صفحه 34 از 240 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام برهمه دوستان
    برای شرکت درآزمون TCF بایدبه سفارت فرانسه مراجعه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    سلام برهمه دوستان
    برای شرکت درآزمون TCF بایدبه سفارت فرانسه مراجعه کرد؟

آموزشگاه قطب راوندي و سفارت فرانسه هر دو ثبت نام دارند البته كانون هم مثل اينكه ثبت نام داره ولي مطمئن نيستم ، بهتره با همون سفارت يا قطب راوندي تماس بگيريد و كسب اطلاع كنيد . موفق باشيد .

نقل قول نوشته اصلی توسط R A F A L نمایش پست ها
    سلام

در صورتیکه کتاب Café Crème 1 رو بطور کامل تمام کرده باشید و تمامی نکات گرامری و جنبه های ارتباطی ( گفتاری و شنیداری ) این روش را آموخته باشید میتوانید در آزمون TCF - Quebec در سطح بین A2 (مینیموم ) و B1 (ماگزیموم) حد نصاب لازم رو کسب کنید
    سلام
    یک سوال دیگه هم دارم. A2 و B1 هر کدوم معادل چند امتیاز زبان فرانسه برای کبکه؟

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

Smile پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

در مورد یادگیری زبان فرانسه برای مصاحبه ، از دوستان کسی در مورد مدرسان خصوصی زیر اطلاعاتی داره؟ میدونید کدوم ها بهتر هستند؟ کلا اگه کسی با مدرس خوبی نتیجه گرفته لطفا من رو هم مطلع کنه.

آقای آسمانی،
    آقای خطیبی،
    آقای بالخوان لو (اگه درست نوشته باشم)
    خانم جهانگیری(که ظاهرا کار مشاوره کبک هم انجام میدن)
    خانم مسگرزاده

من این اساتید رو تو گوگل پیدا کردم. لطفا کلا نظر خودتون رو در مورد استاد خصوصی فرانسه بگید.
    خیلی ممنون.

رشته و دانشگاه
    Software

Exclamation پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    در مورد یادگیری زبان فرانسه برای مصاحبه ، از دوستان کسی در مورد مدرسان خصوصی زیر اطلاعاتی داره؟ میدونید کدوم ها بهتر هستند؟ کلا اگه کسی با مدرس خوبی نتیجه گرفته لطفا من رو هم مطلع کنه.

آقای آسمانی،
    آقای خطیبی،
    آقای بالخوان لو (اگه درست نوشته باشم)
    خانم جهانگیری(که ظاهرا کار مشاوره کبک هم انجام میدن)
    خانم مسگرزاده

من این اساتید رو تو گوگل پیدا کردم. لطفا کلا نظر خودتون رو در مورد استاد خصوصی فرانسه بگید.
    خیلی ممنون.
    یعنی هیچکی معلم خصوصی نگرفته ؟؟؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه
    Software

Post پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط ... نمایش پست ها
    با سلام
    آقای ... استاد آموزش زبان فرانسه و با تجربه می باشند ایشان نیز در مورد مشاوره مهاجرت به کبک کار می کنند.
    من خودم اعتقاد دارم ایشان معجره گر در آموزش زبان فرانسه می باشند.
    1 سال فرانسه با استادهای مختلف آموزش دیدم ولی هیچ کمکی به من نکرد ولی با ایشان یک ماه نیم کار کردم و در مصاحبه قبول شدم.
    امیدوارم اگر شما با ایشان کار کنید و ایشان شما را قبول کنند موفق می شوید.

