صفحه 4 از 179 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه، دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Derecho نمایش پست ها
    احسنت به تو!یکی حرف دل مارو زد!مدت هاست دارم اینجا فریاد میزنم که با این کتاب های آموزشی کسی زبان یاد نگرفته.
    کاملا درسته، متد کفه کرم واقعا سطحیه، کلا این متد ها کمک زیادی برای قبولی در دلف نمیکنن و بدتر آدم رو از محتوای امتحان دور میکنن. من کتاب didier و comprehension orale رو خوندم به علاوه کتاب نمونه سوالات امتحانای دلف که خیلی به درد میخورن و واقعا همون چیزایی که تو امتحان به درد میخوره رو یاد میدن

البته سفارت یه کلاسای آمادگی برای دلف داره که خیلی خوبه، آخر کلاس یه امتحان میگیرن و نمره ش شبیه همون امتحان دلف میشه تقریبا

با پیشفرضاینکه فرانسوی اولین زبان لاتینی نیست که میخواهید بیاموزید و کمی به انگلیسی هم تسلط دارید این مجموعه نرم افزاری (مشخصا صوتی) بهترین وسیله یادگیری فرانسوی است:

Learn French with Michel Thomas

برای من که خیلی مؤثر بوده.
    مهمترین حسنش اینه که به خاطر صوتی بودنش وقتهای مرده شما ( مثل ترافیک، مترو، قطار و...) رو زنده میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    ....

از سایت های تورنت براحتی می تونید دانلودش کنید؛ اگر وقت کنم لینک مستقیم هم براتون پیدا می کنم.

آقا من اون لینکتو پایم. بذاری اینجا میگم دعات کنن
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

ممنون از كمك دوستان
    فعلا Pimsleur رو گرفتم كه به نظر بد نمي‌آد!
    اينو ببينيد:
    http://frenchecole.libsyn.com/
    Johnie B

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

من یه ماهه دارم pimsleur رو گوش میدم . شاهکاره . مکالمه رو خیلی خوب یاد میگیرید. از مبتدی تا پیشرفته . اگه خودتون هم یه کلاسی جایی برین که دیگه نور علی نور .
    90 تا فایل 30 دقیقه ای است که هر 2 روز یک قسمت رو باید گوش کنید. یعنی در 180 روز شما دوره اش رو کامل کردین . البته میتونید روزی یک قسمت هم گوش کنید ، ( اما تجربه خودم نشون داد که اگه هر 2 روز یک درس رو بخونم قشنگ در ذهنم میشینه .)
    شدیدا در بهبود مکالمه تون تاثیر داره .
    من از تورنت دانلودش کردم . اما الان دیگه توی تورنت لینکش نیست .
    از این لینک میتونید منابع آموزشی زبان فرانسه ی خوبی دانلود کنید. بخصوص سریال های فرانسه زبان

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط macro نمایش پست ها
    من یه ماهه دارم pimsleur رو گوش میدم . شاهکاره . مکالمه رو خیلی خوب یاد میگیرید. از مبتدی تا پیشرفته . اگه خودتون هم یه کلاسی جایی برین که دیگه نور علی نور .
    90 تا فایل 30 دقیقه ای است که هر 2 روز یک قسمت رو باید گوش کنید. یعنی در 180 روز شما دوره اش رو کامل کردین . البته میتونید روزی یک قسمت هم گوش کنید ، ( اما تجربه خودم نشون داد که اگه هر 2 روز یک درس رو بخونم قشنگ در ذهنم میشینه .)
    شدیدا در بهبود مکالمه تون تاثیر داره .
    من از تورنت دانلودش کردم . اما الان دیگه توی تورنت لینکش نیست .
    از این لینک میتونید منابع آموزشی زبان فرانسه ی خوبی دانلود کنید. بخصوص سریال های فرانسه زبان

pimsleur عالی هست. من اول روزی یه دونه گوش می دادم، بعد شد روزی دو تا و الان روزی چهارتا. (البته من از صفر شروع نکردم)
    در کنارش سری French in Action هست که 52 قسمت هست برای 52 هفته سال! اون هم روزی دو تا گوش می دم.
    tell me more french را موفق تر از rosettastone می دونم.

لینک تورنت pimsleur french

http://thepiratebay.org/torrent/5282...I__II__and_III

خوبی pimsleur اینه که اگه ازش راضی بودین، برای زبانهای دیگه هم سری داره، حتی فارسی!
    ظمنا معادل french in action برای اسپانیایی destinos هست. این برنامه ها هر دو 52 قسمت نیم ساعته هستند، که شما تقریبا داخل یک کلاس درس هستید، البته بعد از چند قسمت، کمتر کلاس درس را می بینید و فقط گاهی پروفسور پیر می آد یه چیزهایی می گه. با اینکه برنامه اش ماله 23 ساله پیشه، ولی معرکه است.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    ....

از سایت های تورنت براحتی می تونید دانلودش کنید؛ اگر وقت کنم لینک مستقیم هم براتون پیدا می کنم.

آقا من اون لینکتو پایم. بذاری اینجا میگم دعات کنن
    اگر لینک Rapidshare می خواهید یه سری به این سایت بزنید. http://www.megaleecher.net/Rapidshare_Search_Engine تو این سایت نام 10 سایت برتر برای پیدا کردن لینکهای Rapidshare هست، کلا هر چیزی رو می تونید تو این 10 سایت پیدا و از رپیدشیر دانلود کنید.

مثلا Pimsleur که می خواستید اینجا پیدا کردم: http://www.rsdown.org/index.php?q=pi...arch&stype=all فقط این لینکها رو کلیک نکنید کپی کنید تو Addressbar و دانلود ...

این هم Learn French with Michel Thomas :
    http://www.rsdown.org/index.php?q=Mi...arch&stype=all

دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7
    با پیشفرضاینکه فرانسوی اولین زبان لاتینی نیست که میخواهید بیاموزید و کمی به انگلیسی هم تسلط دارید این مجموعه نرم افزاری (مشخصا صوتی) بهترین وسیله یادگیری فرانسوی است:

مهمترین حسنش اینه که به خاطر صوتی بودنش وقتهای مرده شما ( مثل ترافیک، مترو، قطار و...) رو زنده میکنه.
    Hey! Je suis très heureux de voir un autre étudiant de michel!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط of

من دارم از Pimsleur language pack استفاده می‌کنم به نظرم خیلی خوبه...آیا Michel Thomas خیلی تفاوت داره؟
    Johnie B

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomer
    نقل قول نوشته اصلی توسط of

من دارم از Pimsleur language pack استفاده می‌کنم به نظرم خیلی خوبه...آیا Michel Thomas خیلی تفاوت داره؟
    خیلی... بهتر از این‌که تقریبا نیاز به هیچ تکرار و حفظ‌کردنی نداری؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)