صفحه 35 از 240 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.Rh نمایش پست ها
    من با شما کاملا موافقم ولی احساس می کنم شما هم کمی قضیه رو دارید از جانب خودتون نگاه می کنید. اگر کسی واقعا به کامپیوتر مسلط باشه و حوصله کامپیوتر رو هم داشته باشه و به قول دیگه مثل من خوره کامپیوتر باشه میتونه با این تنوع نرم افزارهای آموزشی که الان تو بازار و روی اینترنت هست یک زبان رو در حد خوبی یاد بگیره ولی وقتی که طرف با یک فایل ساده word هم مشکل داره اونوقت تکلیف چیه؟
    میدونید؟ ما معلمها یه جورایی مثل پزشک ها هستیم و برای هر شخص بسته به استعداد,پشتکار ,هوش و انگیزه اش یه نسخه متفاوت می پیچیم و یک روش دیگه رو انتخاب می کنیم.
    آها، راست میگید. موافقم. ولی این نرم افزار ها خیلی ساده هستند. شاید برای نصبش مشکلی باشه ولی کار کردن باهاشون سادست. البته الان دیگه هم راهنمای نصب فارسی دارن و متاسفانه منو ها رو هم بعضا فارسی کردن. یواش یواش دارم به این نتیجه میرسم که معلم برای کسایی خیلی خوبه که با وکیل اقدام میکنن. شاید دلیل اصلی عدم اعتماد به نفس باشه.می دونم نتیجه گیری صحیحی نیست ولی به نظرم غلط هم نیست. کاش بقیه دوستان هم نظرشون رو میگفتن

به هر حال افشین خان من یکی که دارم به نتایج خوبی میرسم از صحبت های شما.
    ممنون.

رشته و دانشگاه
    Software

Thumbs up پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام

احساس می کنم فقط دارم برا خودم پست میذارم
    ولی به هر حال ادامه میدم.

من بالاخره بعد از کلی جستجو و دانلود کتابها تونستم چیزی رو که میخواستم پیدا کنم. برای شما هم لینکشو می ذارم تا لذتشو ببرین :
    شازده کوچولو

در واقع تو این سایت شما می تونید انواع داستان قدیمی و جدید از نویسندگان مشهور(Romain Rolland، Lewis Carroll، Fyodor Dostoevsky و ...) رو با متن کامل و با تصویر رنگی پیدا کنید. همچنین انوان نامه، شعر، رمان، مقالات تاریخی و ... نیز توی این سایت وجود داره و البته غیر از زبان فرانسه زبانهای دیگری هم داره.

یکمی به من تنها در این تاپیک هم سری بزنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام

احساس می کنم فقط دارم برا خودم پست میذارم
    ولی به هر حال ادامه میدم.

من بالاخره بعد از کلی جستجو و دانلود کتابها تونستم چیزی رو که میخواستم پیدا کنم. برای شما هم لینکشو می ذارم تا لذتشو ببرین :
    شازده کوچولو

در واقع تو این سایت شما می تونید انواع داستان قدیمی و جدید از نویسندگان مشهور(Romain Rolland، Lewis Carroll، Fyodor Dostoevsky و ...) رو با متن کامل و با تصویر رنگی پیدا کنید. همچنین انوان نامه، شعر، رمان، مقالات تاریخی و ... نیز توی این سایت وجود داره و البته غیر از زبان فرانسه زبانهای دیگری هم داره.

یکمی به من تنها در این تاپیک هم سری بزنید
    بهترین کتاب 80 روز دور دنیاست متن بسیار روان و ساده ای داره و خیلی خوبه برای کسی که کافه یک رو تموم کرده جمله سازی ساده اش خیلی کمکه
    le tour du monde en 80 jour

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از شما.
    البته من هنوز با اصل این کار مشکل دارم. میشه بگید مدرس خصوصی چطور میتونه معجزه کنه؟ من هنوز دو دل هستم که معلم خصوصی بگیرم یا نه. راستش الان یکی از دوستانم به صورت خصوصی زحمت میکشن و با من کار میکنن خیلی راضی هستم و روش تدریس خوبی دارن ولی خب دلیل این کارشون چیز دیگری غیر از پول است. والا این دوست ما که درس و تمرین میده من میام تمرین ها رو انجام میدم. معجزه ای در کار نیست. این اساتید چطور تدریس میکنن که شما اینقدر تعریف میکنید. امکانش هست توضیح مختصری بدید.
    نکته ای همین الان نظرم رو جلب کرد که این اولین نوشته شما بوده. خیلی جالبه و جای تامل داره !!!

hsss8
    Junior Member

و با عرض معذرت چون خیلی انسان کنجکاوی هستم و هیچ صحبتی رو راحت قبول نمیکنم تحقیق بیشتری کردم و نتیجه تحقیقاتم رو ارائه میکنم که خدای نکرده نظر شما باعث گمراهی و یا نتیجه گیری غلط دوستان نشه.

