صفحه 3 از 179 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    یه سوال دارم و اینکه با آموزش زبان فرانسوی و قبولی در امتحاناتشون میشه در دانشگاه های فرانسه به طور رایگان یا با هزینه ای کمتر واسه ارشد تحصیل کرد؟
    سوالتون رو دقیق نپرسیدید. در ضمن برای ادامه تحصیل در کبک تاپیک مجزا داریم.
    معمولا دانشگاه های انگلیسی زبان نسبت به فرانسه زبانها داوطلب بیشتری دارن و برای همین دانشگاه های فرانسوی زبان معمولا راحت تر دانشجو میگیرن و هزینه کمتری هم دارند.
    An old man dies. A young woman lives. A fair trade

نقل قول نوشته اصلی توسط hsdanesh نمایش پست ها
    یه سوال دارم و اینکه با آموزش زبان فرانسوی و قبولی در امتحاناتشون میشه در دانشگاه های فرانسه به طور رایگان یا با هزینه ای کمتر واسه ارشد تحصیل کرد؟
    تحصیل در فرانسه یا رایگان است و یا شهریه ها پایین بر خلاف سایر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

دوستان من cd reflets رو از كتابخانه محل كار گرفتم مربوط به سال 2001 هست. پس از نصب و اجراي برنامه اين پيغام رو ميده !:لطفاً اگر كسي مي دونه مشكل چيه كمك كنه.من cd را چك كردم از نظر ظاهري مشكلي نداشت. با ويندوز هاي xp و win7 هم جواب نداد. با وجود اينكه cd‌داخل dvdrom هستش ولي برنامه پس از اجرا اين پيغام رو ميده.ممنون ازشما.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_ghafouri نمایش پست ها
    دوستان من cd reflets رو از كتابخانه محل كار گرفتم مربوط به سال 2001 هست. پس از نصب و اجراي برنامه اين پيغام رو ميده !:لطفاً اگر كسي مي دونه مشكل چيه كمك كنه.من cd را چك كردم از نظر ظاهري مشكلي نداشت. با ويندوز هاي xp و win7 هم جواب نداد. با وجود اينكه cd‌داخل dvdrom هستش ولي برنامه پس از اجرا اين پيغام رو ميده.ممنون ازشما.
    در زمان اجرای برنامه باید سی دیدر سی دی رام باشد
    این پیغام میگه سی دی را در سی دی را قرار بدهید

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir نمایش پست ها
    اصولا آموزش زبان فرانسه به صورت خصوصی خیلی گرون در میاد.(البته برای ما فقیر فقرا )اما موسسات معروف زبان توی تهران کلاسهای فشرده 5 روز در هفته روزی 2 ساعت یا روزی 4 ساعت دارن که خوبه من خودم دارم استفاده میکنم و راضیم.شرمنده اسم نمیذارم چون گفتن تبلیغ نکنین.اما به عنوان یک اصل در آموزش زبان یادتون باشه برای شروع هر زبانی در سطح مبتدی آموزش گروهی موثرتره.
    موفق باشید.

من نیز صحبت این دوستمان را تایید می کنم من این کلاسها را شرکت کرده ام در 10 ماه b2/b2 tefaq اوردم بماند که یکی از هم کلاسیها b2/c1 دز 6 ماه آورد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazeem118 نمایش پست ها
    من نیز صحبت این دوستمان را تایید می کنم من این کلاسها را شرکت کرده ام در 10 ماه b2/b2 tefaq اوردم بماند که یکی از هم کلاسیها b2/c1 دز 6 ماه آورد
    و بندر اما رودی نام فرانسوی از سری http://www.streamania.net و http://www.streamiz.us

