صفحه 229 از 240 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

سلام دوستان عزیز
    برای تقویت دیکته در زبان فرانسه چه کتابی رو پیشنهاد میکنید و یا چه شیوه های خوبی برای تقویت دیکته وجود داره؟
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Lyapunov نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    برای تقویت دیکته در زبان فرانسه چه کتابی رو پیشنهاد میکنید و یا چه شیوه های خوبی برای تقویت دیکته وجود داره؟
    متشکرم
    سلام
    اگر منظور شمارو درست فهمیده باشم،این کتاب:Orthographe progressive du français

Junior Member

سلام دوستان.من انگلیسیم تقریبا فوله حالا میخوام از صفر شروع کنم فرانسه یادبگیرم.به نظر شما چه کتابی بخونم که درحد کمی حداقل یاد بگیرم.چون از یه جا شنیدم کلاس فرانسه که بری از اولش شروع میکنن فرانسوی صحبت کردن و سخته.کتاب self study خوبی میشناسید؟اگه میشه یه آموزشگاه خوب هم معرفی کنید.من انگلیسی رو ####### یاد گرفتم خوب بود ولی فرانسه اش رو نمیدونم
    ویرایش توسط adrian : October 2nd, 2015 در ساعت 01:34 AM دلیل: درج نام موسسه در این تاپیک خلاف مقررات فروم هستش.

Junior Member

سلام
    من امسال میخوام کبک ثبت نام کنم.از ماه اینده با روش taxiمیخوام زبان فرانسه رو از صفر شروع کنم چند ماه زمان میبره به سطح b2برسم اگه 5 روز در هفته 4 ساعت برم کلاس ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

