صفحه 22 از 240 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

بچه ها یک سوال مهم

برای مصاحبه حتما باید سوالها رو با اساتید خوب کار کرد و اگر خودمون برا سوالها جواباشو در بیاریم و بنویسیم تو مصاحبه مشکل میخوریم؟
    کسی تا حالا با یک معلم مصاحبه کار صحبت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من کافه یک رو تموم کردم جواب سوالها رو هم نوشتم ولی نمیدونم معلمهای مصاحبه متد خاصی دارن؟؟؟

Junior Member vandad آواتار ها

Lightbulb تقاضای معرفی استاد فرانسه جهت مصاحبه کبک

سلام
    از دوستانی که معلم مصاحبه ماهری را می شناسند که در عمل جواب داده باشه، خواهش می کنم بصورت عمومی یا خصوصی ایشون بهم معرفی کنن.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تقاضای معرفی استاد فرانسه جهت مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که معلم مصاحبه ماهری را می شناسند که در عمل جواب داده باشه، خواهش می کنم بصورت عمومی یا خصوصی ایشون بهم معرفی کنن.
    ممنون
    لطف کنید اگر کسی میشناسه معلم مصاحبه کار به من هم معرفی کنند

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

سلام.دوست خوب کلاست تشکیل شد؟اگر شده الان چند نفرید؟اگر هم نه ، لطفا بگو چه کلاسی میری در حال حاضر؟ممنون

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط taghinoori نمایش پست ها
    سلام .وکیل به من گفت باید امتیاز 12 از 16 فرانسه بیارم و همسرم 2از 6 لطفا راهنمایی کنید من چی بخونم و جقدر و احتمال موفقیتم چقدره. ممنون
    سلام.ممنون میشم اگر توضیح بدی الان در چه مرحله ای هستی؟از پیشرفتت راضی هستی؟و اگر امکان داره اسم وکیلت رو یا موءسسه ای که بشه وکیل مطمئن پیدا کرد رو برام بفرست به آدرس ایمیلم.لطفا.
    ویرایش توسط pApAr : November 23rd, 2013 در ساعت 11:32 PM

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    دوستان برای یادآوری عرض میکنم

همه عزیزانی که در حال آماده کردن مدارک جهت ارسال به کبــــــــــــــــک هستند به این نکته توجه کنن که موجود بودن یکی از مدارک ارزشیابی زبان فرانسه که در سایت
    immigration-quebec از اونها اسم برده ( TCF : Test de connaissance de français یا
    TEF : Test d'évaluation de français یا DELF : Diplome d'études en langue française) در هر سطحی که بوده باشه (ترجیحا B1 یا بالاتر)
    میتونه باعث قبولی بدون مصاحبه شما در مرحله اول پرونده باشه.

حتی دوستانی که استاد زبان فرانسه هستند و در صحبت کردن و نوشتن و ...دست یک فرانکوفون مادر زاد رو هم از پشت میبندند تا زمانیکه افسرهای مهاجرت یکی از این مدارک فرمالیـــــــــــــتـــــ ـــــــــه قابل قبول خودشون رو در پرونده اولیه متقاضی نبینند به هیچ وجه متقاعد سطح بالای زبان نمیشن و متقاضی رو فقط و فقط برای اطمینان از سطح فرانسه ای که داره به مصاحبه دعوت میکنن.
    که چگونگی انجام مصاحبه و کش و قوسهای قبل از اون و بعضا استرسی که بخاطر این مصاحبه همراه فرد متقاضی میشه داستان و بحث جدایی داره.

موفـــــــــق باشـــــــــــید
    سلام.برای شروع و رسیدن به این مدرک یه راه پیشنهاد کنین لطفا.و بگین چقدر طول میکشه تا به این سطح برسیم که بریم و امتحانش رو بدیم؟فرض بر این که طرف مبتدی باشه.ممنون

Junior Member

دوستان سلام

من موفق شدم مدرک TCF رو بگیرم.

