صفحه 219 از 240 نخستنخست ... 119169209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي)

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخام واسه مهاجرت کبک اقدام کنم. سال پیش مدرک TCF-B1 رو گرفتم ولی الان شدیدا نیاز دارم که مهارت شنیداری رو تقویت کنم. از دوستانی که تو این ضمینه تجربه دارم خواهش میکنم که راهنماییم کنن. و اینکه کجاها میتونم موضوعات متنوع رو به صورت فایل صوتی همراه با متنش رایگان دانلود کنم. با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط satori hope نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخام واسه مهاجرت کبک اقدام کنم. سال پیش مدرک TCF-B1 رو گرفتم ولی الان شدیدا نیاز دارم که مهارت شنیداری رو تقویت کنم. از دوستانی که تو این ضمینه تجربه دارم خواهش میکنم که راهنماییم کنن. و اینکه کجاها میتونم موضوعات متنوع رو به صورت فایل صوتی همراه با متنش رایگان دانلود کنم. با سپاس
    من سری comprehension oral رو توصیه میکنم و دیدن اخبار به صورت مرتب و گوش کردن موزیک به همراه متن ، من خودم الان فرانسه ام و دارم همین کارو میکنم خیلی هم جواب میده

Junior Member

سلام
    من خیلی دنبال یک دیکشنری فرانسه/انگلیسی کامل که شامل تلفظ، اصطلاحات، صرف افعال و ... باشه، برای mac گشتم. متاسفانه چیزی گیرم نیومد ...
    البته http://www.larousse.fr/ خیلی خوبه ولی من دنباله یه چیزه offline هستم.
    کسی چیزی میشناسه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandj نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی دنبال یک دیکشنری فرانسه/انگلیسی کامل که شامل تلفظ، اصطلاحات، صرف افعال و ... باشه، برای mac گشتم. متاسفانه چیزی گیرم نیومد ...
    کسی چیزی میشناسه؟؟؟
    بله همون لاروس کتابش هم هست دیکشنری فرانسه انگلیسی و برعکس . من پارسال نمایشگاه کتاب خریدم البته لاروس فرانسه به فرانسه هم کتابش هست
    ضمنا من به دنبال انلاین این دیکشنری هستم پیدا نمی کنم شما می دونید کجا میشه تهیه کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه های آبی، دانشگاه شیراز

با سلام من تازه شروع به خواندن زبان فرانسه در سطح مبتدی کرده ام. یک دیکشنری فارسی به فرانسه و بلعکس می خوام که Offline و با تلفظ باشه و حتما رو سیستم عامل IOS apple نصب بشه. با تشکر

Junior Member

Bonjour Madame
    Ca va?
    به این وبلاگ برید:قسمت دیکشنری موبایل,احتملا موردتون رو پیدا خواهید کرد
    http://francais.persianblog.ir

Junior Member hadi44 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط applyh نمایش پست ها
    Bonjour Madame
    Ca va?
    به این وبلاگ برید:قسمت دیکشنری موبایل,احتملا موردتون رو پیدا خواهید کرد
    http://francais.persianblog.ir
    Cher ami,
    Je vous remercie BC pour partager ce Site, c'est hyper magnifique

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandj نمایش پست ها
    سلام
    کسی چیزی میشناسه؟؟؟

ببینید میتونید این رو دانلود کنید؟

https://play.google.com/store/apps/d...ack.lang.fr_FR

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان

من قصدم اینه که از سطح صفر شروع به یادگیری زبان فرانسه کنم. هدف خاصی مثل مهاجرت یا آزمون های dalf یا delf غیره ندارم. فقط چون زبان انگلیسی را در حد قابل قبولی بلدم، دوست دارم یک زبان دیگه هم در کنارش یاد بگیرم که فکر می کنم خیلی fun باشه! و دید بزرگتری به من بده.
    فکر می کنم با دونستن زبان انگلیسی، یادگیری زبان فرانسه راحت تر باشه؛ البته آلمانی یا شاید اسپانیایی را هم می شد انتخاب کنم. اما احساس می کنم فرانسه بهتر باشه

در صفحات قبل دیدم که به صورت متواتر گفته شده که برای شروع از سطح صفر، کلاس بهتره. اما من می خوام خودآموزی کنم، یا لااقل اول این راه را امتحان کنم و اگر نتیجه نداد یا سخت بود، روی کلاس فکر کنم.

چیزی که می خوام اینه که برای شروع از چه منبع یا منابعی بهتر هست شروع کنم؟ من با استفاده از منابع به زبان انگلیسی مشکلی ندارم.
    ممنون میشم کتاب ها یا نرم افزار ها یا هر منبعی که جدید و به روز و جالب و مفید باشه را به من معرفی بفرمایید.
    با تشکر
    inactive account

Junior Member elsaj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قصدم اینه که از سطح صفر شروع به یادگیری زبان فرانسه کنم. هدف خاصی مثل مهاجرت یا آزمون های dalf یا delf غیره ندارم. فقط چون زبان انگلیسی را در حد قابل قبولی بلدم، دوست دارم یک زبان دیگه هم در کنارش یاد بگیرم که فکر می کنم خیلی fun باشه! و دید بزرگتری به من بده.
    فکر می کنم با دونستن زبان انگلیسی، یادگیری زبان فرانسه راحت تر باشه؛ البته آلمانی یا شاید اسپانیایی را هم می شد انتخاب کنم. اما احساس می کنم فرانسه بهتر باشه

در صفحات قبل دیدم که به صورت متواتر گفته شده که برای شروع از سطح صفر، کلاس بهتره. اما من می خوام خودآموزی کنم، یا لااقل اول این راه را امتحان کنم و اگر نتیجه نداد یا سخت بود، روی کلاس فکر کنم.

چیزی که می خوام اینه که برای شروع از چه منبع یا منابعی بهتر هست شروع کنم؟ من با استفاده از منابع به زبان انگلیسی مشکلی ندارم.
    ممنون میشم کتاب ها یا نرم افزار ها یا هر منبعی که جدید و به روز و جالب و مفید باشه را به من معرفی بفرمایید.
    با تشکر
    سلام... امیدوارم در رسیدن به هدفتون موفق باشید.... شما میتونید از کتاب های comprehension orale a1/a2 شروع کنید و در کنارش کتاب های مکالمه رو خوب بخونید ولی در مجموع با توجه با تجربه ای که من دارم در سطح مبتدی یادگیری زبان فرانسه بدون مدرس کار آسونی نیست....
    ویرایش توسط le-ciel : May 19th, 2014 در ساعت 08:31 AM دلیل: پینگلیش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)