صفحه 225 از 240 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

درود بر دوستان پاک
    آقا من چکار کنم... چند ساله دارم تو سرم می زنم که فرانسه یاد بگیرم. خوب خیلی بی نتیجه هم نبوده. ولی مشکل دارم. مشکلم اینه که من اهوازم. اینجا کلاس فرانسه نیست. یعنی هست ولی همه در سطح بیسیک. هیچ کس نیست که من باش قرار پغله بزارم. اینه که من مشکل حرف زدن دارم. زبونم بستس. نمی تونم حرف بزنم. خیلی دنبال یک پارتنر گشتم که از طریق نت هفته ای چند روز قرار پغله بزاریم ولی کسیو پیدا نکردم... من دم مصاحبه کبکم ولی هنوز زبونم بستس. کسی از دوستان اگر تجربه ای داره ممنون می شم بهم بگه.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط manibehrad86 نمایش پست ها
    درود بر دوستان پاک
    آقا من چکار کنم... چند ساله دارم تو سرم می زنم که فرانسه یاد بگیرم. خوب خیلی بی نتیجه هم نبوده. ولی مشکل دارم. مشکلم اینه که من اهوازم. اینجا کلاس فرانسه نیست. یعنی هست ولی همه در سطح بیسیک. هیچ کس نیست که من باش قرار پغله بزارم. اینه که من مشکل حرف زدن دارم. زبونم بستس. نمی تونم حرف بزنم. خیلی دنبال یک پارتنر گشتم که از طریق نت هفته ای چند روز قرار پغله بزاریم ولی کسیو پیدا نکردم... من دم مصاحبه کبکم ولی هنوز زبونم بستس. کسی از دوستان اگر تجربه ای داره ممنون می شم بهم بگه.
    سلام دوست عزیز.
    نگران نباشید و با آرامش ادامه بدید.چونکه در نهایت همین اشتباهات راه شمارو در یادگیری این زبان هموار خواهند کرد.
    برای یادگیری یک زبان علاوه بر فاکتورهای دیگه شما باید بازیگر خوبی باشید!شما باید در ذهن خودتون یک داستان برای خودتون بسازید و به زبان فرانسه نقش بازیگران اون داستان رو اجرا کنید.به عنوان مثال شما خودتون رو یک بچه ای تصور کنید که مادرتون یا پدرتون به رغم اینکه شما 17 سال سن دارید هنوز مانند یک بچه ی 10 ساله با شما رفتار می کنند؛و حالا با الهام گرفتن از این موضوع دیالوگ های اعتراض های این بچه را به پدر و مادرش و برعکسش را بسازید و بیان کنید.
    فیلم های فرانسوی ببینید و تمام جملاتشون رو تکرار و سعی کنید حتی حفظ کنید.
    اگر در شنیدن و دایره لغات ضعیف هستید قبل از هرچیزی به این دو بپردازید.
    +شما اگر گفته بودید فرانستون در چه سطحی است من بهتر شما رو راهنمایی کرده بودم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط manibehrad86 نمایش پست ها
    درود بر دوستان پاک
    اگه کسی رو پیدا نمیکنید باهاش حرف بزنید با خودتون خرف بزنید! میتونید یه داستان یا متن ساده رو بخونید و بعدش اون رو برای خودتون باز گو کنید . یا الان که نزدیک مصاحبه تونه میتونید سوالات احتمالی رو به فرانسه پاسخ بدید. میتونید صداتون رو ضبط کرده اشکالات احتمالی رو پیدا کنید. و دفعه بعد بهتر صحبت خواهید کرد. همونطوری که دوستمون گفتن ارامشتون رو حفظ کرده و به یادگیری ادامه بدین. استرس نداشته باشید چون جلوی پیشرفتتون رو میگیره. هر چه سطح بالاتری باشید بیشتر میتونید از روشی که گفتم استفاده کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudmo نمایش پست ها
    سلام دوستان

من الان بخوام از صفر صفر شروع کنم، چه کار باید بکنم؟
    چون هیچ گونه اشنایی قبلی با زبان فرانسه ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بهتره با کلاس عمومی شروع کنید البته کمی که راه افتادید با سلف استادی هم میشه ادامه داد. ولی مسلما کلاس مداوم با حداقل 3 جلسه در هفته + مطالعه جانبی خارج از کلاس بهترین نتیجه رو میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط aryyy نمایش پست ها
    سلام من تو 2 سال اگه خوب بخونم مثلا روزی 3 ساعت چقدر میتونم پیشرفت کنم؟ مثلا میتونم راحت مکالمه کنم؟
    بطور کلی بستگی داره به اینکه اون 3 ساعت در روز چطور کار کنید. کلاس برید و اینکه کسی رو داشته باشید باهاش حرف بزنید البته وقتی راه افتادید کمتر به کلاس وابسته خواهید بود . اینکه تجربه اموزش زبان دیگه داشتید یا نه و اینکه انگلیسی تون چطوره هم تاثیر داره. سعی کنید همه مهارتها رو کار کنید. اگه خوب کار کنید تا چند ماه دیگه راه میفتید و تا 2 سال دیگه میتونید در حد قابل قبولی صحبت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    درود
    منی ک میخوام زبان فرانسه رو که هیچی ازش نمیدونم حتی سلام هم نمیدونم ب فرانسوی چی میشه خودم شروع کنم ب خوندن ، چ کتابایی رو بخونم؟
    اصلا میشه خودمون تنهایی یلدش بگیریم یا حتما باید معلم باشه؟
    مغسی
    به نظر من که تجربه شروع یاد گیری سه چهار زبان غیر از انگلیسی رو داشتم ( البته فقط 2 تا رو یاد گرفتم!) و هر دو روش شروع با کلاس و با سلف استادی رو تجربه کردم ; فرانسه زبانیه که بهتره با کلاس شروع کرد اگه نه اذیت میشید و یا ادامه نمیدید. بعد از یکی دوترم کلاس شاید بشه خودتون ادامه بدید . نمیخوام بگم قطعا نمیشه ولی سخته شروع بدون معلم. بسیار سخت!
    در مورد کتاب خودم با کفه کقم شروع کردم و با قفله ادامه دادم و راضی بودم ولی احتمالا الان کتابهای بهتری باشه . قفله محاوره ای تره کفه گرامری تره. هر متدی رو شروع کردید در کنارش مطالعه جانبی هم داشته باشید
    ویرایش توسط hastieli : July 2nd, 2015 در ساعت 02:35 AM دلیل: تکمیل پاسخ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی عمران