چند تا نکته رو که می دو نم به دردتون می خوره رو بهتون می گم:

1) من حتی Reflet 1 رو بیشتر از 8 تا درس نخوندم ولی TCF رو با نمره B1 قبول شدم.
    2) کتابهای انتشارات CLE رو حتما بخونید. یا بهتر بگم "بجوئید " جوری که خط به خطش رو حفظ شده باشید. مخصوصا کتابهای Grammer Progressive , Vocabulaire progressive " در 2 سطح اولش و Communication progressive رو هر جا میرید حتی تو دستشویی هم با خودتون ببرید.
    3) TCF 250 activities کتاب بدی نست ولی جالب بودنید که یه کم از امتحان اصلی سخت تر طراحی شده. واسه من که اینطور بود.
    4) حتما واسیه امتحان شفاهی با یک استاد برای 5 تا 10 جلسه بستگی به سطح مالیتون کار کنید. چون از چیزی که بلیدید روز جلسه سطحتون پایین تر هم می آد
    5)TCF نمره منفی نداره، پس چیزی رو جواب داده نشده نذارید.

در ضمن ظرف 1 ماه جواب امتحان و بعد از دو هفته برگه نتایج رو بهتون می دن. و حتما قبل از فرستادن مدارکتون براش اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasaei نمایش پست ها
    دوستان سلام

2) کتابهای انتشارات CLE رو حتما بخونید. یا بهتر بگم "بجوئید " جوری که خط به خطش رو حفظ شده باشید. مخصوصا کتابهای Grammer Progressive , Vocabulaire progressive " در 2 سطح اولش و Communication progressive رو هر جا میرید حتی تو دستشویی هم با خودتون ببرید.
    3) TCF 250 activities کتاب بدی نست ولی جالب بودنید که یه کم از امتحان اصلی سخت تر طراحی شده. واسه من که اینطور بود.
    4) حتما واسیه امتحان شفاهی با یک استاد برای 5 تا 10 جلسه بستگی به سطح مالیتون کار کنید. چون از چیزی که بلیدید روز جلسه سطحتون پایین تر هم می آد

در ضمن ظرف 1 ماه جواب امتحان و بعد از دو هفته برگه نتایج رو بهتون می دن. و حتما قبل از فرستادن مدارکتون براش اقدام کنید.

سلام

تبریک می گم.
    می شه به فرمایید که هزینه امتحان چقدر بود .؟ کجا امتحان دادید. و کلا چند ماه و چند ساعت در روز برای فرانسه وقت گذاشتید؟

Junior Member vandad آواتار ها

Thumbs up پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط kasaei نمایش پست ها
    دوستان سلام

تبریک میگم ،اطلاعات مفیدی بود.
    منتظر جوابتون راجع به هزینشم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad نمایش پست ها
    تبریک میگم ،اطلاعات مفیدی بود.
    منتظر جوابتون راجع به هزینشم؟
    ممنون
    سلام

من که پارسال امتحان TCF رو تو بخش فرهنگی سفارت دادم هزینه ثبت نامش 150000 تومان بود که امسال از دوستان شنیدم 175000 تومان شده.

ولی دوستانی که میخوان عمیق و ریشه ای برای پرونده مهاجرتشون اقدام کنن باید قبل از باز کردن پرونده مهاجرتی شون نسبت به گرفتن این مدارک ( TCF یا TEF یا DELF یا DALF )
    اقدام کنن.
    چون ارسال هر یک از مدارک ( B1 به بالا ) باعث قبولی بدون مصاحبه شون میشه که با محاسبه هزینه سفر به سوریه و از اون مهمتر استرس و فشار روحی قبل از مصاحبه خیلی می ارزه.

این توصیه رو جدی بگیرید. قیمتش هر چقر هم باشه به راحت شدن از مصاحبه می ارزه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)