صفحه 26 از 240 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام azibanoo ,
    به نظر من بهترین راه اینه که برید IFT موسسه زبان سفارت فرانسه وپس از امتحان تعیین سطح برای کلاسهای مکالمه ثبت نام کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    ببخشید چطوری سطح این کتابارو تشخیص میدید؟مثلا من که مبتدی ام کدوم را باید بخونم
    والا من هم خیلی مبتدی هستم. روش اون فرد روسی که فرانسه رو سریع یاد گرفته بود رو خوندم. من روشش رو می پسندم. می گفت ابتدا یک کتاب گرامر ساده فرانسه رو بخونید تا اصلا بفهمید فعل چیه، فاعل چیه، افعال چند حالت دارن و ... در حد ساده که وقتی یک جمله دیدی بتونید اجزاشو تشخیص بدید. بعدش یک کتاب معروف و ساده که قبلا اون رو به زبان مادریتون خوندین رو شروع کنید به خوندن. البته خودش به دلیل علاقه هری پاتر رو خونده بود که چندین ماه طول کشیده بود. این طوری با کلی لغت آشنا میشید و همچنین گرامر رو تو کتاب میبینید و مانوس تر میشه. البته هزار تا نکته ریز میگه که توصیه میکنم همون متن رو بخونید چون خودش خیلی قشنگ نوشته.
    به نظر من اول گرامر رو بخونید بعدش چند تا از این کتاب ها (که عکسشون بچه گونه تره) رو دانلود کنید و شروع کنید به خوندن اونها. من کتاب گرامری دارم می خونم به اسم "شروع فرانسه برای اونهایی که کاملا گیج شدن" Beginning_French_for_the_utterly_confused دقیقا منظورش منم فکر کنم. تو فصل اول این کتاب کلیه تلفظ های فرانسه رو یاد میده. این رو که یاد بگیرید با تمرین میتونید بدون دونستن معنی کلمات اونها رو صحیح تلفظ کنید. من این رو از معلم خصوصی یاد گرفتم ولی تو این کتاب هم کامل هست. گرامر رو هم خوب درس داده. کلی هم لغت یاد داده یعنی یه تیر چند نشون.

رشته و دانشگاه
    Software

من اطلاعات زیادی ندارم ولی میدونم نرم افزار روزتا استون اصلا به کار شما نمیاد.
    ولی Learn To Spk Fr میتونه در زمان خیلی کم کمک زیادی به شما بکنه مخصوصا اگه تا آخر ادامه بدید سی دی آخر کلا فرانسه حرف میزنه و میتونید بشنوید و همچنین متن صحبت رو هم اگه خواستید نشونتون میده و فکر میکنم تو به یاد آوردن لغات، مکالمات، شنیدن،خوندن و صحبت کردن یکجا کمک کنه. اگه کمی آشنایی داشته باشید فکر کنم تو یه هفته 4 تا سی دی رو تموم کنین.
    ویرایش توسط attanew : January 7th, 2010 در ساعت 05:46 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام مجدد,
    هر متدی که قبلا کار کردید رو دوباره بصورت منظم دوره کنید و بعد کلاسها رو شروع کنید.
    آدرس: خیابان انقلاب.تقاطع حافظ.خ ابیورد.بن بست کیمیا
    تلفن:66705040

فکر نمی کنم زیاد تاثیری توی مصاحبتون داشته باشه . شاید یک ترم .
    چون مصاحبه اش شامل چند مرحله میشه .
    الان بد نیست یه امتحانی بکنید . هزینه اش هم 5000 تومان می شه برای تعیین سطح
    هر ترم هم 80 هزار تومان اخذ می شود .
    آدرسش هم میدون فردوسی به سمت انقلاب . بعد از ویلا . نرسیده به پل سمت چپ . کوچه ی ابیورد هست. آدرس دقیقتر رو بخواید بهتون می دم .
    ولی برای ثبت نام اونجا باید یه 90 ساعتی رو قبلا گذرونده باشید یا یه کتاب کمپوس مثلا .

البته این رو هم اضافه کنم که برای گذروندن اون 90 ساعت ، با یه معلم خصوصی خوب هم میشه راه افتاد تا حد مطلوبی که اونها می خوان و یا فراتر . این تجربه ی شخصی خودمه .
    بستگی به نیازتون داره و بودجه جات .
    ویرایش توسط attanew : January 7th, 2010 در ساعت 05:47 PM

