صفحه 27 از 240 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    من جسارتی نکردم و اولش هم گفتم که کاملا مبتدی هستم ولی مطمئنم گرفتن TEF C2 تو مدت 10 ماه سریع ترین روش ممکن برای یاد گیری 1 زبونه و اون فرد روسی این کار رو بدون معلم خصوصی و عمومی کرده. من خودم هم انگلیسی و کلا هر چیزی رو بدون کلاس رفتن تو خونه و تمرین و صحبت با دوستان و ... یاد گرفتن. هرچند الان خودم دارم کلاس میرم ولی در نظر من معلم فقط یه فرد حاضر در کلاس نیست.

این رو یادم رفت بگم که اون فرد روسی هم میخواست بره کبک!
    سلام رد اسکای جان .
    خدمتت که بگم که من یه خانمی رو می شناسم که 5 تا زبون رو مثل زبون مادریش حرف می زنه .
    عربی فرانسه فارسی آلمانی بلژیکی
    روش خاص خودش رو هم تو یادگیری داشته .
    شاید اون روش برای اون آقا روسیه خوب بوده .یا برای شما خوب بوده . ولی برای همه نمی شه اون رو تجویز کرد . ضریب هوشی همه ی افراد برای یاد گیری زبان تفاوتهایی داره .
    من خودم زبان انگلیسی رو از رو فیلم یاد گرفتم . و 3 ترم آموزشگاه . الان هم در حد متوسط به بالا هستم .
    یا فرانسه رو هم همینطور به روشهای دیگه ای یاد گرفتم . البته هنوز هم دانشجو هستم.

بستگی به فرد داره و به تمایلاتش که چطور دوست داره یاد بگیره و توی کدوم روش ، راهش رو پیدا می کنه .
    پیروز باشید .

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    سلام رد اسکای جان .
    خدمتت که بگم که من یه خانمی رو می شناسم که 5 تا زبون رو مثل زبون مادریش حرف می زنه .
    عربی فرانسه فارسی آلمانی بلژیکی
    روش خاص خودش رو هم تو یادگیری داشته .
    شاید اون روش برای اون آقا روسیه خوب بوده .یا برای شما خوب بوده . ولی برای همه نمی شه اون رو تجویز کرد . ضریب هوشی همه ی افراد برای یاد گیری زبان تفاوتهایی داره .
    من خودم زبان انگلیسی رو از رو فیلم یاد گرفتم . و 3 ترم آموزشگاه . الان هم در حد متوسط به بالا هستم .
    یا فرانسه رو هم همینطور به روشهای دیگه ای یاد گرفتم . البته هنوز هم دانشجو هستم.

بستگی به فرد داره و به تمایلاتش که چطور دوست داره یاد بگیره و توی کدوم روش ، راهش رو پیدا می کنه .
    پیروز باشید .
    خوب دقیقا درست میگید. این روش برای همه مناسب نیست.
    ولی از طرفی کلاسهای عمومی کیفیت و سرعت خیلی پایینی دارند. کلاس خصوصی بهتر هستند. ولی کسی که انگیزه داشته باشه و پشتکار و ضریب هوشی متوسط فکر می کنم بدون کلاس رفتن خیلی سریع تر بتونه زبان جدید رو یاد بگیره. باز هم این نظر شخصیه منه و شاید کاملا غلط باشه. ولی چیزی که من دورو ورم دیدم اینطور بوده. در ضمن هم روزتا استون و هم Learn To Spk روشهای تست شده و بین المللی هستن. جایزه های خوبی هم بردن برای کیفیت آموزی بالا و همینطوری 1 برنامه نساختن خیلی روش فکر شده. من پیشنهاد میکنم دوستان 7 تومان بدن بخرن و دو هفته کار کنن هر شب 1 ساعت و به موازات اون کلاس زبان هم برن. بعد 1 هفته یا 1 ماه مقایسه کنن از کلاس بیشتر یاد گرفتن یا تو خونه. بعد خودشون تصمیم بگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    نه زحمتی نداره . البته دوستان بهره مند هستند . این برای شماست که اطلاعات عمومی تون وزین تر بشه . .

