صفحه 24 از 240 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام,
    لطفا بگید چقدر زمان دارید

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

من تقریبا دو هفته ای هست که فرانسه رو شروع کردم. مطالب این فروم بسیار عالی بود و جدا خیلی استفاده کردم. من همزمان هم خصوصی شروع کردم و هم کلاس عمومی 2 جلسه تو هفته ثبت نام کردم با متد cafe .
    در کنار اینها سی دی های rosetta stone رو خریدم که واقعا برای شروع خیلی عالیه مخصوصا اگه با cafe موازی کار کنید. 3 تا سی دیه، قیمتش نزدیک 7 تومنه و تو انقلاب راحت پیدا میشه. برنامه Learn To Speak French هم عالیه. اون هم همین قیمته تقریبا. من هنوز این رو نخریدم ولی نسخه زبان انگلیسی رو کامل کار کردم قبلا و واقعا بهش ایمان دارم. فعلا دارم دانلودش میکنم.;D
    من تو کار بزرگان دخالت نمی کنم و از آقا صادق درخواست می کنم لینک دانلود این برنامه ها رو برای دوستان قرار بدن.

امیدوارم کمک کوچیکی کرده باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Rh نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من مدرس زبان فرانسه هستم و چند سالی میشه که کسانی رو که قصد مهاجرت به کبک دارند رو برای مصاحبه آماده میکنم.
    اگر کسی در زمینه زبان فرانسه سئوالی داره خوشحال میشم کمکش کنم.
    موفق باشید.
    سلام وخسته نباشید.
    من این هفته ترم دوcafe cream روتموم می کنم .مدارکمون 4اکتبر به سفارت رسیده ولی هنوز فایل نامبرمون نیومده. به نظر شما باتوجه به اینکه من main نیستم وبافرض فرصت 4ماهه من خصوصی بگیرم یاعادی؟ چون آموزشگاهی که می رم درهفته 2روزکلاس داره ومن عملا بااین حالت 4ترم می رسم بخونم.
    اگه مشکلی نیست اطلاعات تماستون رو برام پیغام خصوصی بذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشید.
    من این هفته ترم دوcafe cream روتموم می کنم .مدارکمون 4اکتبر به سفارت رسیده ولی هنوز فایل نامبرمون نیومده. به نظر شما باتوجه به اینکه من main نیستم وبافرض فرصت 4ماهه من خصوصی بگیرم یاعادی؟ چون آموزشگاهی که می رم درهفته 2روزکلاس داره ومن عملا بااین حالت 4ترم می رسم بخونم.
    اگه مشکلی نیست اطلاعات تماستون رو برام پیغام خصوصی بذارید.
    سلام دوست عزیز,
    به نظر من تا وقتی فایل نامبرتون نیومده کلاستون رو ادامه بدین و به محض اینکه فایل نامبر اومد کلاساتون رو خصوصی و فشرده تر کنید و همزمان آماده مصاحبه بشید.
    اطلاعات تماسم رو براتون پیغام خصوصی میذارم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

این فایل راهنمای کامل مهاجرت به کبک از اول تا آخر هست
    امیدوارم به دردتون بخوره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

دوستان،

امسال قیمت امتحان TCF تو سفارت 175.000 تومان بودش که بعضی از دوستانی که اومدن تا امتحان بدن واسه چند بار دیگه هم امتحان رو اسم نوشتن.
    امتحان TCF هر ماه هستش ولی TCF کبک چون تعداد متقاضیش کمتر هستش ممکن هر 2 ماه باشه.
    من بلافاصله بعدش امتحان IELTS رو شروع به خوندن کردم و یک کم رو فرانسه من تاثیر گذاشت.
    ولی می تونم بگم در کل فرانسه حرف زدن یک کم تپق داره الان بعد IELTS ولی بد هم نیست. و با یک کم تمرین خیلی خوب و ایده آل می شه.
    و اینکه سوای دانش فرانسه ، چیزd مثل امتحان فرانسه و یا حتی مصاحبه سفارت به دونستن تکنیک و آمادگی و تمرین و تکرار زیاد هم بستگی داره.

