صفحه 23 از 240 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    سلام.برای شروع و رسیدن به این مدرک یه راه پیشنهاد کنین لطفا.و بگین چقدر طول میکشه تا به این سطح برسیم که بریم و امتحانش رو بدیم؟فرض بر این که طرف مبتدی باشه.ممنون
    سلام

بهترین و منطقی ترین راه ثبت نام تو یک کلاس نیمه فشرده فرانسه هست ( 3 جلسه در هفته - هر جلسه 2 ساعت )

اگه انگیزه کافی و علاقه واقعی برای یاد گیری فرانسه داشته باشید با شرایط بالا که گفتم تو یک سال میتونید به سطح B1 (حداقـــــــــــل) برسید.

خواستن = توانستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.E&E,SU

سلام
    من اخر ژانویه امتحان TEF دارم.این کتاب TCF 250 activities واسه این امتحان مفید هست یانه؟
    کلا نظرت راجع به امتحان TEF و یا TCF چیه؟ چه جوری میشه نمرات خوب گرفت؟
    منظورم همچین نکات کلیدی که باید در این امتحانات رعایت کنیم هست
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها

چون ارسال هر یک از مدارک ( B1 به بالا ) باعث قبولی بدون مصاحبه شون میشه که با محاسبه هزینه سفر به سوریه و از اون مهمتر استرس و فشار روحی قبل از مصاحبه خیلی می ارزه.

این توصیه رو جدی بگیرید. قیمتش هر چقر هم باشه به راحت شدن از مصاحبه می ارزه.
    سلام خسته نباشید. شما مدرک IELTS هم دارید ؟ یعنی فقط با این امتحان میشه از مصاحبه خلاص شد؟ امتیازات زبان انگلیسی چطور خودشون میدن بره؟ من میخوام فرانسه رو تو فرم 8 بزنم آیا با B1 میشه 10 امتیاز فرانسه و 5 امتیاز انگلیسی رو آورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام

من که پارسال امتحان TCF رو تو بخش فرهنگی سفارت دادم هزینه ثبت نامش 150000 تومان بود که امسال از دوستان شنیدم 175000 تومان شده.

ولی دوستانی که میخوان عمیق و ریشه ای برای پرونده مهاجرتشون اقدام کنن باید قبل از باز کردن پرونده مهاجرتی شون نسبت به گرفتن این مدارک ( TCF یا TEF یا DELF یا DALF )
    اقدام کنن.
    چون ارسال هر یک از مدارک ( B1 به بالا ) باعث قبولی بدون مصاحبه شون میشه که با محاسبه هزینه سفر به سوریه و از اون مهمتر استرس و فشار روحی قبل از مصاحبه خیلی می ارزه.

این توصیه رو جدی بگیرید. قیمتش هر چقر هم باشه به راحت شدن از مصاحبه می ارزه.
    ولی دوره بعدی TCF در ایران بهمن ماه هست و البته موسه کوثر اصفهان برگزار می کنه فکر کنم تو دی ولی واسه ماها که فابل نامبرمون اومده و منتظر مصاحبه هستیم دیگه الان نه وقتش هست و نه می تونیم TCF بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط kasaei نمایش پست ها
    دوستان سلام

من موفق شدم مدرک TCF رو بگیرم.

چند تا نکته رو که می دو نم به دردتون می خوره رو بهتون می گم:

1) من حتی Reflet 1 رو بیشتر از 8 تا درس نخوندم ولی TCF رو با نمره B1 قبول شدم.
    2) کتابهای انتشارات CLE رو حتما بخونید. یا بهتر بگم "بجوئید " جوری که خط به خطش رو حفظ شده باشید. مخصوصا کتابهای Grammer Progressive , Vocabulaire progressive " در 2 سطح اولش و Communication progressive رو هر جا میرید حتی تو دستشویی هم با خودتون ببرید.
    3) TCF 250 activities کتاب بدی نست ولی جالب بودنید که یه کم از امتحان اصلی سخت تر طراحی شده. واسه من که اینطور بود.
    4) حتما واسیه امتحان شفاهی با یک استاد برای 5 تا 10 جلسه بستگی به سطح مالیتون کار کنید. چون از چیزی که بلیدید روز جلسه سطحتون پایین تر هم می آد
    5)TCF نمره منفی نداره، پس چیزی رو جواب داده نشده نذارید.

در ضمن ظرف 1 ماه جواب امتحان و بعد از دو هفته برگه نتایج رو بهتون می دن. و حتما قبل از فرستادن مدارکتون براش اقدام کنید.
    با تبریک
    منم سطحم مثل شما B1 هست و کافه یک رو تموم کردم ولی خیلی ساده حرف می زنم و تپق هم می زنم می خوام ببینم شما چه جوری حرف می زنین روان بی تپق؟؟والبته من الان منتظر نامه مصاحبه ام دیگه زمان واسه امتحان ندارم یک ذره راهنمایی کنین ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

سلام دوستان,
    من مدرس زبان فرانسه هستم و چند سالی میشه که کسانی رو که قصد مهاجرت به کبک دارند رو برای مصاحبه آماده میکنم.
    اگر کسی در زمینه زبان فرانسه سئوالی داره خوشحال میشم کمکش کنم.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.E&E,SU

سلام جناب افشین خان
    من سوال راجع به TEF داشتم
    ژانویه امتحان دارم.
    می خوام بدونم اصولا نکات کلیدی توی این امتحان چیه؟ و از منابع DELF یا TCF می تونم واسه آمادگی بیشتر استفاده کنم ؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

سلام
    بهتره از منابع مربوط به TEF استفاده کنید ولی منابع دیگر هم مفید هستند.
    این امتحان از چند بخش اساسی تشکیل شده

Le
    TEF évalue avec 150 questions (épreuves obligatoires d’une durée de 2h10) le niveau de connaissances
    et de compétences en :

• Compréhension écrite – 50 questions – 60 min
    • Compréhension orale – 60 questions – 40 min
    • Lexique et structure – 40 questions – 30 min
    Cette photographie du niveau de français du candidat peut être complétée avec les épreuves facultatives de
    Expression écrite – 1 heure

Expression orale – 35 min
    موفق باشید

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

Smile پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Rh نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من مدرس زبان فرانسه هستم و چند سالی میشه که کسانی رو که قصد مهاجرت به کبک دارند رو برای مصاحبه آماده میکنم.
    اگر کسی در زمینه زبان فرانسه سئوالی داره خوشحال میشم کمکش کنم.
    موفق باشید.
    سلام.چه خوب .
    من کاملا مبتدی هستم . بهترین راه ها رو میشه برام توضیح بدین.خصوصی یا گروهی؟ من شاغل هستم.باید زمان رو هم در نظر بگیریم.چون بازدهی بعد از کار روزانه خیلی فرق میکنه با زمان عادی روزانه.اگر فرض کنیم من آدم کم هوشی نباشم و تلاش کنم چقدر طول میکشه به B1 برسم برای TCF یا مصاحبه؟مرسی.

Member rozita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sciences de la nutrition

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط azibanoo نمایش پست ها
    please inform me more.
    thanks
    سلام. من هم مایل هستم با شما به این کلاس بیام.اما قبلش لطف کنین بگین آدرس محل تشکیل کلاس ها کجاست؟ و میتونه مختلط باشه یا نه؟ممنون
    ویرایش توسط pApAr : November 23rd, 2013 در ساعت 11:30 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)