عرض کنم که بلژیکیها بنا به منطقه ی زندگیشون به سه زبون صحبت می کنند .
    1- Wallon که از مشتقات زبان هلندی هست
    2- Flamande که از مشتقات زبان فرانسه هست
    3- و خود زبان فرانسه .
    به امید دانش روز افزون برای شما .
    دوست عزیز لطفا از ارائه اطلاعات واهی و غلط خود داری کنید
    می‌شه بگید که کی‌ گفت که زبان wallon مشتق هلندی؟
    واقعا برای سطح هم چین سوادی متأسفم !
    بعد flameish نه flamande که دقیقا خود زبان هلندی رو میگید مشتق فرانسوی؟
    فکر می‌کنم که فقط ۱ بار تو عمرت شنیدی که بلژیک ۳ تا زبان صحبت می‌شه و بعد شروع که کردی به تخیل نویسی !
    اون ۳ تا زبان هلندی یا flemish به علاوه فرانسوی و آلمانی‌ !
    اینم لینک این که walloon ریشهٔ فرانسوی و romance داره و هیچ گونه ربطی‌ به هلندی نداره
    http://en.wikipedia.org/wiki/Walloon_language
    برای دولت québec واقعا دلم میسوزه و من بعد خواستید اطلاعات غلتتون رو راجع یک کشور بدید سعی‌ نکنید به کسی‌ بگید که متولد اون کشوره !

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    سلام برهمه
    اگرازدوستان کسی آموزشگاهی روسراغ داره که متدcafe cream روتدریس میکنه راهنمایی کنه .البته می خوام به محل کارم تاحدی نزدیک باشه. من محل کارم حول وحوشه کریمخان هست.ممنون ازهمه دوستان.
    درود بر لیلا خانم
    چرا کفه؟
    اگه قفله بخونی تو خیابان قائم مقام قطب راوندی همه روزها و ساعتها داره و نزدیک تون هم هست
    من از نوبنیاد هر روز اونجا کلاس میرم و راضی هستم
    قفله سخت تر هست ولی خیلی بهتره و در ضمن من خودم تو منزل کافه رو میخونم چون ساده است
    این نظر منه اگه دوستان نظر دیگهای دارن بکن؟

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    درود بر لیلا خانم
    چرا کفه؟
    اگه قفله بخونی تو خیابان قائم مقام قطب راوندی همه روزها و ساعتها داره و نزدیک تون هم هست
    من از نوبنیاد هر روز اونجا کلاس میرم و راضی هستم
    قفله سخت تر هست ولی خیلی بهتره و در ضمن من خودم تو منزل کافه رو میخونم چون ساده است
    این نظر منه اگه دوستان نظر دیگهای دارن بکن؟
    جدا قفله بهتره ؟ خیلی ها این نظر رو دارن من کتابشو ندیدم ولی کافه سادست و روون این رو موافقم.
    آقا صادق دستبوستم. اگه بتونی لینک این دو کتاب رو بدی خیلی ممنونت میشم. اگه سی دی صوتیش هم باشه که معرکه میشه. فکر کنم خیلی ها استفاده کنن.

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط MUSIQUE نمایش پست ها
    فکر می‌کنم که فقط ۱ بار تو عمرت شنیدی که بلژیک ۳ تا زبان صحبت می‌شه و بعد شروع که کردی به تخیل نویسی !
    اینم لینک این که walloon ریشهٔ فرانسوی و romance داره و هیچ گونه ربطی‌ به هلندی نداره
    برای دولت québec واقعا دلم میسوزه و من بعد خواستید اطلاعات غلتتون رو راجع یک کشور بدید سعی‌ نکنید به کسی‌ بگید که متولد اون کشوره !
    سلام دوست عزیز

از آشنایی با شما خوشوقتم
    Il y a longtemps que j'essaie comprendre à propos de trois differentes langues utilisées en Belgique.
    Mais je ne pouvais pas trouver des ressources authentiques mais aussi assurés autour de ce sujet.
    J'ai presque compris quelque choses sur ce sujet par votre commentaire sur ce forum mais vous étiez si énervé que je ne pouvais pas pris mon but.

Je vous prie de m'expliquer en bref sur trois langues parlées en Belgique.

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از آشنایی با شما خوشوقتم
    Il y a longtemps que j'essaie comprendre à propos de trois differentes langues utilisées en Belgique.
    Mais je ne pouvais pas trouver des ressources authentiques mais aussi assurés autour de ce sujet.
    J'ai presque compris quelque choses sur ce sujet par votre commentaire sur ce forum mais vous étiez si énervé que je ne pouvais pas pris mon but.

Je vous prie de m'expliquer en bref sur trois langues parlées en Belgique.

