صفحه 233 از 240 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام. آیا ظرف مدت یکسال با مطالعه روزی ۳-۴ ساعت زبان فرانسه٬ میشه فقط دو مهارت لیسنینگ و اسپکینگ رو در حد B2 رسوند؟ برای کسی که هیچ دانشی از این زبان نداره؟
    اینکه با روزی سه چهار ساعت در یکسال به این سطح بشه رسید خیلی آسون نیست وبه زمان بیشتری نیازه مگر اینکه ساعت بیشتری در روز براش وقت بذارید و در کنارش از کلاس و مدرس با تجربه ای هم استفاده کنید. فرانسه جزو زبانهای نسبتا مشکله . باید خیلی تلاش کنید و وقت بذارید. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم برای کبک می خواهیم اقدام کنیم
    از زبان فرانسه چیزی نمی دونیم امتیازات لازم و داریم به ما گفته شد اگر تو مصاحبه بتونیم طرف و متقاعد کنیم نیازی به مدرک b2 ندارد
    با یه زمان تقریبی ۱۲ تا ۱۸ ماهه باید بتونیم از پس مصاحبه بر بیایم
    همسرم کلاس انگلیسی می رفت گفتم دو تایی شروع کنیم به فرانسوی خواندن با یه آموزشگاه صحبت کردم گفتن شش ماه اول و بیاید کلاس نزدیک مصاحبه شد خصوصی بردارید و قبل مصاحبه دوره آموزشی مصاحبه کبک و بیاید دو سه جلسه باهاتون تمرین می کنند
    برای ما که می خواهیم دو نفری یاد بگیریم اگر توصیه یا نظری دارید ممنون می شم راهنمایی کنید.
    یه سوال هم از دوستانی که تجربه مصاحبه با آفیسر و دارن داشتم. اگه به هر دلیلی آفیسر تنها مشکل ما رو تسلط نداشتن به زبان فرانسوی عنوان کنه پرونده و ریجکت می کنه یا فرصت میده تا مدرک بگیریم؟!
    با تشکر از همگی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط zoom65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم برای کبک می خواهیم اقدام کنیم
    از زبان فرانسه چیزی نمی دونیم امتیازات لازم و داریم به ما گفته شد اگر تو مصاحبه بتونیم طرف و متقاعد کنیم نیازی به مدرک b2 ندارد
    با یه زمان تقریبی ۱۲ تا ۱۸ ماهه باید بتونیم از پس مصاحبه بر بیایم
    همسرم کلاس انگلیسی می رفت گفتم دو تایی شروع کنیم به فرانسوی خواندن با یه آموزشگاه صحبت کردم گفتن شش ماه اول و بیاید کلاس نزدیک مصاحبه شد خصوصی بردارید و قبل مصاحبه دوره آموزشی مصاحبه کبک و بیاید دو سه جلسه باهاتون تمرین می کنند
    برای ما که می خواهیم دو نفری یاد بگیریم اگر توصیه یا نظری دارید ممنون می شم راهنمایی کنید.
    یه سوال هم از دوستانی که تجربه مصاحبه با آفیسر و دارن داشتم. اگه به هر دلیلی آفیسر تنها مشکل ما رو تسلط نداشتن به زبان فرانسوی عنوان کنه پرونده و ریجکت می کنه یا فرصت میده تا مدرک بگیریم؟!
    با تشکر از همگی
    شما چون دو نفر هستد از ابتدا اگر خصوصی بگیرید براتون خیلی بهتره. کلاس وقت زیادی تلف میکنه بازدهی کمی داره و فقط نقش آشنایی رو بازی میکنه. در ضمن با معلمی شروع کنید که یا نیتیو باشند یا مدتی (حدود 1 سال ) رو در فرانسه گذرونده باشند تا از لحاظ تلفظ از ابتدا دچار مشکل نشید. حتما از الان کارتون یا فیلم های فرانسوی گوش بدید و ابتدا اکوت رو تقویت کنید بعد اغل .سوال دوم رو اطلاع ندارم.موفق باشید

سلام

میخواستم بدونم توی مدت 2 سال یه نفر تا چه سطحی از فرانسه میتونه برسه؟-با این فرض که انگلیسیش خوبه-

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_1373 نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم توی مدت 2 سال یه نفر تا چه سطحی از فرانسه میتونه برسه؟-با این فرض که انگلیسیش خوبه-

راحت به b2 میرسین یا حتی اگه غیر از کلاسها بتونین خودتون هم وقت زیادی بزارین c1 هم میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CIVIL ENGINEER

این کلاسای قطب راوندی هستش که از سطح مقدماتی تا B2 رو با جزوه توی هشت ترم یک و نیم ماهه میگن.
    کسی هست این دوره هارو رفته باشه یکم توضیح بده ببینیم چی جوریه؟
    خوبه بریم یا نه؟

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    من برای پرونده مهاجرت به کبک قصد دارم امتحان تف شرکت کنم
    تا حدود دو سال قبل کتاب قفله ی یک به اضافه ی چهار درس از کتاب قفله ی دو رو توی کانون زبان ایران خوندم و وضعیت مناسبی هم داشتم و میتونستم توی حرف زدن ازون مطالبی که خونده بودم بخوبی استفاده کنم.اگر بخوام شش ماهه ب دو بگیرم توی امتحان تف باید چه منابعی بخونم و روزی چن ساعت وقت بذارم که شش ماهه ب دو بگیرم؟معلم خصوصی لازم هست؟قصدم اینه که چهار مهارتو امتحان بدم توی یه تاریخ.نمیخوام جدا جدا مهارتهارو امتحان بدم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون تسلط به زبان انگلیسی تا چه حد به یادگیری زبان فرانسه کمک میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Bhh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون تسلط به زبان انگلیسی تا چه حد به یادگیری زبان فرانسه کمک میکنه؟
    از نظر لغت خیلی،اما گرامر کاملن متفاوت است.
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

سلام دوستان

من 2 الی 3 ماهه دیگ عازم کبک هستم ... دانشگاه ک کورسش انگلیسی مشکلی نیس ولی بهر حال دونستن فرانسه خیلی مهمه... گفتن اونجا قرار کلاس فرانسه برامون رایگان بذارن...حالا تو این فرصت بنظرتون خودم زبان فرانسه بخونم میتونه بم کمک بکنه؟!
    در حد فقط یکم فهمیدن ... چون صفر هستم
    اگ ممکنه مناسبترین راه پیشنهاد کنید؟؟

ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)