صفحه 226 از 240 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

سلام
    آیا تو دوره 8ماه تا 10ماه میتونم ب2 فرانسه بگیرم؟اگر بخوام همه رو از بااستاد خصوصی برم هزینه خیلی زیاد میشه. من از صبح تا ساعت 2 سرکار هستم و سطح زبانم صفره صفره
    ممنون میشم کسی که میدونه پاسخ بده

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط hrn2008 نمایش پست ها
    سلام
    آیا تو دوره 8ماه تا 10ماه میتونم ب2 فرانسه بگیرم؟اگر بخوام همه رو از بااستاد خصوصی برم هزینه خیلی زیاد میشه. من از صبح تا ساعت 2 سرکار هستم و سطح زبانم صفره صفره
    ممنون میشم کسی که میدونه پاسخ بده
    سلام
    با شرایطی که ذکر کردید خیر.ببینید،مدرک B2 یعنی سطح پیشرفته،و با شرایطی که شما دارین من پیش بینی می کنم که شما در مدت 2 سال به این هدف دست خواهید یافت.

Junior Member gtly7 آواتار ها

سلام
    من تا پارسال تابستون تا اخر درس 13 cafe ceremخوندم و تا هفته پیش حتی لای کتاب رو باز نکردم الانم دارم خودم میخونم
    1.ممکنه بتونم واسه ترم بعد دانشگاه های فرانسوی زبان برسم؟
    2.سطح مورد نیاز برای این دانشگاه ها چقدره؟
    3.ممکنه موفق بشم؟
    4.کی ممکنه بتونم به اون سطح برسم؟
    5. من تو مکالمه مشکلی ندارم ولی املام خیلی بده گرامرم هم متوسط(تو زمانهای افعال گیر میوفتم)چی کار کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    من فرانسه صفر صفر بودم. تقریبا 4 ماهی هستش با یکی از اساتید سفارت خصوصی شروع کردم. البته فعلن هفته ای 1 حلسه. بخاطر اینکه وقت داشته باشم اول کار خوب بخونم و بیسم رو قوی کنم. 3تا کتاب رو همزمان شروع کردیم. Gramaire en dialogues , vocablaire en dialogees و Gramaire progressive du fransais . به نظرم کتابهای خوبی هستند و گرامر و لغت و مکالمه و لیسنینگ رو همزمان یاد میدند.
    سوالی که داشتم اینه که با این اوصاف کی میتونم نمره b2 برای کبک بگیرم. آیا یکسال کار کردن شدنیه؟ حداقل توی یک اسکیل پغله بشه b2 آورد؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فرانسه صفر صفر بودم. تقریبا 4 ماهی هستش با یکی از اساتید سفارت خصوصی شروع کردم. البته فعلن هفته ای 1 حلسه. بخاطر اینکه وقت داشته باشم اول کار خوب بخونم و بیسم رو قوی کنم. 3تا کتاب رو همزمان شروع کردیم. Gramaire en dialogues , vocablaire en dialogees و Gramaire progressive du fransais . به نظرم کتابهای خوبی هستند و گرامر و لغت و مکالمه و لیسنینگ رو همزمان یاد میدند.
    سوالی که داشتم اینه که با این اوصاف کی میتونم نمره b2 برای کبک بگیرم. آیا یکسال کار کردن شدنیه؟ حداقل توی یک اسکیل پغله بشه b2 آورد؟؟
    سلام
    خود استاد نظرشون درباره ی سوال شما چیه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    سلام
    خود استاد نظرشون درباره ی سوال شما چیه؟
    خودش میگه میشه. البته به فعالیت خودمونم بستگی داره. که چقدر غیر از کلاس وقت بذاریم.
    خود من تقریبا شبی یکی دو ساعت میخونم. تو ماشین یا هرجای دیگه هم لیسنینگ های کتاب رو گوش میدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

خودش میگه میشه. البته به فعالیت خودمونم بستگی داره. که چقدر غیر از کلاس وقت بذاریم.
    خود من تقریبا شبی یکی دو ساعت میخونم. تو ماشین یا هرجای دیگه هم لیسنینگ های کتاب رو گوش میدم.
    بهتون گفته دقیقاً تو این یکسال چه کارهایی باید انجام بدید تا به هدف مورد نظر برسید؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    بهتون گفته دقیقاً تو این یکسال چه کارهایی باید انجام بدید تا به هدف مورد نظر برسید؟
    خیلی در این مورد صحبت نکردیم. چون تازه شروع کاریم. میشه شما راهنمایی بفرمایید؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

خیلی در این مورد صحبت نکردیم. چون تازه شروع کاریم. میشه شما راهنمایی بفرمایید؟؟
    دوست عزیزم وقتی من نمیدونم برنامه ی شما در این یکسال چی هست چطور میتونم بگم که آیا با این برنامه به B2 خواهید رسید یا نه؟ولی اگر باید براساس چیزی که تا حالا گفتید نظر بدم می گم خیر.یک استاد خوب باید نقشه ی راه رو داشته باشه و در اختیار زبان آموز قرار بده،چون تمام زبان آموزها یک سوال مشترک دارند:"آیا در این مدت و اینطوری به X خواهم رسید؟"یکسال زمان بسیار کمی برای رسیدن به سطح پیشرفته(B2) در زبانی مانند فرانسه هست و نمیشه با استدلال هایی مانندِ هنوز اول راه هستیم و هنوز دربارش حرف نزدیم کار را پیش برد چون وقتی نیست که با خونسردی برخورد کرد.سطح B2 یعنی:داشتن دایره لغات بالای 6000،فهمیدن تمام امور روزمره،فهمیدن بالای 80 درصدی تمام متون،مشکلی نداشتن در شنیدن،روان صحبت کردن در موضوعات غیرتخصصی و.............پس.....

Junior Member

سلام دوستان
    از اول امسال فرانسه رو شروع کردم و با متد reflets دارم پیش میرم . یکم سنگین و قدیمی هست اما هم از یک استاد کمک میگیرم و هم خیلی تعریفش رو شنیدم . نظرتون چیه و اگر کتابی هست که در کنار این متد میتونه کمکم کنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)