سلام به دوستان عزیز
    نزدیک 2 ماه میشه که کلاس فرانسه میرم
    هدفم گرفتن b2 برای کبکه(اونم تو مدت یه سال)
    کتابی که ما داریم میخونیم کفه کغم یکه و الانم تقریبا آخر درس چهاریم
    چند بار با معلمی که باهامون کار میکنه صحبت کردم و معلممون گفت خوب رشد کردین و مطمئن باشین که میتونین B2 رو بگیرین
    بهشون گفتم با چه کتابهایی میشه برای امتحان b2 آماده شد گفت همین کتاب کفه کغم 1 +کتاب لغت vocabulaire progressif du francais + فیلم هایی که قراره با ما کار کنن
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که واقعا همین ها کفایت میکنن؟
    چون دیده بودم نوشتن حداقل باید تا کفه کغم 2 رو بخونین و مقداری هم از کفه کغم 2
    من وقتی برای از دست دادن ندارم و واقعا اون اطمینانی که باید داشته باشم رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نقل قول نوشته اصلی توسط barpapapa نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    نزدیک 2 ماه میشه که کلاس فرانسه میرم
    هدفم گرفتن b2 برای کبکه(اونم تو مدت یه سال)
    کتابی که ما داریم میخونیم کفه کغم یکه و الانم تقریبا آخر درس چهاریم
    چند بار با معلمی که باهامون کار میکنه صحبت کردم و معلممون گفت خوب رشد کردین و مطمئن باشین که میتونین B2 رو بگیرین
    بهشون گفتم با چه کتابهایی میشه برای امتحان b2 آماده شد گفت همین کتاب کفه کغم 1 +کتاب لغت vocabulaire progressif du francais + فیلم هایی که قراره با ما کار کنن
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که واقعا همین ها کفایت میکنن؟
    چون دیده بودم نوشتن حداقل باید تا کفه کغم 2 رو بخونین و مقداری هم از کفه کغم 2
    من وقتی برای از دست دادن ندارم و واقعا اون اطمینانی که باید داشته باشم رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    سلام .بعد از مدتها به صورت اتفاقی این سایت رو دیدم .من چند سال پیش تو ایران امتحان B2 رو دادم الان یادم نمیاد اسم امتحانش (دلف؟) ولی خیلی معروفه و ت س اف نیست و خیلی سخت تره.من الان حدود یه سال و نیم هست که مونترالم و شب و روزم فرانسوی هست و همخونه ای فرانسوی زبان دارم مشکلی هم ندارم در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن. دانشجو هم هستم .الان بهم بگن فردا اگه اون امتحان ب 2 رو بدی میتونی قبول شی یا نه باز هم شک میکنم. نمیخوام دلسردت کنم ولی کفه کرم مثل جوک هست دوست عزیز . منم با اون شروع کردم . همه این کتابها تا خود قفله 2 همشون در حد مبتدی هستن . فط میخوام بگم باید توی یه سال تلاش بیشتری کنی برای ب2 و کفه کرم 1 مطمئنا کافی نیست
    26-02-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام .بعد از مدتها به صورت اتفاقی این سایت رو دیدم .من چند سال پیش تو ایران امتحان B2 رو دادم الان یادم نمیاد اسم امتحانش (دلف؟) ولی خیلی معروفه و ت س اف نیست و خیلی سخت تره.من الان حدود یه سال و نیم هست که مونترالم و شب و روزم فرانسوی هست و همخونه ای فرانسوی زبان دارم مشکلی هم ندارم در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن. دانشجو هم هستم .الان بهم بگن فردا اگه اون امتحان ب 2 رو بدی میتونی قبول شی یا نه باز هم شک میکنم. نمیخوام دلسردت کنم ولی کفه کرم مثل جوک هست دوست عزیز . منم با اون شروع کردم . همه این کتابها تا خود قفله 2 همشون در حد مبتدی هستن . فط میخوام بگم باید توی یه سال تلاش بیشتری کنی برای ب2 و کفه کرم 1 مطمئنا کافی نیست
    احسنت به تو!یکی حرف دل مارو زد!مدت هاست دارم اینجا فریاد میزنم که با این کتاب های آموزشی کسی زبان یاد نگرفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh1998 نمایش پست ها
    درود
    منی ک میخوام زبان فرانسه رو که هیچی ازش نمیدونم حتی سلام هم نمیدونم ب فرانسوی چی میشه خودم شروع کنم ب خوندن ، چ کتابایی رو بخونم؟
    اصلا میشه خودمون تنهایی یلدش بگیریم یا حتما باید معلم باشه؟
    مغسی
    دوره های رایگان memrise رو هم ببینید، من از اونجا میخونم و راضیم.
    O,that obscure object of coterie
    ...

Junior Member

از چند تا اساتید عزیز سوال پرسیدم و تقریبا جواب مشترکشون این بود که ما فقط برای رفع مشکل و نکات امتحانی میتونیم کمک کنیم(تو طی کلاسهای فشرده در مدت یک سال)
    گفتن باید تو خونه یا سر کار مداوم فرانسه کار کنین
    حداقل زمان رو 4 ساعت مطالعه در روز که میشه تقریبا 1400 ساعت در طول یک سال
    یکی از مهمترین بخش ها که از ابتدا باید کار کنیم شنیدنه و گفتن پایه اصلی صحبت کردن ، ابتدا درست شنیدنه
    الان تنها سوالی که دارم اینه که به نظرتون کلاسهای مجازی (اینترنتی) بازدهی لازم رو داره؟
    چون بهترین استادها تو شهرهایی مثل تهران و اصفهان و شیرازن(اون جور که شنیدم) و مطمئنا تجربیات اونا میتونه راه موفقیت رو هموارتر کنه
    بخاطر همین میخواستم بدونم تا حالا کسی با اسکایپ یا نرم افزارهای مشابه درسی رو یاد گرفته؟کلا روش خوبیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه، دانشگاه تهران

موسسه بیان سلیس برای پیشرفت در مکالمه خیلی خوبه ولی اگه کسی میخواد لهجه خوبی داشته باشه، سفارت یه چیز دیگه س

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)