرش جان مرجع اصلی Petit et Grand Robert است.
    آرتین جان این دیکشنری بصورت نرم افزار هم موجوده؟ چون من هرجا دیدم pdf بود. من از این بابت میگم لاروس چون نرم افزاریه، محیط جالبی داره و کار باهاش خیلی راحت تره تا اینکه بخوای یه مطلبو تویpdf بزرگ پیدا کنی. اگه نرم افزارشم باشه که دیگه خیلی خوبه!
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

من دیکشنری لاروس رو پیشنهاد میکنم. بصورت نرم افزاره وبسیار کامل. قابلیت صرف فعل در تمام زمان ها و در تمام وجوه(اخباری، التزامی و ...) اصطلاحات تخصصی بصورت انمیشن و صوت توضیح داده میشن و متنش به فرانسه هم کنارش هست. حتی سرود ملی کشورها، توضیح شهرها و خیلی چیزهای جالبه دیگه رو داره. من فکر می کنم کامل ترین دیکشنری فرانسه به فرانسه برای ما باشه.
    ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی و راهنمایی کردی، خود دیکشنری برام مهمتره تا نرم افزارش چون نمی خوام همیشه پای کامپیوتر باشم میخوام کتاب باشه که بتونم ازش همه جا استفاده کنم، دیکشنری فرانسه به انگلیسی و انگلیسی به فرانسه خودمم هم لاروسه ازش راضیم. فرانسه به فرانسه اش را دیدم.

شاد باشی و سلامت
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها
    اگر میخوای واقعا اساسی زبان یاد بگیری فقط Petit Robert

اصلا قابل قیاس با دیکشنری لاروس نیست

به نظرم هر دیکشنری کارکرد و کاربردی داره اما من فقط و فقط Petit Robert,Le Robert Dixel et illustré,Le Robert Pratique

استفاده میکنم این دیکشنری مرجع حرقه هایی است.

سلام دوست عزیز ممنون از اینکه وقت گذاشتی ؛ تو ایران این دیکشنری پیدا میشه ؟ بعد به نظرت با توجه به اینکه میگی مرجع حرفه ای ها است برای من که سطحم B1 هست ؛ سنگین نیست ؟ می تونم ازش استفاده کنم.

شاد باشی
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

آرتین جان این دیکشنری بصورت نرم افزار هم موجوده؟ چون من هرجا دیدم pdf بود. من از این بابت میگم لاروس چون نرم افزاریه، محیط جالبی داره و کار باهاش خیلی راحت تره تا اینکه بخوای یه مطلبو تویpdf بزرگ پیدا کنی. اگه نرم افزارشم باشه که دیگه خیلی خوبه!

سلام آرش جان

بله نرم افزارش فوق العاده است و اگر تو تاپیک منابع دانلودی سرچ کنید پیدا میکنید حجمش زیاده وگرنه برات میل میکردم

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از اینکه وقت گذاشتی ؛ تو ایران این دیکشنری پیدا میشه ؟ بعد به نظرت با توجه به اینکه میگی مرجع حرفه ای ها است برای من که سطحم B1 هست ؛ سنگین نیست ؟ می تونم ازش استفاده کنم.

شاد باشی
    سلام دوست خوبم

بله انتشارات فرهنگ معاصرTEL:66952632 نرم افزار و خود دیکشنری داره سعی کنید پایه زبانتونو با یادگیری از این دیکشنری بتون ریزی کنید!
    بله

Junior Member

پایه زبانتونو با یادگیری از این دیکشنری بتون ریزی کنید!
    ببخشید، این دیکشنری مدل جیبی نداره؟تفاوتش با لاروس چیه؟من الان دارم لاروس استفاده می کنم و باهاش بسیار راحتم.برتری روبرت چیه؟

رشته و دانشگاه
    MBA

. . . این دیکشنری بصورت نرم افزار هم موجوده؟ چون من هرجا دیدم pdf بود. من از این بابت میگم لاروس چون نرم افزاریه، محیط جالبی داره و کار باهاش خیلی راحت تره تا اینکه بخوای یه مطلبو تویpdf بزرگ پیدا کنی. اگه نرم افزارشم باشه که دیگه خیلی خوبه!
    \

سلام دوست عزیز من از چند نفر که به فرانسه تسلط داشتند پرسیدم گفتند هر دو خوبه اما روبرت بهتره؛ پرسیدم چرا گفتند بهتره دیگه. خود دیکشنری الان هست تو ایران فرهنگ معاصر داشت ؛ اتفاقا وقتی خواستم بخرم نرم افزارش هم پرسیدم داشت. خریدمش ولی خیلی دوست ندارم چشمم به کامپیوتر باشه.

فکر کنم با توجه به اینکه شما میگید هر جا دیدی pdf بوده باید تازه دیکشنریش اومده باشه، چون افست نبود اریجینال بود،

من خودم Le Robert Pratique را گرفتم 30 تومان

Le Robert pratique

Le Robert illustré پنجاه تومان

Le Petit Robert 2012 هم 120 تومان

نرم افزار اریجینالش 100 هزار تومان بود کپی شده اش 5 تومان

شاد باشی و موفق

رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Lataril نمایش پست ها
    ببخشید، این دیکشنری مدل جیبی نداره؟تفاوتش با لاروس چیه؟من الان دارم لاروس استفاده می کنم و باهاش بسیار راحتم.برتری روبرت چیه؟
    سلام دوست عزیز

چرا مدل جیبی هم داره

Le Robert de poche

Le Robert de poche plus 2012

هر کدامش یه کاربردی داره نمیشه به تفاوتش به این راحتی اشاره کرد، مثلا یه دیکشنری تخصصی داره که فقط برای هم معنی ها و متضاد ها است و . . .

در مورد اونی که من گرفتم می تونم کمی توضیح بدم ؛ دیگه خودتون ببینید به دردتون میخوره یا نه؟

Le robert peatique

90000 سرواژه داره ، هر واژه را که معنی کرده به علاوه اینکه کاربرد دستوری اون را مثل هر دیکشنری دیگه توضیح داده، در یه قسمتی متضادش را گفته (اگه داشته باشه)، و هم معنی هاش را هم آورده؛ بعد لغت ها و اصطلاح هایی را که بشه با اون لغت خاص ساخت را هم آورده ، از طرفی برای هر لغت و اطلاحی هم که معنی کرده یه جمله هم مثال زده که من خودم این قسمتش را خیلی دوست دارم ؛ چون به فهم و نحوه کاربرد لغت توی جمله خیلی کمک می کنه.

موفق باشی
    ویرایش توسط motahhar : December 4th, 2011 در ساعت 02:56 PM

Member bolotus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

من جايي هستم كه امكان استفاده از استاد رو ندارم و فقط خودم فرانسه مي خونم. لطف مي كنيد روش هايي رو به من پيشنهاد بدين كه بتونم موفق بشم و مخصوصا" parler رو مسلط بشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)