سلام این معتبر ترین منبعیه که تو اینترنت سراغ دارم.(ویکیپدیا) در مورد کلیه ریزه کاری های بلژیک من جمله زبانشون نوشته. لینک زیر شما رو مستقیما به زیانهای این کشور میرسونه.

http://en.wikipedia.org/wiki/Belgium#Languages

سربلند باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط MUSIQUE نمایش پست ها
    آقا یا خانم محترم,
    اینجا جای کل کل نیست در ضمن اطلاعات دوستمون صحیح بود .جهت اطلاعتون flamish به فرانسه می شه flamande .شما لطفا مطلب رو به فرانسه جستجو کنید تا به اشتباهتون پی ببرید و سعی کنید رفتارتون در شان فروم باشه.
    با تشکر
    La Belgique est une monarchie constitutionnelle dont le roi actuel est Albert II, sixième roi des Belges. C'est un État fédéral depuis 1994. Il existe six entités fédérées : trois régions (bruxelloise, flamande et wallonne) et trois communautés (flamande, française et germanophone). La population belge est répartie comme suit : 1,0 million d'habitants vivent en région bruxelloise (9,74 %), 6,1 millions en région flamande (57,80 %) et 3,4 millions en région wallonne (32,46 %).
    La Belgique a trois langues officielles : l'allemand, le français et le néerlandais. C'est un pays de tradition catholique romaine, mais qui connaît une certaine déchristianisation[3].
    اینم لینک ویکی پدیا
    http://fr.wikipedia.org/wiki/Belgique
    ویرایش توسط Afshin.Rh : November 10th, 2009 در ساعت 10:22 PM دلیل: مطلبی رو فراموش کردم

رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط azibanoo نمایش پست ها
    ba salam , sharmande pinglish minvisam, farsi nadaram,
    agha sadegh tarjihan mikham ye narmafzare shenidari bashe ke man betonam gosh bedam, khodam rozita stone daram vali kheili hosele sar bare, yeki az dostan pishnahade learn to speak french ro dad , shayad betone komakam kone, vali aya chizi hast man ro goshim berizam gosh beda, (modele NOKIA 7373)
    ya inke beram ravandi ghofle bekhonam, rasti ravandi nazdike vanak shobe nadare????

دوست عزیز اگه حوصله روزتا رو نداری (که حقم داری، خومم بعضی وقتا یه سری تمریناشو زیر آبی میرم) Learn to spk fr خیلی خوب و جذابه. ولی به نظر من اگه میخوای Listen کار کنی و در حد کمی بلدی شعر فرانسوی گوش کن. من که عاشق آهنگ desenchantee شدم. در ضمن اگه زیاد قوی نیستی اول Lyric شعر رو پیدا کن و هم نگاه کن و هم شعر رو گوش کن بعد یواش یواش سعی کن نگاه نکنی و فقط گوش بدی. این کارم که تو هر گوشیی قابل انجامه. این هم یه پیشنهاده که خودم دارم انجام میدم. اگه اشتباهه اساتید تصحیح کنن لطفا.

رشته و دانشگاه
    Software

از کتابهایی که دوست عزیزمون آقا صادق زحمت کشیدن، کتاب A._Christie_-_Cinq_petits_cochons فونت خیلی بدی داره و برای شروع خوب نیست. خیلی هم طولانیه. برای شروع کتابهای کوچکتر بهتره.

این کتاب For Dummies مثل بقیه کتاباش خوبه و خیلی موردی و جهشی گفته. من نخوندم ولی یه نگاهی انداختم برا وقتی خوبه که شما گرامر رو بلد باشی و برای تسلط بیشتر روی افعال، این کتاب رو بخونی.

کتاب Easy_French_Step-by-Step بهتر هستش. اولا جامعتره و فقط افعال نیست پس برا شروع بهتره. دوما مثالهای جالبتری داره. فقط کمی فونتش بده. به هر حال هنوز معتقدم کتاب گرامر Mercado_A.S._Beginning_French_for_the_utterly_conf used از همه کتابهایی که تا این لحظه دیدم بهتره و (به عنوان یک ناشی) برای کسایی می خوان خودشون شروع کنن به یادگیری فرانسه و یا در کنار کلاس تو خونه هم فعالیت داشته باشن این کتاب رو پیشنهاد میکنم.به هر حال مک گروهیل هست دیگه امتحانشو پس داده.
    ویرایش توسط Red_Sky : November 11th, 2009 در ساعت 08:19 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)