صفحه 207 از 240 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

سلام
    پیمزلر+راهنمای کفه کخم+کتاب نارنجی رنگ گرامرفرانسه-سه منبع عالی هستن برای یادگیری زبان فرانسه
    البته نوشتاری پیمزلر رواحتمال زیاد به زودی چاپ کنم. با من در تماس باشید و خوشحال میشم
    به بقیه هم لطفا خبر بدهید
    متدجدیددیگه هم هست که اون هم نوشتاری وصوتی به سه زبان انگلیسی-فارسی-فرانسه میباشددرحال تکمیل وآماده مجوزبرای چاپ-اگرموسسه ای رومی شناسیدبه من ایممیل کنیدبرای همکاری چاپ این مطالب بسیارمفیدآموزش فرانسه-منتظرم

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی که هیچی فرانسه نمی دونه واقعا با روزتا استون میتونه یاد بگیره ؟ آیا باید درکنارش از دیکشنری استفاده کرد یا باید معانی را از روی تصاویر حدس زد؟
    در ضمن یادگیری الفبا و تلفظ هر حرف را چه طوری یاد بگیرم.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza878 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی که هیچی فرانسه نمی دونه واقعا با روزتا استون میتونه یاد بگیره ؟ آیا باید درکنارش از دیکشنری استفاده کرد یا باید معانی را از روی تصاویر حدس زد؟
    در ضمن یادگیری الفبا و تلفظ هر حرف را چه طوری یاد بگیرم.
    بله، برای شروع متد خوبیه ، معمولا این متدها به این شیوست که معانی رو از روی تصویر میفهمید، اما اگر اشکال هم داشتید، بهتر هم هست که به دیکشنری مراجعه کنید.
    وقتی با یه متد صوتی- تصویری فرانسه رو شروع میکنید، نباید در تلفظ مشکلی داشته باشید، چون هر چیزی رو که میشنوید یاد میگیرید.
    کتابهای آموزشی هم فایل صوتی دارند و برای یادگیری تلفظ از فایلهاشون باید استفاده کنید.
    یک کتاب هم هست که بارها تو فروم معرفی شده و خیلی ها از اون استفاده کردن ، متد fsi ، برای تلفظ و شروع فرانسه خوندنه و پایه تونو قوی میکنه
    از لینک زیر میتونید هم به کتاب و هم به فایلهای صوتیش دسترسی داشته باشید
    http://fsi-language-courses.org/Cont...ch%20Phonology
    موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member pani88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

منی که تازه میخوام شروع کنم .میشه راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم . من خودم فکر میکنک که باید لغات فرانسه رو یاد بگیرم

چون تا برای کلاس ثبت نام کنم طول میکشه . میخوام وقت از دست ندم

میشه کتاب خوب بهم معرفی کنید ؟؟؟؟ .....ممنون

واینکه چند ترم طول میکشه تا بتونم در امتحان tcfq شرکت کنم
    ویرایش توسط pApAr : September 14th, 2012 در ساعت 02:16 PM دلیل: مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلاس (خصوصی _ موسسات) جهت آمادگی برای زبان فرانسه

کتابهای Echo در مقایسه با بقیه چطور؟

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه میخوام فرانسه شروع کنم.
    راستش دارم واسه مهاجرت امکان سنجی میکنم
    اینکه سطح B1 چقدر سخته ؟
    یا به عبارتی حدودا چند ماه طول میکشه با کلاس و استاد به این سطح برسم ؟

Member katy1868888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng - Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gator نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه میخوام فرانسه شروع کنم.
    راستش دارم واسه مهاجرت امکان سنجی میکنم
    اینکه سطح B1 چقدر سخته ؟
    یا به عبارتی حدودا چند ماه طول میکشه با کلاس و استاد به این سطح برسم ؟
    اگر زبان انگلیسیت خوب باشه و صبح و شب بخونی(سر کار و مشغله دیگه نداشته باشی) و با معلم خصوصی و کتابهای کمک آموزشی هم کار کنی و... حدود 8-9 ماه...
    File No.: 29th March 2011 *** Interview: 7 Oct. 2013 and Accepted *** Docs. Received in Sydney: 28 Oct. 2013 *** Federal File No.: 9Dec. 2013 *** Received in Paris: 3Jan. 2014 *** Medical: 7Jan 2014 *** Medical Received: 29 Jan. 2014 *** In Process: 17 Feb. *** Pass Req.: 21 March 2014

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : اتاق آموزش (رفع اشکال)

با درود
    دوستان من قصد یادگیری فرانسه دارم و الان در حد صفر هستم یعنی یک کلمه فرانسه هم نمی تونم بخونم لطفا کمک کنید از کجا شروع کنم و چ کتابی بگیرم یا دانلود کنم؟ اگه به انگلیسی هم باشه طوری نیست، کلاس فرانسوی هم ثبت نام کردم هنوز شروع نشده.
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اتاق آموزش (رفع اشکال)

نقل قول نوشته اصلی توسط jhangard نمایش پست ها
    با درود
    دوستان من قصد یادگیری فرانسه دارم و الان در حد صفر هستم یعنی یک کلمه فرانسه هم نمی تونم بخونم لطفا کمک کنید از کجا شروع کنم و چ کتابی بگیرم یا دانلود کنم؟ اگه به انگلیسی هم باشه طوری نیست، کلاس فرانسوی هم ثبت نام کردم هنوز شروع نشده.
    مرسی
    من سطحم هنوز پایینه . اولش یه سربالایی با شیب 90 درجه رو باید طی کنی ، حتما باید با استاد شروع کنی مثل انگلیسی نیست که بتونی self study کار کنی . اکثر اساتید کهنه کار کتاب کافه 1 رو برای شروع توصیه کردن و معتقدن پایۀ شما با ابن کتاب درست میشه . بعدش آزادی . پولدار استاد پول میخواد . به هر موسسه ای الکی خرج نکن . حتما برای شروع یه استاد خوب پیدا کن ، پیر و با تجربه ، دکترای فرانسه ، و نه جوون تازه کار لیسانسه . گرگ زیاده بفهمن از فرانسه هیچ چی نمیدونی دلشون واسه بابات نمیسوزه . سخته و من شخصا از مجبوری می خونم . علاقه ندارم و اکثرا دخترا به فرانسه بیشتر علاقه دارن . من از این زبون بدم میاد . ای کاش ویکتور هوگو انگلسی بود . من الان خودم دارم تنهایی ادامه میدم . پول ندارم ماست بخرم . امیدوارم به کسی برنخوره مثل دفعات قبل سانسور با ذکر صلوات آزاد است .

پیش فرض پاسخ : منابع دانلودی آموزش زبان فرانسه

دوستان سلام
    یه راهنمایی اساسی لطفا. اگه به امضا نگاه کنین متوجه وخامت اوضاع من میشین که حداکثر فکر میکنم کمتر از یک سال توی این خ.... شده باشم و متاسفانه بعد از مصاحبه یه مدت 6 - 7 ماهه فرانسه خوندم و دیگه زندگی معمولی. حالا مجددا میخوام شروع کنم ولی نمیدونم با چی و از کجا شروع کنم؟ در ضمن اگه جسارت نباشه قدرت یادگیریم بد نیست. از همه خواهش میکنم نظر بدن. پیشاپیش ممنون میشم.
    ارادتمند
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)