بچه ها من کتاب A1 تاکسی رو گذروندم ، اما راستش ار خودم زیاد راضی نیستم و کمی نا امید شدم ، چون واقعا وقت میخاد فرانسه خودند و من خیلی زمان ندارم برای فرانسه ، الان بعد ده ماه فرانسه خوندن نمیتونم خیلی صحبت کنم و انگار اصن فرانسه رو بلد نیستم البته من فقط پنج شنبه ها میرفتم کلاس از 9 تا 13

به نظرتون چیکار کنم ؟ خصوصی بگیرم ؟ یا همین گروهی رو ادامه بدم و سه روز در هفته برم ؟ یا برم سراغ آیلس و روش فدرال !؟
    ویرایش توسط adrian : July 3rd, 2015 در ساعت 08:28 PM دلیل: نام بردن از نام موسسه خلاف مقررات فروم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rb نمایش پست ها
    بچه ها من کتاب A1 تاکسی رو گذروندم ، اما راستش ار خودم زیاد راضی نیستم و کمی نا امید شدم ، چون واقعا وقت میخاد فرانسه خودند و من خیلی زمان ندارم برای فرانسه ، الان بعد ده ماه فرانسه خوندن نمیتونم خیلی صحبت کنم و انگار اصن فرانسه رو بلد نیستم البته من فقط پنج شنبه ها میرفتم کلاس از 9 تا 13

به نظرتون چیکار کنم ؟ خصوصی بگیرم ؟ یا همین گروهی رو ادامه بدم و سه روز در هفته برم ؟ یا برم سراغ آیلس و روش فدرال !؟
    اگر انگلیسی بلد نیستید و رفتین سراغ فرانسه و یک سال طلا رو برای رسیدن به سطح A1 گذاشتین،همین الان یک لیوان آب خنک بنوشید و با خودتون فکر کنید ببینید اصلاً زبان فرانسه ارزششو داره که من یک سال نشستم زبانی رو خوندم که یک هزارم ارزش انگلیسی رو نداره و تازه بعد از یکسال اگر یک فیلم فرانسوی بزارن سلام و خدافظشون رو فقط می شنوم!فکر کنم نداره.
    استاد فرانسه ای رو می شناسم که از بهترین دانشگا های این کشور فارغ التحصیل شده و نزدیک به 30 سال داره و داره دانشجوی دکترا میشه و به تازگی بعد از مشقت فراوان قصد شرکت در آزمون سطح C1 رو داره.می خوام بگم که زبان فرانسه زبانی نیست که مانند انگلیسی سریع قدم های پیشرفت رو برداری و حقیقتاً در نهایت ارزششو نداره.
    عمر طلاست!
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مهندسی عمران

انگلیسی رو هم قبلا دو سال رفتم و سطح intermediate رو تموم کردم ، حالا موندم آیلتس رو شروع کنم به خوندن یا فرانسه رو ادامه بدم. ، واقعا تو دو راهی ام الان ! آیلتسم الان با توجه به آزمون تستی که دادم ۵.۵ هست و میشه با مرور و خوندن بیشتر تا ۷ رسوندش ، اما فرانسه ام افتضاخه بعد این همه وقت گذاشتن !

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_rb نمایش پست ها
    انگلیسی رو هم قبلا دو سال رفتم و سطح intermediate رو تموم کردم ، حالا موندم آیلتس رو شروع کنم به خوندن یا فرانسه رو ادامه بدم. ، واقعا تو دو راهی ام الان ! آیلتسم الان با توجه به آزمون تستی که دادم ۵.۵ هست و میشه با مرور و خوندن بیشتر تا ۷ رسوندش ، اما فرانسه ام افتضاخه بعد این همه وقت گذاشتن !
    شما با یک آیلتس 7/8 فرصت های بیشتری در آینده خواهید داشت تا با یک فرانسه ی ضعیف و یک انگلیسی متوسط.پس،بر روی زبان انگلیسی خود متمرکز بشین.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)