hsss8
    مجموع پست ها
    1

و شما با کمال تاسف دقیقا در روز ثبت نام یک راست اومدید این پست رو گذاشتید که البته دیگه جای تامل نداره !!!
    به نظر من معلم خصوصی بسیار بسیار خوب هست ولی همه چی بستگی به پشتکار خودتون داره انگلیسی من بسیار خوبه 2 ماه بعد امتحان ایلتسم وقتی تصمیم به مهاجرت از طریق کبک گرفتم شروع کردن به خواندن فرانسه با معلم خصوصی و بعد تصور کنید چه شد من کاملا انگلیسی فکر می کردم و نمی تونستم فرانسه رو خوب حرف بزنم حتی وسط فرانسه انگلیسی حرف می زدم جلسه پنجم داشتم ناامید می شدم تا اینکه شروع کردم به تلاش زیاد روزی کم کم 6-7 ساعت فرانسه خوندم تمام 5 شنبه جمعه ها از معلمم به زور کار کشیدم انقدر ازش می پرسیدم که اصلا تعجب می کرد از نکته سنجی من در عرض 2.5 من کافه 1 رو تموم کردم و از شاگردهای کلاس گروهیش که 1 سال بود فرانسه می خوندن بهتر حرف می زدم وقتی گاهی می رفتم کلاس گروهیش شاگرداش تعجب می کردن در مجموع هدفم اینه که معلم بسیار تاثیر گذاره به شرط اینکه خودتون بخواین یاد بگیرین بی معلم مثل این می مونه مریض باشی خودت سر خود دارو تجویز کنی فرانسه زبان مشکلیه و به نظر من جدا به معلم احتیاجه

Junior Member

سلام دوستان
    من متد Reflets را با معلم خصوصی شروع کردم ولی اصلا از نحوه برخورد معلمم راضی نیستم اگه از دوستان استاد خوبی میشناسند خوشحال میشم که معرفی کنید.مرسی

سلام دوستان
    اگراستادخصوصی خوب سراغ دارید خوشحال میشم برام پیغام خصوصی بذارید.

Junior Member

من با روزی 2-3 ساعت در عرض 10 روز یا شاید بیشتر 3 درس اول کافه رو با نرم افزارش و بابیلون خوندم مکالمه ها رو هم خیلی گوش دادم یعنی هرچی خوندم و یاد گرفتم با گوش دادن بوده به نظرم خوب دارم میرم جلو و البته زیاد سخت نمیگیرم چون کافه یواش یواش گرامرو باز میکنه و به نظرم خودم میتونم یاد بگیرم من قصد دارم کافه 1 و قفله1 رو خودم بخونم البته در کنار نرم افزارهای دیگه برای صحبت و مکالمه و کافه 2 رو کلاس خصوصی بگیرم .البته من وقت دارم هنوز برای فرستادن مدارک. نظرتون چیه؟

رشته و دانشگاه
    Software

Smile پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط guilty نمایش پست ها
    من با روزی 2-3 ساعت در عرض 10 روز یا شاید بیشتر 3 درس اول کافه رو با نرم افزارش و بابیلون خوندم مکالمه ها رو هم خیلی گوش دادم یعنی هرچی خوندم و یاد گرفتم با گوش دادن بوده به نظرم خوب دارم میرم جلو و البته زیاد سخت نمیگیرم چون کافه یواش یواش گرامرو باز میکنه و به نظرم خودم میتونم یاد بگیرم من قصد دارم کافه 1 و قفله1 رو خودم بخونم البته در کنار نرم افزارهای دیگه برای صحبت و مکالمه و کافه 2 رو کلاس خصوصی بگیرم .البته من وقت دارم هنوز برای فرستادن مدارک. نظرتون چیه؟
    من هم همینطور کافه درس سه هستم و البته من کلاس عمومی رفتم یک ترم که خیلی بیخود بود. شخصا مطمئنم کافه نیازی به معلم نداره. قفله رو اصلا اطلاعی از کتابش ندارم.
    ایشالا موفق باشی. دوست داشتی هماهنگ کن با هم پیش بریم.
    موزیک های Rush Hour رو که آقا صادق لینک دادن رو حتما دانلود و گوش کن. من 10 تا درسشم گوش کردم معرکست.

موفق باشی.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

با سلام
    دوستان کانون زبان ایران(ایران امریکا قدیم ) یک سری کلاس جدید فرانسه برگزار میکنه که فقط مکالمه درس میدن و کلاً 4 ترم هست .هزینه هم هر ترم 5/2 ماهه 50 تومن در می یاد،من با یکی از معلم هاش که صحبت می کردم (خانم قریشی-شعبه شریعتی)میگفت تقریباً با دو ترم از این کلاس ها میشه از پس مصاحبه بر بیان.

شعبه وصال شیرازی برای خانم ها ثبت نام میکنه و شعبه مفتح برای آقایان.تا آخر هفته وقت برای ثبت نام داره(البته گفتن امروز تمومه ولی هنوزم ثبت نام می کنن)

رشته و دانشگاه
    Software

Smile پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کانون زبان ایران(ایران امریکا قدیم ) یک سری کلاس جدید فرانسه برگزار میکنه که فقط مکالمه درس میدن و کلاً 4 ترم هست .هزینه هم هر ترم 5/2 ماهه 50 تومن در می یاد،من با یکی از معلم هاش که صحبت می کردم (خانم قریشی-شعبه شریعتی)میگفت تقریباً با دو ترم از این کلاس ها میشه از پس مصاحبه بر بیان.

شعبه وصال شیرازی برای خانم ها ثبت نام میکنه و شعبه مفتح برای آقایان.تا آخر هفته وقت برای ثبت نام داره(البته گفتن امروز تمومه ولی هنوزم ثبت نام می کنن)
    ممنون البته قبلا تو تاپیک مهاجرت به کبک گفته بودی که ظاهرا کلاسها پر شده و از این جور مسائل.
    چند تا سوال داشتم.
    کلاسها عمومی برگزار میشن؟ درسته ؟ چون قیمتش قیمت عمومیه و چند نفر سر هر کلاس هستند ؟ البته فکر میکنم اینکه کلاسها مختلط نیست نقطه ضعفی محسوب میشه چون خیلی از دوستان با همسرشون می خوان شرکت کنن و فکر کنم اصلا سوالات مصاحبه رو کار می کنن و از رو کتاب فقط درس میدن.
    به هر حال ممنون. یه زنگی میزنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)