رشته و دانشگاه
    Software

کمک که حتما میکنه ولی به هر حال اگه میخواین جواب کامل بگیرید باید خیلی وقت بذارید و با دقت کار کنید. شما که برای یاد آوری میخواید استفاده کنید زود به نتیجه می رسید به هر حال محیط کلاس و وجود مدرس تاثیر خودشو داره. در ضمن حتما Deluxe رو تهیه کنید. آقا رضا هم لینک دانلودشو زحمت کشیدن گذاشتن.
    به نظرم با این شروع کنید بعد برای تعیین سطح و شرکت تو کلاسا تشریف ببرید.
    ویرایش توسط attanew : January 7th, 2010 در ساعت 05:48 PM

مرسي صادق خان
    كولاك كردين با اين همه حجم اطلاعات ، واقعا دستتون درد نكنه، خيلي ممنون.
    من دنبال يك ديكشنري فارسي- فرانسه مي‌گردم كه بشه روي HTC- مدل دياموند نصب كرد . اگه مي‌شناسين معرفي كنين . بازهم ممنون از تمامي زحماتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    والا من هم خیلی مبتدی هستم. روش اون فرد روسی که فرانسه رو سریع یاد گرفته بود رو خوندم. من روشش رو می پسندم. می گفت ابتدا یک کتاب گرامر ساده فرانسه رو بخونید تا اصلا بفهمید فعل چیه، فاعل چیه، افعال چند حالت دارن و ... در حد ساده که وقتی یک جمله دیدی بتونید اجزاشو تشخیص بدید. بعدش یک کتاب معروف و ساده که قبلا اون رو به زبان مادریتون خوندین رو شروع کنید به خوندن. البته خودش به دلیل علاقه هری پاتر رو خونده بود که چندین ماه طول کشیده بود. این طوری با کلی لغت آشنا میشید و همچنین گرامر رو تو کتاب میبینید و مانوس تر میشه. البته هزار تا نکته ریز میگه که توصیه میکنم همون متن رو بخونید چون خودش خیلی قشنگ نوشته.
    به نظر من اول گرامر رو بخونید بعدش چند تا از این کتاب ها (که عکسشون بچه گونه تره) رو دانلود کنید و شروع کنید به خوندن اونها. من کتاب گرامری دارم می خونم به اسم "شروع فرانسه برای اونهایی که کاملا گیج شدن" Beginning_French_for_the_utterly_confused دقیقا منظورش منم فکر کنم. تو فصل اول این کتاب کلیه تلفظ های فرانسه رو یاد میده. این رو که یاد بگیرید با تمرین میتونید بدون دونستن معنی کلمات اونها رو صحیح تلفظ کنید. من این رو از معلم خصوصی یاد گرفتم ولی تو این کتاب هم کامل هست. گرامر رو هم خوب درس داده. کلی هم لغت یاد داده یعنی یه تیر چند نشون.
    دوست عزیز،
    راهنمایی های شما بسیار مفید و ارزنده است ولی نه برای کسی که در مدتی کوتاه و زمان محدود می خواد خودش رو برای مصاحبه سرنوشت ساز کبک آماده کنه.
    یادمون نره که اینجا همه مهاجر کانادا هستند نه کسانی که سر فرصت و فقط برای علاقه شخصی مایل به فرا گرفتن زبان فرانسه هستند.
    بعنوان کسی که بیش از ده سال در زمینه آموزش زبان فرانسه تجربه دارم باید بگم که یاد گیری زبان،خصوصا زبان فرانسه احتیاج به معلم داره و تمام این نرم افزارها میتونند کمک جانبی خوبی برای کار شخصی باشند.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Rh نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    راهنمایی های شما بسیار مفید و ارزنده است ولی نه برای کسی که در مدتی کوتاه و زمان محدود می خواد خودش رو برای مصاحبه سرنوشت ساز کبک آماده کنه.
    یادمون نره که اینجا همه مهاجر کانادا هستند نه کسانی که سر فرصت و فقط برای علاقه شخصی مایل به فرا گرفتن زبان فرانسه هستند.
    بعنوان کسی که بیش از ده سال در زمینه آموزش زبان فرانسه تجربه دارم باید بگم که یاد گیری زبان،خصوصا زبان فرانسه احتیاج به معلم داره و تمام این نرم افزارها میتونند کمک جانبی خوبی برای کار شخصی باشند.
    موفق باشید
    من جسارتی نکردم و اولش هم گفتم که کاملا مبتدی هستم ولی مطمئنم گرفتن TEF C2 تو مدت 10 ماه سریع ترین روش ممکن برای یاد گیری 1 زبونه و اون فرد روسی این کار رو بدون معلم خصوصی و عمومی کرده. من خودم هم انگلیسی و کلا هر چیزی رو بدون کلاس رفتن تو خونه و تمرین و صحبت با دوستان و ... یاد گرفتن. هرچند الان خودم دارم کلاس میرم ولی در نظر من معلم فقط یه فرد حاضر در کلاس نیست.

این رو یادم رفت بگم که اون فرد روسی هم میخواست بره کبک!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)