صفحه 29 از 240 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط alba نمایش پست ها
    میشه کمی در مورد جزییات آزمون tcfتوضیح بدهید.شامل چند تا سوال هست؟بخش listening داره ؟آزمون شفاهی به چه ترتیبه ؟همان روز آزمون کتبی هست یا بعدا ؟ممنونم
    سلام دوست عزیز

آزمون TCF جنرال شامل چهار مهارت زبانی است :

Compréhension de l'orale
    Compréhension de l'écrit
    Production orale
    Production écrite

در صورتیکه در آزمون TCF-Pour le Quebec فقط در دو مهارت Compréhension de l'orale و Production orale برگـــزار میشود که هر دو در یک روز و به فاصله حداکثر 2 ساعت پس از Compréhension de l'orale آزمون Production orale یا همان مصاحبه انجام میشود.

Junior Member

سلام . من برای مهاجرت فدرال اقدام کردم , چون از امتیازی که به مدرکم می دادند کاملا مطمئن نبودم بهم پیشنهاد شد که فرانسه را هم شروع کنم و چون زبان دوم هست فقط کافیه مدرک معتبر گذراندن چند ترم را ارائه بدم. مدرک معتبر برای کلاسها فقط مربوط به سفارته و من تا حالا فقط 3 ترم cafe creme خواندم. حالا معلوم شده که امتیاز کم ندارم ولی چون در مدارک اولیه ادعا کردم فرانسه را basic می دانم بهتره که مدرکش را ارائه کنم. به نظر شما میشه امتحان TCF public را که ماه دیگه برگزار می شه بدم؟ ( بدون speaking , writing) شما میدونید TCF را چه طور رتبه بندی می کنن. چند تا از سوال های مثلا niveau 2 را باید درست بزنم که سطحم را A2 بگیرند؟ اصلا سطح A2 بدرد می خوره یا برای beginner سطح بالاتری می خوان؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه!

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

وای وای وای

دوستان این تلفظه خیلی کارش درسته. اصلا مهم نیست کلمه ای که می زنید تو دیکشنری باشه یا نه. مثلا شما میتونید یه جمله رو بنویسید(جمله که دیگه جز کلمات دیکشنری نیست) این براتون تلفظ میکنه !!!! تمام قوائد تلفظ رو هم می فهمه. مثلا liaison ها Nasal ها و غیره رو درست تشخیص میده و تلفظ میکنه. همینطور "ف" هایی که به "و" تبدیل میشن و "س" هایی که به "ز" تبدیل میشن و...
    جالب اینجاست که دو لهجه فرانسوی اصل و فرانسوی کانادا رو نصب کردم. چقدر تلفظ کاناداییها سخته. خیلی فرق داره. خدا به داد برسه سر مصاحبه !

آقا صادق

من خانم البکو ام
    ببین این expiry نداره یعنی وقتی نصب شد بعد 10 روز بیاد بگه حالا باید بخری دیکشنری رو؟؟
    و کلا هم فقط یک دانلود معمولی می خواد و کارای جانبی نمی خواد؟

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

صادق جان یه سوال !!!

بابیلون نمی تونه یه صفحه متن رو تلفظ کنه ؟ می خوام یک یا چند پاراگراف بدم که برام بخونه. ولی فقط تو TextBox بابیلون میشه کمی متن نوشت. یه ابزار جانبی یا یه برنامه ای نداریم که بتونه با استفاده از همین صداهایی که نصب کردیم متن کامل رو بخونه ؟
    یه برنامه SayIt بود که میخوند صدای پیرزن، ربات و زنبور داشت. یه چیزی مثل اون که با صداهای نصب شده بتونه بخونه.

Junior Member

سلام . من برای مهاجرت فدرال اقدام کردم , چون از امتیازی که به مدرکم می دادند کاملا مطمئن نبودم بهم پیشنهاد شد که فرانسه را هم شروع کنم و چون زبان دوم هست فقط کافیه مدرک معتبر گذراندن چند ترم را ارائه بدم. مدرک معتبر برای کلاسها فقط مربوط به سفارته و من تا حالا فقط 3 ترم cafe creme خواندم. حالا معلوم شده که امتیاز کم ندارم ولی چون در مدارک اولیه ادعا کردم فرانسه را basic می دانم بهتره که مدرکش را ارائه کنم. به نظر شما میشه امتحان TCF public را که ماه دیگه برگزار می شه بدم؟ ( بدون speaking , writing) شما میدونید TCF را چه طور رتبه بندی می کنن. چند تا از سوال های مثلا niveau 2 را باید درست بزنم که سطحم را A2 بگیرند؟ اصلا سطح A2 بدرد می خوره یا برای beginner سطح بالاتری می خوان؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه!

من دیکشنری و patch رو دانلود کردم و وقتی روی بابیلون زیپ شده کلیک می کنم patch می خواد که وقتی کلیک patch رو میزنم یپیغام میده carccked-no joy !

ولی وقتی رو اون فایل voice-felix کلیک می کنم میگه سی دی رو بذار و ok رو بزن و 4 تا error هم میده میشه راهنماییم کنی چه جوری از برنامه استفاده کنم و اشکالم تو نصب یا دانلود چیه که پیغامهای این مدلی میده

سلام به بچه های کبک
    صادق جان تو که اینجا رو فایل بارون کردی .ممنون از لطفت و همه بچه ها که سنگ تموم میزارن تو رد و بدل اطلاعات
    من تازه اومدم تو این قسمت چون اولش فرانسه بلد نبودم ولی الان درس 4 کافه کرم هستم با معلم خصوصی و خیلی راضیم
    من یک کتاب خوب برای کلمه ویک سری سی دی که فرانسه صحبت میکنن و یا جمله ها رو میگن لازم دارم
    وقتم زیاده واسه خوندن تو طول روز ونمیدونم تو این همه کتاب کدوم بهتره
    واگه سایتی هست که دانلود کنم چه بهتر
    sent file:13septembre2009
    file number:7octobre2009
    payment fee:2010-01-21

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    وای وای وای

دوستان این تلفظه خیلی کارش درسته. اصلا مهم نیست کلمه ای که می زنید تو دیکشنری باشه یا نه. مثلا شما میتونید یه جمله رو بنویسید(جمله که دیگه جز کلمات دیکشنری نیست) این براتون تلفظ میکنه !!!! تمام قوائد تلفظ رو هم می فهمه. مثلا liaison ها Nasal ها و غیره رو درست تشخیص میده و تلفظ میکنه. همینطور "ف" هایی که به "و" تبدیل میشن و "س" هایی که به "ز" تبدیل میشن و...
    جالب اینجاست که دو لهجه فرانسوی اصل و فرانسوی کانادا رو نصب کردم. چقدر تلفظ کاناداییها سخته. خیلی فرق داره. خدا به داد برسه سر مصاحبه !
    سلام.
    کدوم تلفظا خوبن؟ کدوما رو دانلود کنم؟؟؟؟ اون کانادایی ها رو هم بگو
    راستی ....
    گفته بودی که تلفظ کبکی خیلی متفاوته. بله درسته ولی لهجه آفیسر ها پاریسیه نه کبکی .
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

راستی من میخواستم بدونم اول باید بابیلون بخرم بعد از اینجا فایل فرانسه رو بردارم یا همینجا لینک دانلود داره خود بابیلون
    آخه یه 60تایی لینک داشت و نغهمیدم باید همشو دانلود کنم یا؟
    گوشی من 6300 هست و تحت جاوا.دیکشنری هست که بتونم روش نسب کنم.
    sent file:13septembre2009
    file number:7octobre2009
    payment fee:2010-01-21

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)