متشکرم
    خیلی ممنونم از شما.
    البته من هنوز با اصل این کار مشکل دارم. میشه بگید مدرس خصوصی چطور میتونه معجزه کنه؟ من هنوز دو دل هستم که معلم خصوصی بگیرم یا نه. راستش الان یکی از دوستانم به صورت خصوصی زحمت میکشن و با من کار میکنن خیلی راضی هستم و روش تدریس خوبی دارن ولی خب دلیل این کارشون چیز دیگری غیر از پول است. والا این دوست ما که درس و تمرین میده من میام تمرین ها رو انجام میدم. معجزه ای در کار نیست. این اساتید چطور تدریس میکنن که شما اینقدر تعریف میکنید. امکانش هست توضیح مختصری بدید.
    نکته ای همین الان نظرم رو جلب کرد که این اولین نوشته شما بوده. خیلی جالبه و جای تامل داره !!!

hsss8
    Junior Member

و با عرض معذرت چون خیلی انسان کنجکاوی هستم و هیچ صحبتی رو راحت قبول نمیکنم تحقیق بیشتری کردم و نتیجه تحقیقاتم رو ارائه میکنم که خدای نکرده نظر شما باعث گمراهی و یا نتیجه گیری غلط دوستان نشه.

hsss8
    مجموع پست ها
    1

و شما با کمال تاسف دقیقا در روز ثبت نام یک راست اومدید این پست رو گذاشتید که البته دیگه جای تامل نداره !!!
    ویرایش توسط Red_Sky : November 24th, 2009 در ساعت 09:02 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

خیلی ممنونم از شما.
    البته من هنوز با اصل این کار مشکل دارم. میشه بگید مدرس خصوصی چطور میتونه معجزه کنه؟ من هنوز دو دل هستم که معلم خصوصی بگیرم یا نه. راستش الان یکی از دوستانم به صورت خصوصی زحمت میکشن و با من کار میکنن خیلی راضی هستم و روش تدریس خوبی دارن ولی خب دلیل این کارشون چیز دیگری غیر از پول است. والا این دوست ما که درس و تمرین میده من میام تمرین ها رو انجام میدم. معجزه ای در کار نیست. این اساتید چطور تدریس میکنن که شما اینقدر تعریف میکنید. امکانش هست توضیح مختصری بدید.
    نکته ای همین الان نظرم رو جلب کرد که این اولین نوشته شما بوده. خیلی جالبه و جای تامل داره !!!

hsss8
    Junior Member

سلام دوست عزیز
    من خودم سالهاست که مدرس زبان فرانسه هستم و کاملا با شما موافقم که معلم معجزه نمی کنه بلکه ابزار معجزه رو در اختیار شما میذاره تا خودتون با کار شخصی و انگیزه ,زحمت معجزه رو بکشین ولی یاد گرفتن فرانسه بدون معلم یا کلاس کار غیر اصولی و هدر دادن وقت است.

رشته و دانشگاه
    Software

Wink پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

دوستان قدیمی، آقا پدرام، آقا کادیلاک و همه دوستان دیگه اگه محبت کنید اطلاعاتی در زمینه پیدا کردن استاد خوب فرانسه جهت کبک بدید خیلی ممنون میشم.
    علاوه بر وکلای عزیز که هزینه هنگفتی رو از دوستان کم اطلاع میگیرن، استاتید عزیز زبان نیز توجه خاصی به این قشر دارن. ممنون میشم دوستان در این مورد نیز هم فکری کنن و از تبلیغ بی جا بپرهیزن.

<< آقا صادق اگه لینکی از استاد فرانسه داری که دانلود کنیم ممنون میشیم >>

من هنوز یقین دارم کتاب، مطالعه شخصی و سی دی های آموزشی بهترین معلم خصوصی و بهترین روش یاد گیریه. کسی میتونه این نظر من رو رد کنه ؟

با تشکر از همه دوستان عزیز که واقعا بی چشم داشت به هم وطنانشون کمک میکنن.

