صفحه 20 از 240 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

Unhappy پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

آیا کسی جدیدا اقدام کرده ما دارم مدارکم رو می فرستم چند تا سوال دارم در مورد سابقه کار دوران سربازی و رشته و.... هر کسی میتونه کمک کنه بگه من شماره بدم خیلی گیرم اینم ایمیلم هست h.inaki@yahoo.com جبران می کنم.
    1-آیا سربازی جزء سابقه هست
    2-آیا تو سابقه کار چی باید بنویسیم
    3-آیا کار پارت تایم هم تو دوران تحصیل قبوله
    4-وجه واریزی رو کجا و چطور بریزیم
    5-رشته ام برق گرایش قدرت هست که تو لیستشون نیست و 9 امتیاز می گیره
    بازم ممنونم خواهشن منتظرم وقت ندارم

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط eisahadi نمایش پست ها
    آیا کسی جدیدا اقدام کرده ما دارم مدارکم رو می فرستم چند تا سوال دارم در مورد سابقه کار دوران سربازی و رشته و.... هر کسی میتونه کمک کنه بگه من شماره بدم خیلی گیرم اینم ایمیلم هست h.inaki@yahoo.com جبران می کنم.
    1-آیا سربازی جزء سابقه هست
    2-آیا تو سابقه کار چی باید بنویسیم
    3-آیا کار پارت تایم هم تو دوران تحصیل قبوله
    4-وجه واریزی رو کجا و چطور بریزیم
    5-رشته ام برق گرایش قدرت هست که تو لیستشون نیست و 9 امتیاز می گیره
    بازم ممنونم خواهشن منتظرم وقت ندارم
    سلام
    دوست عزیز .
    جواب همه سوالاتتون رو می تونین در انجمن مخصوص مهاجرت کبک پیدا کنین .

http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=5608&page=4

این بخش مربوط به آموزش زبان فرانسه هست .
    1- سربازی جزء سابقه بیمه به حساب میاد ولی مربوط به سابقه کاری که شما ارسال می کنین نمیشه و برای آونها سوابق کاری مهمه .
    2- تاریخ شوع و پایان کار - مشخصات کامل فردی - شماره بیمه اگر دارید- سمت - شرح کوتاهی از وظایف - نام و مشخصات کامل شرکت.
    3- خیر
    4- از طریق کارت یا وجه پرداختی به بانک به حساب سفارت در سایت کاملا توضیح داده (بانکهای خارجی)
    ویرایش توسط behnazam : October 17th, 2009 در ساعت 02:33 PM دلیل: اضافه کردن لینک

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

سلام دوستان عزیز این متدی که میگن مثل نصرت میمونه کسی میدونه از کجا و چطور میشه دانلود کرد؟ و آیا کتابی هست که خودآموز (بیشتر گرامرباشه) میشه راهنمائی کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم موسسه معتبر جهت زبان فرانسه در اهواز وجود داره؟

رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    مدل موبایلتون ؟
    سلام
    نوکیا n95 ممنون.
    ویرایش توسط sahar964 : October 20th, 2009 در ساعت 09:13 AM

رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

مدل موبایلتون ؟
    من امتحان کردم ، هیچ مشکلی ندارند. شما اگه در سایت rapidshare عضو نباشید نمیتونید بیش از یک فایل رو به طور همزمان دریافت کنید ، شاید مشکل از اینجا بوده.
    بله درست میگید اشتباه از من بود ممنون

Junior Member

سلام
    کسی هست که بخواد جمعه ها 2 تا 5 کلاس فرانسه( اموزشگاه) از مبتدی (کتاب کفه )کلاس بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من اینارو که دانلود میکنم زمانیکه میخوام (قبل از extract)بازشون کنم این پیغام را به من میده .... please insert the disk containig
    با درود
    متد pimsleur اسمشه.در پست های قبلی راجع به اون توضیح دادم. توی اینترنت میتونید فروشنده های اینترنتیش رو پیدا کنید.(اگه مشکل سرعت دانلود و اکانت رپیدشیر و ... وجود داره)

دوستان برای یادآوری عرض میکنم

همه عزیزانی که در حال آماده کردن مدارک جهت ارسال به کبــــــــــــــــک هستند به این نکته توجه کنن که موجود بودن یکی از مدارک ارزشیابی زبان فرانسه که در سایت
    immigration-quebec از اونها اسم برده ( TCF : Test de connaissance de français یا
    TEF : Test d'évaluation de français یا DELF : Diplome d'études en langue française) در هر سطحی که بوده باشه (ترجیحا B1 یا بالاتر)
    میتونه باعث قبولی بدون مصاحبه شما در مرحله اول پرونده باشه.

حتی دوستانی که استاد زبان فرانسه هستند و در صحبت کردن و نوشتن و ...دست یک فرانکوفون مادر زاد رو هم از پشت میبندند تا زمانیکه افسرهای مهاجرت یکی از این مدارک فرمالیـــــــــــــتـــــ ـــــــــه قابل قبول خودشون رو در پرونده اولیه متقاضی نبینند به هیچ وجه متقاعد سطح بالای زبان نمیشن و متقاضی رو فقط و فقط برای اطمینان از سطح فرانسه ای که داره به مصاحبه دعوت میکنن.
    که چگونگی انجام مصاحبه و کش و قوسهای قبل از اون و بعضا استرسی که بخاطر این مصاحبه همراه فرد متقاضی میشه داستان و بحث جدایی داره.

موفـــــــــق باشـــــــــــید

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    دوستان برای یادآوری عرض میکنم

همه عزیزانی که در حال آماده کردن مدارک جهت ارسال به کبــــــــــــــــک هستند به این نکته توجه کنن که موجود بودن یکی از مدارک ارزشیابی زبان فرانسه که در سایت
    immigration-quebec از اونها اسم برده ( TCF : Test de connaissance de français یا
    TEF : Test d'évaluation de français یا DELF : Diplome d'études en langue française) در هر سطحی که بوده باشه (ترجیحا B1 یا بالاتر)
    میتونه باعث قبولی بدون مصاحبه شما در مرحله اول پرونده باشه.

حتی دوستانی که استاد زبان فرانسه هستند و در صحبت کردن و نوشتن و ...دست یک فرانکوفون مادر زاد رو هم از پشت میبندند تا زمانیکه افسرهای مهاجرت یکی از این مدارک فرمالیـــــــــــــتـــــ ـــــــــه قابل قبول خودشون رو در پرونده اولیه متقاضی نبینند به هیچ وجه متقاعد سطح بالای زبان نمیشن و متقاضی رو فقط و فقط برای اطمینان از سطح فرانسه ای که داره به مصاحبه دعوت میکنن.
    که چگونگی انجام مصاحبه و کش و قوسهای قبل از اون و بعضا استرسی که بخاطر این مصاحبه همراه فرد متقاضی میشه داستان و بحث جدایی داره.

موفـــــــــق باشـــــــــــید
    با درود
    من مدارکم رو ارسال کردم ولی تصمیم دارم امتحان TCF در بخش فرهنگی سفارت فرانسه بدم. شما که در این زمینه تجربه دارید :
    1- پس از برگزاری امتحان TCF چه مدت زمانی طول میکشه تا جوابش بیاد؟
    2- آیا ارسال نتیجه امتحان پس از مشخص شدن فایل نامبر و به جریان افتادن پرونده تاثیری داره و اصلا ارزشی داره؟

با سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)