بازم برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

رشته و دانشگاه
    Software

سلام به همه و مخصوصا آقای Afshin.Rh

من داشتم با خوندن وبلاگ ها و سایت رسمی مهاجرت کبک به صورت دستی یک نمودار از کلیه فرم ها و کارهای لازمه در می آوردم تا مسیرم برای کبک مشخص بشه و بدونم دارم چی کار میکنم . شما این فایل رو که گذاشتین من تازه فهمیدم چقدر قشنگ تر هم میشه این مسیر رو ترسیم کرد. توضیحاتش کامل بود و واقعا تو این شرایط برای من یکی که از طلا با ارزش تر بود. خیلی ممنونم.

ار آقا صادق هم خیلی تشکر می کنم به خاطر لینک های بسیار کاربردیش.
    همچنین در پست های قبلی دوست عزیزمون soheilso لینکی داده بودن که من کامل خوندمش و بسیار بی نظیر و آموزنده بود. یک فرد روسی تو آمریکا تونسته تو 10 ماه فرانسه یاد بگیره و مدرک پیشرفته TEF رو بگیره و جالب اینجاست که می خواد به کبک مهاجرت کنه و اطلاعات خیلی جالبی در مورد نحوه یاد گیری فرانسه و حتی اوضاع شرایط کبک داده و روش یادگیریش رو هم کامل توضیح داده. نکته جالب ترش برای شخص من این بود که اون هم مثل من برنامه نویس کامپیوتره و این باعث شد من حرفاشو بهتر درک کنم
    توصیه می کنم اگه وقت دارید حتما بخونید چون روش فرانسه خوندن من رو که کاملا عوض کرد.
    از soheilso به خاطر دادن این لینک کمال تشکر رو دارم.

http://www.kuro5hin.org/story/2004/12/29/15258/287

ApplyAbroad Hero

باسلام خدمت همه دوستان و آقا صادق گل
    آقا من نه وقت كلاس دارم نه حوصله كلاس رفتن . بقولي از ما گذشته. اما ميتونم با كامپيوتر بخونم.
    آيا نرم افزار فارسي براي يادگيري زبان فرانسه نيست كه يواش يواش خودمون بشينيم خودآموز از همون ابتدا بخونيم ؟ از الفبا. روزتا استون فكر كنم فارسي نباشه.
    ممنون ميشم جواب بديد.

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستان و آقا صادق گل
    آقا من نه وقت كلاس دارم نه حوصله كلاس رفتن . بقولي از ما گذشته. اما ميتونم با كامپيوتر بخونم.
    آيا نرم افزار فارسي براي يادگيري زبان فرانسه نيست كه يواش يواش خودمون بشينيم خودآموز از همون ابتدا بخونيم ؟ از الفبا. روزتا استون فكر كنم فارسي نباشه.
    ممنون ميشم جواب بديد.
    سلام به همه دوستان و خصوصا آقا رضا
    تمام هنر و ابتکار محصول هایی مثل Rosetta , Learn to spk Fr اینه که می گن ما بدون استفاده از زبان دیگه ای هر زبانی رو یاد می دیم. مخصوصا روزتا استون روشی نوینی که با تصویر و فیلم آموزش میده. میگه به این شکل نیازی ندارید مثلا کلمه Chat رو اول به فارسی ( یا بدتر از اون انگلیسی)تبدیل کنید تا بفهمید میشه گربه، بلکه مستقیما گربه میاد تو ذهنتون و این شاید اول سخت باشه ولی بعد سه چهار تا یونیت باعث میشه لغات سریع باید تو ذهن و جمله سازی و مکالمه خیلی سریع تر شه. من خودم یک هفته ای هست با روزتا کار می کنم و تازه اول راهم ولی برای شروع راضی بودم. انگلیسی رو با Learn to Spk En کار کردم و واقعا دیوانه کننده بود. اصلا نفهمیدم چطور شد که اینهمه پیشرفت کردم. پیشنهاد میکنم اگه می خوای با نرم افزار کار کنی یه برنامه ای بخر که یک کلمه فارسی هم توش نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc.E&E,SU

سلام
    من کتاب TEF 250 activites رو می خوام کسی فایلش رو داره بزاره؟بخصوص آقا صادق؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)