با سلام من لینک دانلود کتاب تمرین (chier)کافه کرم یک را لازم دارم.
    اگه کسی داره لطفا به اشتراک بگذاره.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    نزدیک 2 ماه میشه که کلاس فرانسه میرم
    هدفم گرفتن b2 برای کبکه(اونم تو مدت یه سال)
    کتابی که ما داریم میخونیم کفه کغم یکه و الانم تقریبا آخر درس چهاریم
    چند بار با معلمی که باهامون کار میکنه صحبت کردم و معلممون گفت خوب رشد کردین و مطمئن باشین که میتونین B2 رو بگیرین
    بهشون گفتم با چه کتابهایی میشه برای امتحان b2 آماده شد گفت همین کتاب کفه کغم 1 +کتاب لغت vocabulaire progressif du francais + فیلم هایی که قراره با ما کار کنن
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که واقعا همین ها کفایت میکنن؟
    چون دیده بودم نوشتن حداقل باید تا کفه کغم 2 رو بخونین و مقداری هم از کفه کغم 2
    من وقتی برای از دست دادن ندارم و واقعا اون اطمینانی که باید داشته باشم رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

نقل قول نوشته اصلی توسط barpapapa نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    نزدیک 2 ماه میشه که کلاس فرانسه میرم
    هدفم گرفتن b2 برای کبکه(اونم تو مدت یه سال)
    کتابی که ما داریم میخونیم کفه کغم یکه و الانم تقریبا آخر درس چهاریم
    چند بار با معلمی که باهامون کار میکنه صحبت کردم و معلممون گفت خوب رشد کردین و مطمئن باشین که میتونین B2 رو بگیرین
    بهشون گفتم با چه کتابهایی میشه برای امتحان b2 آماده شد گفت همین کتاب کفه کغم 1 +کتاب لغت vocabulaire progressif du francais + فیلم هایی که قراره با ما کار کنن
    میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که واقعا همین ها کفایت میکنن؟
    چون دیده بودم نوشتن حداقل باید تا کفه کغم 2 رو بخونین و مقداری هم از کفه کغم 2
    من وقتی برای از دست دادن ندارم و واقعا اون اطمینانی که باید داشته باشم رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    سلام .بعد از مدتها به صورت اتفاقی این سایت رو دیدم .من چند سال پیش تو ایران امتحان B2 رو دادم الان یادم نمیاد اسم امتحانش (دلف؟) ولی خیلی معروفه و ت س اف نیست و خیلی سخت تره.من الان حدود یه سال و نیم هست که مونترالم و شب و روزم فرانسوی هست و همخونه ای فرانسوی زبان دارم مشکلی هم ندارم در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن. دانشجو هم هستم .الان بهم بگن فردا اگه اون امتحان ب 2 رو بدی میتونی قبول شی یا نه باز هم شک میکنم. نمیخوام دلسردت کنم ولی کفه کرم مثل جوک هست دوست عزیز . منم با اون شروع کردم . همه این کتابها تا خود قفله 2 همشون در حد مبتدی هستن . فط میخوام بگم باید توی یه سال تلاش بیشتری کنی برای ب2 و کفه کرم 1 مطمئنا کافی نیست
    26-02-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    سلام .بعد از مدتها به صورت اتفاقی این سایت رو دیدم .من چند سال پیش تو ایران امتحان B2 رو دادم الان یادم نمیاد اسم امتحانش (دلف؟) ولی خیلی معروفه و ت س اف نیست و خیلی سخت تره.من الان حدود یه سال و نیم هست که مونترالم و شب و روزم فرانسوی هست و همخونه ای فرانسوی زبان دارم مشکلی هم ندارم در ارتباط برقرار کردن و صحبت کردن. دانشجو هم هستم .الان بهم بگن فردا اگه اون امتحان ب 2 رو بدی میتونی قبول شی یا نه باز هم شک میکنم. نمیخوام دلسردت کنم ولی کفه کرم مثل جوک هست دوست عزیز . منم با اون شروع کردم . همه این کتابها تا خود قفله 2 همشون در حد مبتدی هستن . فط میخوام بگم باید توی یه سال تلاش بیشتری کنی برای ب2 و کفه کرم 1 مطمئنا کافی نیست
    احسنت به تو!یکی حرف دل مارو زد!مدت هاست دارم اینجا فریاد میزنم که با این کتاب های آموزشی کسی زبان یاد نگرفته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)