صفحه 216 از 240 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

نقل قول نوشته اصلی توسط elesa نمایش پست ها
    دوستان من تازه میخوام شروع کنم اینجام 218 صفحه اس. تا اونجایی که خوندم اکثر دوستان نوشتن بخش اول FSI خوبه واسه شروع، ولی باز میپرسم بهم میگن Le Nouveau TAXI واسه مبتدی ها بهتر و متد جذاب تریه... من میخوام برم کلاس ولی ترجیح میدم صفر نباشم وقتی میرم. برای امتحان یا مصاحبه خاصی هم (فعلا) نمیخوام. تلفظ و آواها اینام برام خیلی مهمه. به نظرتون کدوم متد بیشتر تو زمینه تلفظ های مختلف کمک میکنه؟
    آیا به نظرتون رو تلفظ و آواها خودم کار کنم اول و برای یادگیری گرامر فقط برم کلاس کار اوکیه یا...؟
    و آیا اصولا بهتره از اول گرامر و با تلفظ لغات و املاو اینارو همرو با هم شروع به یادگیری کنیم یا اول با تلفظ کلمات و املا اینا آشنا بشیم بعدش بریم سراغ گرامر و جمله سازی؟
    (ببخشید اگه سوالام کلی هستن)
    سلام دوست عزیز
    متدهایی مانند FSI برای کسانی خوبه که نمی خواهند کلاس برن (که بنظر من و خیلیها کار اشتباهی هست) برای شروع یک زبان جدید بهتره که حداقل 2 ترم کلاس بروید. حالا بعدش اگر خودتون خیلی به خود متکی بودید می تونید تنهایی ادامه بدید (با نرم افزارهایی مانند tell me more French و سری صوتی pimsleur و سری تصویری French in action و مانند آن ....)

متدهای le nouveau Taxi و Campus و Alter Ego خوب هستند. (متد قفله و کافه کرم دیگه پیشنهاد نمیشه. چون خیلی قدیمی اند.)
    شما وقتی بری کلاس ، همه مهارت های زبان رو با شما کار میکنند و هر متد برای همه مهارت ها، بخش های گوناگونی دارد. البته در کنارش می تونی از کتاب هایی مانند grammaire progressive du francais که کتاب های نیمه خودآموز هستند برای بهبود گرامرت استفاده کنی و خونه خودت کار کنی. اما اینجوری نمیشه که اول لغات رو یاد بگیری ، بعد بری تلفظ ، بعد بری کلاس برای گرامر ...
    ویرایش توسط Simon : July 30th, 2013 در ساعت 03:26 AM
    دریافت مدارک: May سال 2011 - فایل نامبر: 10 آگوست 2011 - دریافت نامه آپدیت may سال 2014

Junior Member

سلام
    دوستان من ۴ ترم متد قفله رو توی کانون‌گذراندم و دیگه به علت فاصله زیلد ننی تونم برم کانون
    چه متدی رو پیشنهاد میکنید؟
    همچنین اگه ممکنه چند تا کتاب یا نرم افزار مکمل معرفی کنید لطفا ( قبلا rosetta stone رو تا حدودی کار کردم راضی نبودم)
    ممنون

Junior Member

به نظر من سری کتابهای cle رو بگیر کار کن...

سلام.
    Hugo French in 3 months و Hugo French Advanced به نظر من خوبن. لینک اولی:
    http://filepost.com/files/c35d1332/H...nths.part1.rar
    http://filepost.com/files/fdcfb333/H...nths.part2.rar
    O,that obscure object of coterie
    ...

Junior Member

سلام دوستان
    من کتاب connexion 1رو خودم باخودآموزخوندم ولی برای connexion2 خودآموزچاپ نشده میشه راهنماییم کنین من درحال حاضردسترسی به کلاس ندارم برای ادامش ودرسطح b1 چی بخونم وچی ادامه بدم که خود آموزداشته باشه
    ممنون

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

سلام.. برای شروع خودآموز این زبان، شما چی رو معرفی میکنید ؟ فروم خیلی شلوغ و گیج کننده است!

ممنون.

پیش فرض پاسخ : راهنمای جامع برای سطح فرانسه به تفکیک متد و کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام.. برای شروع خودآموز این زبان، شما چی رو معرفی میکنید ؟ فروم خیلی شلوغ و گیج کننده است!

ممنون.
    نرم افزار آموزشي روزتا استون ( rossetta stone ) ...شايد اولش كه شروع كني به نظرت مسخره بياد،،،،اما به متدش اعتماد كن و با علاقهروزي ٢ ساعت باهاش كار كن،،،،،،بعد ٢ هفته ميبيني كه معجزه ميكنه،،،،اونوقت ديگه ولش نميكني

Junior Member

سلام دوستان من تازه به اين تاپيك اومدم و از كتاب كفه و alter ego استفاده كردم و حالا دارم vite et bien مي خونم . به نظرم تركيب دو تاي آخر كمك زيادي مي تونه به يادگيري زبان فرانسه بكنه . چون كه alter ego خيلي گسترده و پراكنده از هم چيز صحبت كرده در حالي كهvite et bien كتابي كه بيشتر روي مكالمات روزمزه تاكيد كرده . البته اين نظر منه تا ببينيم اهل فن چه نظري دارند !

Junior Member

سلام به همه
    ميگم من از فرانسه هيچي نميدونم. ميتونم بدون كلاس شروع كنم مثلا با همين نرم افزار روزتا استون كه دوستان معرفي كردن؟يا زيادي وقت گير ميشه برام؟

Senior Member

سلام من توی گفتن یک جمله موندم کسی میتونه کمکم کنه؟

من می خواهم تو را آنجا معرفی کنم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)