رشته و دانشگاه
    Software

Wink پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Rh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم سالهاست که مدرس زبان فرانسه هستم و کاملا با شما موافقم که معلم معجزه نمی کنه بلکه ابزار معجزه رو در اختیار شما میذاره تا خودتون با کار شخصی و انگیزه ,زحمت معجزه رو بکشین ولی یاد گرفتن فرانسه بدون معلم یا کلاس کار غیر اصولی و هدر دادن وقت است.
    سلام آقای افشین.
    ممنون واقعا تجربه شما به ما خیلی کمک میکنه.
    ولی به نظرم شما قضیه رو از دید خودتون نگاه می کنید. من زبان انگلیسیم در حد متوسطه. این زبان رو خودم کار کردم. خیلی کم کار کردم ولی بدون معلم.فکر میکنم بهتر از مقداری که کار کردم نتیجه گرفتم. از طرفی من کامپیوتر و زبانهای برنامه نویسی و خیلی از نرم افزار های پیچیده رو خودم یاد گرفتم. خیلی از دوستان همینطور هستن. من دوستی دارم که مثل بلبل انگلیسی صحبت میکنه. کلا فکر کنم 2 ترم زبان رفت که اونم تازه پشیمونه چرا رفته. دوست دیگه ای دارم انیمیشن سازه حرفه ای هست و تا حالا کلاسی نرفته. به نظرم در خیلی مسائل مانند یادگیری زبان نیازی به مدرس نیست. مدرس کمک میکنه و کار رو راحت میکنه در این شکی نیست ولی نه با تدریسش بلکه با مجبور کردن شما به تمرین و یادگیری. اگر کسی انگیزه کافی(مثل مهاجرت) داشته باشه فکر میکنم خود شخص بتونه از پسش بر بیاد.
    لطفا نظرتون رو بگید تا کسی را رو اشتباه نره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد زبان و ادبیات فرانسه

سلام آقای افشین.
    ممنون واقعا تجربه شما به ما خیلی کمک میکنه.
    ولی به نظرم شما قضیه رو از دید خودتون نگاه می کنید. من زبان انگلیسیم در حد متوسطه. این زبان رو خودم کار کردم. خیلی کم کار کردم ولی بدون معلم.فکر میکنم بهتر از مقداری که کار کردم نتیجه گرفتم. از طرفی من کامپیوتر و زبانهای برنامه نویسی و خیلی از نرم افزار های پیچیده رو خودم یاد گرفتم. خیلی از دوستان همینطور هستن. من دوستی دارم که مثل بلبل انگلیسی صحبت میکنه. کلا فکر کنم 2 ترم زبان رفت که اونم تازه پشیمونه چرا رفته. دوست دیگه ای دارم انیمیشن سازه حرفه ای هست و تا حالا کلاسی نرفته. به نظرم در خیلی مسائل مانند یادگیری زبان نیازی به مدرس نیست. مدرس کمک میکنه و کار رو راحت میکنه در این شکی نیست ولی نه با تدریسش بلکه با مجبور کردن شما به تمرین و یادگیری. اگر کسی انگیزه کافی(مثل مهاجرت) داشته باشه فکر میکنم خود شخص بتونه از پسش بر بیاد.
    لطفا نظرتون رو بگید تا کسی را رو اشتباه نره.
    من با شما کاملا موافقم ولی احساس می کنم شما هم کمی قضیه رو دارید از جانب خودتون نگاه می کنید. اگر کسی واقعا به کامپیوتر مسلط باشه و حوصله کامپیوتر رو هم داشته باشه و به قول دیگه مثل من خوره کامپیوتر باشه میتونه با این تنوع نرم افزارهای آموزشی که الان تو بازار و روی اینترنت هست یک زبان رو در حد خوبی یاد بگیره ولی وقتی که طرف با یک فایل ساده word هم مشکل داره اونوقت تکلیف چیه؟
    میدونید؟ ما معلمها یه جورایی مثل پزشک ها هستیم و برای هر شخص بسته به استعداد,پشتکار ,هوش و انگیزه اش یه نسخه متفاوت می پیچیم و یک روش دیگه رو انتخاب می کنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)